reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Bea gratuluję wkoncu się udało długie oczekiwania a jaka radość beta cudna, idziesz do naszego doktorka z nowina?:D
Adeline bardzo mi przykro,współczuję bólu leki miałaś wdrożone te same co przy donoszonej ciąży?
 
reklama
Witajcie dziewczyny , wracam znów po x latach :( już kiedyś tu byłam parę razy i w końcu się udało urodziłam synka, dawałam też innym nadzieję,że jednak jest szansa mimo trzech poronień przed. Teraz staraliśmy się o rodzeństwo, niestety w 18 tyg Marcelkowi przestało bić serduszko, czwarta strata :( poród był wywoływany 14 h porodu,skurcze,ledwo żyłam już byłam taka słaba mdleć mi się chciało wymiotować co tylko, dopiero na sam koniec o 10.30 odeszły mi wody i o 10.40 wyszedł na świat , po urodzeniu umyli Marcelka i przynieśli nam do pokoju na 15 min w rożku, był śliczny, wszystko miał wykształcone normalny człowieczek tylko malutki, mąż też zdecydował się go zobaczyć i nawet zrobiliśmy zdjęcia nie żałuje wcale, byłam tak wymęczona ,że jak mi go dali nawet nie płakałam tylko podziwiałam, 2 marca pochowaliśmy naszego synka dopiero wczoraj minął miesiąc od pogrzebu i wczoraj dostałam pierwszą miesiączkę , straszna pustka i smutek :(
@Adeline89...tak strasznie mi przykro! Nie ma co tu wiecej pisać;(
 
Ostatnia edycja:
Witamy sie i my :-) Dzisiaj przyszedl moj detektor.... @susana mialas racje, nie da sie nie znalezc serduszka, chociaz moj Brzdac jest strasznie ruchliwy, bo co go namierze to za chwile ucieka :-p troche sie uspokoilam, zreszta jutro wizyta w koncu wiec tez pewnie podejrze Malucha :-) u nas 17t5d i rosniemy :-)

@bea25ta super super i jeszcze raz super!!!! Gratulacje Kochana :-*

@dżoł Slodziak z tego Kociaka ;-)

Pozdrawiamy wszystkie forumowe ciocie!!!
Agatush ślicznie :)

@dżoł, nie dziwię się, że stracilas glowę, dla takiej ślicznoty!:D
@funia26, witaj :) dobrze sobie to zaplanowałas :)
Nie bardzo tylko rozumiem kiedy badałas ten progesteron. Bada się go 7/8 dni po owu, wtedy jest najwyzsze stężenie. Bo np przed owulacją zawsze jest małe.
Badania na zespol zrob w pierwszej kolejnosci, robi je najlepiej się w krotkim czasie po poronieniu.

Jutro mam wizytę. Musi być dobrze, M. chce koniecznie isc ze mną podejrzeć maluszka <3
Czasem się martwię, bo mdłosci mi zelżaly (tylko popoludniami teraz), ale w koncu juz 10tc, to moze dlatego? Bo cyce napierniczają :D I brzuszek chyba zaczyna się zaokrąglać.

@funia26 ma wszystko w jednym paluszku bo już mi obiecała ze wątek pragladnie :)
Mi brzuszek tez rośnie i pewnie większy niż twój :D
 
@Adeline baaardzo mi przykro,to takie trudne[emoji20]
Czytajac rwoj post drzaly mi rece i mialam ciarki na ciele.
Wiem,ze zadne slowa nie ukoja twojego bolu.
Moge tylko powiedziec ,ze wspolczuje i jestem z Toba[emoji20]

@porzeczka dziekuje ,juz zapisuje[emoji4]
Wlasnie tego nie wiem,gdzie mam sie leczyc,o badaniach zdecydowalam sama,przy pomocy dziewczyn z forum,bo jak bylam na wizycie u gentyka tydzien po poronieniu i powiedziaalam ,ze chciabym sie przebadac na wszystko co mozna wyleczyc,to stwierdzila,ze mam sie nie martwic bo jestem zdrowa,rodzina jest zdrowa i mnostwo kobiet ma za soba jedno,dwa poronienia.
Stad tez M po jej opinii byl przeciwny robieniu"juz" badan i wydawaniu "zbednie " pieniedzy.
Dodam ,ze bylam u niej prywatnie i liczylam na to,ze czegos sie dowiem,a tu nic.
Potem u tej samej lekarki mielismy wizyte na Nfz i powiedziala nam ,ze zrobi nam kariotypy,w genomie w Rudzie Sl.
Nie wiem nawet do jakiego lekarza bede miala wybrac sie z wynikami...a juz o konkretnym nazwisku nie wspomne.
Dodam ,ze mieszkam w Katowicach wiec moze ktoras z Was moglaby cos doradzic

Do Was trafilam z drugiego watku,skierowaly mnie tu m.in @nafoczka i @agatush[emoji5]

@kas90 przestudiowalam juz wczesniej ta liste ale z tego co widze ,to o progesteronie pisze,ze dla potwierdzenia owu w fazie lutealnej ,reszta hormonow ktore zalecil mi lekarz dhaes ,testosteron i estradiol pisze aby wykonac w 1dc a ten kazal mi wszystkie zbadac 6-8 stad moje watpilwosci.
Wybaczcie moje pytania,ale wiem ,ze nikt lepiej mi nie doradzi[emoji5]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie dziewczyny , wracam znów po x latach :( już kiedyś tu byłam parę razy i w końcu się udało urodziłam synka, dawałam też innym nadzieję,że jednak jest szansa mimo trzech poronień przed. Teraz staraliśmy się o rodzeństwo, niestety w 18 tyg Marcelkowi przestało bić serduszko, czwarta strata :( poród był wywoływany 14 h porodu,skurcze,ledwo żyłam już byłam taka słaba mdleć mi się chciało wymiotować co tylko, dopiero na sam koniec o 10.30 odeszły mi wody i o 10.40 wyszedł na świat , po urodzeniu umyli Marcelka i przynieśli nam do pokoju na 15 min w rożku, był śliczny, wszystko miał wykształcone normalny człowieczek tylko malutki, mąż też zdecydował się go zobaczyć i nawet zrobiliśmy zdjęcia nie żałuje wcale, byłam tak wymęczona ,że jak mi go dali nawet nie płakałam tylko podziwiałam, 2 marca pochowaliśmy naszego synka dopiero wczoraj minął miesiąc od pogrzebu i wczoraj dostałam pierwszą miesiączkę , straszna pustka i smutek :(
Adeline, bardzo mi przykro. Współczuję.

 
Do góry