reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
U lala:D Gratulacje!!! Jak długo się staraliście?
Kiedy powtarzasz betę?:*

@bea25ta wiedziałam, wiedziałam że Ci się uda!!!!!!! :-) Bardzo się cieszę!!!!!!!!
Który to cykl po histero!?!?

Udrażniane jajowody miałam w październiku. Niby ten cykl można liczyć jako staraniowy choć nie do końca bo jakoś się bałam zajść po rtg. WWięc to jakieś 5-6 cykli. Trochę czekałam ale jak ten cykl ma być TYM to warto czekać ;-).

@mickey*
 
@motylek1234 ja jak byłam w Płocku w szpitalu to tam co dzień dziewczyny miały tentno sprawdzane dwa razy dziennie i ktg a były w 20 tyg . Jedna była ze mną na pokoju to pamiętam że miała sprawdzane i pełno badań bo miała kamienie w nerce. Ja bym się wypisała i poszła do innego szpitala. np. Jestem z Kutna a poszłam do Płocka a teraz w Łodzi się lecze.
 
Bea gratulacje [emoji8]
Motylek do gdanska masz blisko i duzy wybor szpitali, ja bym zwiewala tak jak dziewczyny radza. Albo postrasz ich ze zaraz tvn24 wezwiesz [emoji23] to zarabbeda skakac obok Ciebie. Na tych pessarach itp sie nie znam ale trzymam kciuki za Was.
Czytam Was z krzakow, za staraczki trzymam kciuki a dla brzuchatek nudny miesiecy [emoji8]

Zeby nie myslec o plodnych,sluzie ,temp itp kupilismy z mezem zwierzaka. I wierzcie albo nie ale gdyby nie aplikacja to bym nie wiedziala ktory mam dc [emoji16] cale moje mysli zajmuje Tobi [emoji7] .
A to moj koteł
1491229307-aaaaaa.jpeg
1491229442-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witamy sie i my :-) Dzisiaj przyszedl moj detektor.... @susana mialas racje, nie da sie nie znalezc serduszka, chociaz moj Brzdac jest strasznie ruchliwy, bo co go namierze to za chwile ucieka :-p troche sie uspokoilam, zreszta jutro wizyta w koncu wiec tez pewnie podejrze Malucha :-) u nas 17t5d i rosniemy :-)

@bea25ta super super i jeszcze raz super!!!! Gratulacje Kochana :-*

@dżoł Slodziak z tego Kociaka ;-)

Pozdrawiamy wszystkie forumowe ciocie!!!
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    287,9 KB · Wyświetleń: 77
Dziewczyny chyba jest ok byłam u lekarza bo mam co jakiś czas mokre wkładki i wiecie co badał mnie dopochwowo mówił że to sluz taki a i wziernikiem badał to miałam sluz podbarwiony krwia mówił że tak jest po tym badaniu a co do tego internisty nie wiedzą kiedy przyjdzie bo się dużo pozwalnialo i musze czekać ale mąż będzie wieczorem i wypisuje się na własne żadanie bo nie ma sensu czekać tyle
A w Gdańsku byłam i dupa z tego szpitala
 
Witajcie dziewczyny[emoji4]czy mozna do Was dolaczyc?
Przeczytalam teraz z 200 stron[emoji16]
Moze napisze cos o sobie zanim sie zgodzicie[emoji6]
Mam na imie Ania ,27 lat .
Pierwsza ciaza poroniona w 10 tyg 03.10 zabieg.
Druga ciaza zaskoczyla w 3 cyklu pd poronienia,dotrwalam do 11 tyg, poronienie wywolane farmakologicznie,bez zabiegu 02.03.
W obu przypadkach o niebijacych serduszkach dowiedzialam sie na wizycie kontrolnej.
Jestem juz po pierwszej@.

Po pierwszym poronieniu robilismy z badan tylko cytomegalie i pp antykardiolipinowe.
Teraz zamierzamy przebadac sie glebiej.
Tsh zawsze w normie ale zrobie caly pakiet tarczycowy.

Hormony,w drugiej ciazy przy owu mialam progestron w normie na menopauze wiec bralam luetine,potem duphaston.

Kariotypy
Nk
Allo mrl
Wit d
Mtfhr i v-leiden
Mutacja genu protrombiny
Homocysteina
Zespol antyfosfolipidowy(reszte ktora mi brakuje)
Zrobilam juz wymazy na bakterie
Chlamydie,mykoplasme i ueroplasme.

I kombinuje co jeszcze[emoji4]
Pozdrawiam serdecznie wszystkie Mamuski,brzuchatki i staraczki[emoji5]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@dżoł, nie dziwię się, że stracilas glowę, dla takiej ślicznoty!:D
@funia26, witaj :) dobrze sobie to zaplanowałas :)
Nie bardzo tylko rozumiem kiedy badałas ten progesteron. Bada się go 7/8 dni po owu, wtedy jest najwyzsze stężenie. Bo np przed owulacją zawsze jest małe.
Badania na zespol zrob w pierwszej kolejnosci, robi je najlepiej się w krotkim czasie po poronieniu.

Jutro mam wizytę. Musi być dobrze, M. chce koniecznie isc ze mną podejrzeć maluszka <3
Czasem się martwię, bo mdłosci mi zelżaly (tylko popoludniami teraz), ale w koncu juz 10tc, to moze dlatego? Bo cyce napierniczają :D I brzuszek chyba zaczyna się zaokrąglać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mutacje i lejdena zrobisz na NFZ więc już sie zapisuj. Kiedyś najkrótsze terminy były w łodzi.

Mickey lamette brałam 2 cykle po nim miałam 2 jajka a bez 1 więc nie widziałam sensu i bałam się bliźniaków z moją dwurozna macica.

Dzol jak ja kotów nie lubię to Twojego pokochałam. No po prostu piękny i ta szarość teraz taka modna nawet w pokojach i na ścianach.
 
Do góry