reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Śliczne wasze bobaski!! :)
Bea, mocno trzymam kciuki za serduszko! Wierze ze bedzie dobrze, nie stresuj sie za bardzo.. :*


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Gabiś, kawał baby z tej Waszej królewny [emoji173]
@agatush a co tam u Ciebie?
@ovli22 masz rację, choć ja osobiście pewnie będę cieszyć się z dozą strachu [emoji28]
@nafoczka jak zwykle w sedno [emoji8]
@bea25ta czekamy na pikaweczkę bejbika [emoji173]
@mickey* napisz proszę co u Was
@burczuś życzę Ci, aby ten cykl mocno Cię zdziwił i żeby wyszły z zaskoczenia 2tłuste krechy [emoji4]
@Liluli jeeej jaki duży dzieć, super, marzę o takich zdjęciach [emoji7]
@lamia78 piękny wóz dla Księżniczki [emoji4]
@susana piękna ta Twoja Księżniczka [emoji7][emoji8][emoji173]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
@czarna_mala siedzę jak na szpilkach bo mam polowkowe w poniedziałek i zaczynam się denerwować. Po Świętach jeszcze schudłam więc nie mogę narzekać [emoji23][emoji23] jutro u mnie zostanie równo 140 dni do końca... Połowa..... Śledzę Was na bieżąco i kciukam Kochana!!!

Susana i Liluli - ogromne ogromne gratulacje - bardzo się cieszę ze wszystko ok i Wasze Malenstwa tak rosną [emoji7]
 
Ostatnia edycja:
@czarna_mala siedzę jak na szpilkach bo mam polowkowe w poniedziałek i zaczynam się denerwować. Po Świętach jeszcze schudłam więc nie mogę narzekać [emoji23][emoji23] jutro u mnie zostanie równo 140 dni do końca... Połowa..... Śledzę Was na bieżąco i kciukam Kochana!!!

Susana i Liluli - ogromne ogromne gratulacje - bardzo się cieszę ze wszystko ok i Wasze Malenstwa tak rosną [emoji7]
Będę kciukać [emoji110] ja jadę jutro badać MLR na Prokocim [emoji6]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@agatush juz poloweczka ,jejku jak to leci[emoji4]jestem ciekawa kto plywa w Teoim brzuszku[emoji4]
Dalej masz mdlosci,ze schudlas?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Porzeczka
Piękne trzy cm szczęścia
Całuję cie mocno i maluszka też

Asia
Trzymam kciuki dzisiaj za Was

Bea
Czekamy na serduszko
Myślę ciągle o Was

Liluli
Nawet mu dziurki w nosie widać wyrażnie
Cudeńko

Gabiś
Lamia
Ale wam dobrze
Wy już na wylocie jesteście .
Torby do szpitala spakowane ?

Czrna mała
Czekamy na wynik mlr .Ma być co najmniej 40 !!!!!!!!!!! I. bierzcie sie do roboty !!!!!!!!!

Agatush
Kas
Powodzenia na wizytach
 
Ostatnia edycja:
reklama
@agatush juz poloweczka ,jejku jak to leci[emoji4]jestem ciekawa kto plywa w Teoim brzuszku[emoji4]
Dalej masz mdlosci,ze schudlas?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No to prawda niby leci, ale własną ciąża dużo wolniej niż czyjaś :-p ja też jestem bardzo ciekawa kto tam się kryje!! A w kwestii wagi - najwięcej schudłam jak wymiotowalam... A teraz odpukac już nie wymiotuje ale apetytu brak :-/ 5,5 kg mam na minusie póki co, ale moja gin mówi żebym się nie martwila, że zdążę nadrobić i ze to lepiej rokuje ze nie orzytyje bardzo dużo w ciąży :-*

@kas90 mocno trzymam kciuki za Twoje badania....!!!!!
 
Do góry