reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Wikus slicznoto, buziaki od ciotki :-) :-) :-)
@Liluli, wczoraj usiadłam do.kompa i co.tylko.Chciałam.wrzucić do koszyka na.stronie Rossmanna to wszystko "produkt chwilowo niedostępny"...wkurzylam się i tyle było z zakupów.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Doris:-) ale ja napisalam ze ty pozostałas wierna

@ovli22 wydaje mi się ze raz fondie pokazywała brzuszek

Forum to miejsce gdzie każda z nas pisze tak jak potrafi. Jedne bardziej poetycko, drugie normalnie a trzecie "po chińsku" i te ostatnie często nas irytuja (wyobrazcie sobie mnie tez). Dodatkowe wątki są po to żeby cos po nas zostało. Wierzę w to że może komuś to pomoze i może mnie też już tu z wami nie będzie, kto wie.
Prawda jest niestety taka ze po urodzeniu dzidziusia mało która pisze, zresztą pojawia się tyle nowych dziewczyn ze trudno wszystkie spamietac i po jakimś czasie ponownie wkręcić w wątek. Są i takie co pojawiają się i znikają. Nie można mieć o to do nikogo pretensji.
Rzeczywiście motylek i fondie mogly zachwiać naszym stoickim spokojem. Strawbelka wbrew pozorom tez nam towarzyszy także tego... skupmy się na bzykaniu i nadchodzących porodach :D wiosna ♡ a te które chcą to pamiętają


Zobacz załącznik 801815
Zgadnijcie czyj to kombinezon? Hahaha mój :D

Foczuńku ja nie mam do nikogo pretensji, po prostu napisałam o co jest mi przykro. Najlepsza równowaga jest taka jak @agatush pisze ;) jeśli chcemy brać, to powinniśmy i dawać ;) nawet lata temu śpiewał o tym Stanisław Soyka w utworze "Tolerancja" cyt. "Na miły Bóg, życie nie tylko po to jest by brać..." [emoji8]

Śliczny Wikusiowy Krasnalek [emoji173]
 
Z tym braniem i dawaniem to szczera prawda[emoji4]obiecuje sie wyszkolic i dawac innym wszystko co mam[emoji16]

Apropo promocji ja wczoraj obkupilam sie w superpharm bo jest promocja -50% na kosmetyki do makijazu takze polecam[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji8] my wiemy, że bywają tu dziewczyny bez doświadczenia i rozumiemy to [emoji6] robimy wtedy deal Ty dajesz wsparcie potrzebującym, a reszta dziewczyn wiedzę [emoji23]
 
To forum jest po to,ze jesli ktos tego potrzebuje,to sie go wspiera,podtrzymuje na duchu,bo kazdy to myślę robi to z potrzeby serca i dobrej chęci,a jesli nie ma ochoty to niech tego nie robi,to forum nie powstalo po to mam.nadzieję zeby sobie wypominac to czy tamto,to jak z lekarzem,idziemy do niego gdy chorujemy,a jak nic nam nie jest to go nie zameczamy niepotrzebnie,i tak jest tutaj,a przynajmniej tak powinno byc,jedne lubia sie bardziej,maja wspolne problemy,to ja przynajmniej sie nie wciskam,bo nic na ten temat nie wiem,zdjec nie umiem wstawiac,suwaczka nie umiem zrobic,wiem jestem zacofana,i nie mam fejsa,bo nie jest mi to do szczescia potrzebne,corki nie poprosze bo bedzie sie smiac ze starej matki ;-) taka młodzież!i nie kazdy jest bardzo wylewny,otwarty,kazdy ma swoje osobiste problemy i przejscia,to forum nauczylo mnie ze kazdy ma swoje przejscia,staram sie kazdego zrozumiec,jak mam sie czym dzielic to robie to,ale powiem szczrze wyczuwa sie tutaj juz zacisniete wiezi,i ciężko mi sie wbijac na siłę,sa osoby ktore ewidetnie nigdy mi nie odpowiedzialy,a kierowalam do nich pytanie,i bylo mi przykro,jest nas trzy ktore ida prawie leb w leb,to ja rozpetalam burzę,ale rania mnie takie komentarze,i to bardzo!!!@nafoczka ja dalej nie napislam swojej historii bo uważam ze dopóki ona nie zakonczy sie szczesliwie to ona nadal trwa!
 
@Doris:-) ale ja napisalam ze ty pozostałas wierna

@ovli22 wydaje mi się ze raz fondie pokazywała brzuszek

Forum to miejsce gdzie każda z nas pisze tak jak potrafi. Jedne bardziej poetycko, drugie normalnie a trzecie "po chińsku" i te ostatnie często nas irytuja (wyobrazcie sobie mnie tez). Dodatkowe wątki są po to żeby cos po nas zostało. Wierzę w to że może komuś to pomoze i może mnie też już tu z wami nie będzie, kto wie.
Prawda jest niestety taka ze po urodzeniu dzidziusia mało która pisze, zresztą pojawia się tyle nowych dziewczyn ze trudno wszystkie spamietac i po jakimś czasie ponownie wkręcić w wątek. Są i takie co pojawiają się i znikają. Nie można mieć o to do nikogo pretensji.
Rzeczywiście motylek i fondie mogly zachwiać naszym stoickim spokojem. Strawbelka wbrew pozorom tez nam towarzyszy także tego... skupmy się na bzykaniu i nadchodzących porodach :D wiosna ♡ a te które chcą to pamiętają


Zobacz załącznik 801815
Zgadnijcie czyj to kombinezon? Hahaha mój :D
Tak, tak dziewczyny, skupiamy się na bzykaniu. Niebawem hurtem kolejne 3 brzuszki będą do przekazania [emoji12] Mój, Gabiś i Lamii [emoji2]

 
Gabis rób zakupy rano na rossmanie wtedy powinno być dostępne .

A mnie Lotto co u fondie dobrze że z happy endem i wiedziec więcej nie muszę ;-).

@doris @Liluli nie będę już bety robić. Do lekarza jak się w czwartek wbije to pójdę.Mialam jechać do dr P ale auto mam nie do końca pewne i sie boję tyle km sama.
 
reklama
Sory dziewczyny,jeszcze jedno,moze @fondie ma depresję poporodowa,czesto sie zdarza u kobiet ktore bardzo pragna dziecka,nie wiemy z czym sie boryka teraz,bedzie miala ochote to napisze,nic na siłę,nam pozostaje wierzyc ze u niej i jej dziecka jest wszystko w jak najlepszym porządku,nie bądźmy takie!co to da?
 
Do góry