reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Burczuś dziękuję za odpowiedź. Chyba tak zrobię odstawie część leków zostawię sobie febionnatal 1 bo tam chyba jest firma metylko kwasu :) w sumie nie wiem Po co to badała teraz tylko problem :) bo raczej wątpię żeby tylko mi wyniki do tak zmieniły a żaden lekarz z przepisujacych mi ten zestaw nie zalecił kontroli :)
Wybacz, ale już nie pamiętam - Ty miałaś MTHFR i stąd brałaś formy metylowe?
Też myślę że lepiej odstawić i za jakiś czas sprawdzić.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
tak mam MTHFR i w sumie poziom kwasu foliowe przed rozpoczęciem leczenia miałam na poziomie 4,5 więc no nie za wiele po roku na pregnie miałam 8, 2 a teraz to jakiś kosmos po tych trzech miesiącach :D
 
Cześć ciocie!
Rosnę sobie (mam juz 6 cm) i mam się dobrze!

full.jpg

Wyniki pappy i ocenę ryzyka wyślą mi za tydzień. Ale z usg wszystko ok! Przeziernosc 1,4mm, nosek, rączki, nóżki, główka, serduszko,kręgoslupek prawidłowe. Maluszek ładnie leżał i udało się wszystko szybko zbadać :)
Tylko tętno wysokie- 176u/min, ale pani dr mowila, ze pewnie się denerwuję. Mial którejs maluch takie wysokie?

P.s. Foczusiu wyedytuj zdjęcie jesli mozesz:*
 

Załączniki

  • full.jpg
    full.jpg
    634,6 KB · Wyświetleń: 413
Kas
Ciesze sie razem z Tobą !!!!!!!
Cudny piękny człowieczek
Moja królewna na prenatalnym w 12 tygodniu miała tętno 171
Też sie martwiłam ale po 14 tygodniu zaczęło spadać
Wczoraj na usg fhr bylo 149
 
hello,
i znów tyle stron do nadrobienia, ale jak przyjemnie się czyta:pi ogląda takie cudne focie
oj nie moge się ostatnio obrobić ze wszytskim po świętach:oops::oops:
powiem tak tzn napisze:p prym w dziedzinie wstawiania fotek moim zdaniem wiedzie @kas90 :Dszacun naprawde takie fajne ujęcia gin robi że się śmiałam dziś sama do siebie
gratuluje wizyt i pozytywnych wiadomości, Sus, kas, Liluli, śliczne fotki miło się ogląda, najważniejsze że maluchy zdrowiutkie

@burczuś a jak u Ciebie z intralipidem? robisz wlewy co 2 tyg dalej?
@czarna_mala ja jestem po 3 wlewach po niedzieli mykam na prokocim zbadać poziom nk, biorę też 15 sterydku, mam nadzieje że to wspomoże,bo te moje nk wysoko są ale coż zobaczymy
@bea25ta a na wizycie byłaś u lokalnego gina czy u dr P?
@motylek1234 co u Was?
@magda1208 jak ten cykl?
@asia669 czekamy na radosną wiadomośc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć ciocie!
Rosnę sobie (mam juz 6 cm) i mam się dobrze!

Zobacz załącznik 803313
Wyniki pappy i ocenę ryzyka wyślą mi za tydzień. Ale z usg wszystko ok! Przeziernosc 1,4mm, nosek, rączki, nóżki, główka, serduszko,kręgoslupek prawidłowe. Maluszek ładnie leżał i udało się wszystko szybko zbadać :)
Tylko tętno wysokie- 176u/min, ale pani dr mowila, ze pewnie się denerwuję. Mial którejs maluch takie wysokie?

P.s. Foczusiu wyedytuj zdjęcie jesli mozesz:*
Cudowności!!! Gratuluję i bardzo się cieszę :-) [emoji7][emoji7]
 
Do góry