reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Cześć ciocie!
Rosnę sobie (mam juz 6 cm) i mam się dobrze!

Zobacz załącznik 803313
Wyniki pappy i ocenę ryzyka wyślą mi za tydzień. Ale z usg wszystko ok! Przeziernosc 1,4mm, nosek, rączki, nóżki, główka, serduszko,kręgoslupek prawidłowe. Maluszek ładnie leżał i udało się wszystko szybko zbadać :)
Tylko tętno wysokie- 176u/min, ale pani dr mowila, ze pewnie się denerwuję. Mial którejs maluch takie wysokie?

P.s. Foczusiu wyedytuj zdjęcie jesli mozesz:*
Lal jakie zdjecie cudne. Cos niesamowitego!
 
reklama
siedzę w pracy z dziewczynami w kuchni na śniadaniu. wstałam żeby umyć talerzyk nagle czuje mega mokro w majtkach to była krew z wodą. sporo bo jeansy mi przeciekly. W szpitalu taka zadyma, ze chyba bym się nie dostała, więc pojechałam to Lux med gdzie chodzę do Pani dr zrobiła mi usg. Serce bije. zwiększyła duphaston. powiedziała ze nic więcej nie da się zrobić. teraz jeszcze schodzi brudna krew. macie jakieś rady dla mnie?. co to mogło być?. krwiak jakiś ?
 
Fiołkowa, współczuję przeżyć. Ja nie mam pojęcia co to mogło być i skąd woda? A mialas krwiaka?
Kontroluj sytuację, w razie czego na IP
 
Dziewczyny w związku z moimi super wynikami odstawiam na miesiąc leki a na stałe kwas foliowy 15mg, więc mam do oddania dwa pełne opakowania po 30 tabletek i jedno 26 tabletek. Połowa opakowania witaminy metylowej B 12 (ważne do czerwca) opakowanie spiruliny w proszku pełne i pół opakowania w tabletkach (to też jest na podniesienie kwasu foliowego) wyśle za darmo może ktoś potrzebuje :).
Pozdrawiam
 
@kas90 cudny widok [emoji173] wyniki pappy to tylko formalność [emoji6]
@mickey* to życzę niziutkich NK [emoji8] czyżby maj był też "Twój"? [emoji6]
@nafoczka jak zwykle pomocna [emoji8] wzorowa żona, mama i do tego jeszcze moderatorka [emoji4] cud miód maliny i "orzeszki" Foczusiu [emoji23][emoji8]
@fiolkowa może być krwiak, masz możliwość uciec na L4?
@Adeline89 co u Ciebie? Jak idą badania?
@motylek1234 co u Ciebie? Bo dawno nie pisałaś [emoji17] jak w koncu lekarze rozwiązali problem z tym żelazem?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@kas90 cudny widok [emoji173] wyniki pappy to tylko formalność [emoji6]
@mickey* to życzę niziutkich NK [emoji8] czyżby maj był też "Twój"? [emoji6]
@nafoczka jak zwykle pomocna [emoji8] wzorowa żona, mama i do tego jeszcze moderatorka [emoji4] cud miód maliny i "orzeszki" Foczusiu [emoji23][emoji8]
@fiolkowa może być krwiak, masz możliwość uciec na L4?
@Adeline89 co u Ciebie? Jak idą badania?
@motylek1234 co u Ciebie? Bo dawno nie pisałaś [emoji17] jak w koncu lekarze rozwiązali problem z tym żelazem?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
po niedzieli zobaczymy jak moje nk :p:p:pmam nadzieje że je uspiłam bo coś by podziałał :D
@czarna_mala a kiedy jedziesz na mlr może się spotkamy???
fiołkowa współczuje przeżyć ,ale nie pomogę, odpoczywaj i leż uważaj na siebie i maluszka
 
Kochane mam bakterie clostridium difficale po antybiotykach. W zwiazku z tym, ze od tygodnia czuje sie strasznie nie odzywam sie. Nadal nie czuje sie dobrze, chodz dzis juz nie mam biegunki. Jestem w domu wiec to dla mnue dodatkowy stres, ze zaraze dziecko i meza. Starania na razie odlozone. Bardzo zaluje zmiany urologa i tych wszystkich lekow ktoremi dal oraz swojego stresu. Czeka mnie prawdopodobnie branie antydepresantow bo wszystko troche mnie przeroslo.

Ciesze sie, ze u wiekszosci wszystko w porzadku. Odezwe sie jak dojde ze soba do ladu i skladu.

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
po niedzieli zobaczymy jak moje nk :p:p:pmam nadzieje że je uspiłam bo coś by podziałał :D
@czarna_mala a kiedy jedziesz na mlr może się spotkamy???
Dziś byłam Kochana :( musiałam, bo wszystko dokładnie obliczałam ;) w poniedziałek minęło 3tyg od ostatniej szczepionki, więc dziś było 3 tyg i trochę ;) wyniki za 2 tygodnie i wtedy kończy mi się @, więc będę wiedziała czy udać się na monitoring czy zapisywać się na doszczepianie, ale w razie wypadku nie stracę cyklu po szczepieniu ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry