reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Cześć dziewczyn mam pytanie zresztą jak zwykle :)
ale jadłam od 19 stycznia witaminy metylowane i poziom ich znacznie mi skoczył kwas foliowy mam >40, b 12 1188 , nie wiem co dalej robić bo lekarze kazali mi jeść te witaminy i nikt nawet nie kazał badać poziomu ale obecnie nie mam pojęcia co zrobić :) macie jakieś pomysły :D?

Gratuluje wszystkim dziewczyną wizyt zdjęcia macie piękne <3

Gabiś mi się marzy przejąć po Tobie brzuszek w maju :)
 
reklama
Cześć dziewczyn mam pytanie zresztą jak zwykle :)
ale jadłam od 19 stycznia witaminy metylowane i poziom ich znacznie mi skoczył kwas foliowy mam >40, b 12 1188 , nie wiem co dalej robić bo lekarze kazali mi jeść te witaminy i nikt nawet nie kazał badać poziomu ale obecnie nie mam pojęcia co zrobić :) macie jakieś pomysły :D?

Gratuluje wszystkim dziewczyną wizyt zdjęcia macie piękne <3

Gabiś mi się marzy przejąć po Tobie brzuszek w maju :)
Radziłabym odstawić na jakiś czas i zbadać ponownie. Zbyt duże gromadzenie się np.kwasu foliowego w organiźmie nie jest wskazane:)
@asia669 jesteście w moich myślach;)
 
@agatush to prawda ,ze czyjes ciaze uciekaja szybciej[emoji4]
W sumie to Pani doktor ma racje przynajmniej nie bedziesz miala zbednych kg po porodzie[emoji4]wazne zeby dzidzia przybierala[emoji6]
Trzymajcie sie cieplutko


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Śliczne wasze bobaski!! :)
Bea, mocno trzymam kciuki za serduszko! Wierze ze bedzie dobrze, nie stresuj sie za bardzo.. :*


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
Bertha, gotowa? Prawdopodobnie dziś brzuszek będzie odstąpiony. Rozwarcie na 2 palce, czekam na oksy. Mały ma 3099 g wg usg (38t1d).

 
reklama
Burczuś dziękuję za odpowiedź. Chyba tak zrobię odstawie część leków zostawię sobie febionnatal 1 bo tam chyba jest firma metylko kwasu :) w sumie nie wiem Po co to badała teraz tylko problem :) bo raczej wątpię żeby tylko mi wyniki do tak zmieniły a żaden lekarz z przepisujacych mi ten zestaw nie zalecił kontroli :)
 
Do góry