reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam Was dziewczyny,byłam dzisaj na cytologii,i lekarz stwierdził ze moge podkrwawiac,i rzeczywiście po godzinie mialam cała wkładkę zakrwawiona brudna krwia,teraz mniej,ale jednak jest,czy to jest calkiem normalne?prosze odpiszcie,nadmieniam ze zaraz po cytologii robil mi usg i było wszystko dobrze,ale i tak sie martwię. Pozdrowienia dla Wszystkich i Buziaki :-*
Myślę że to normalne :)
Bentula napisz mi/nam termin z OM :)
 
reklama
@nafoczka do ktorego tc bralas kwas foliowy? Moj gin mowil ze moge powoli odstawiac ale i tak biore dalej i nie wien czy zamawiac jeszcze..

xnw43e3k256g9p2p.png
 
Bylam u gina nr X , w gamecie w gdyni.
Zrobil posiew z szyjki i dal skierowanie na histeroskopie. Na szczescie na nfz. Do czasu wyniku mam zakaz staran [emoji22][emoji22] chyba calkiem sie zakopie w krzakach [emoji17] pierwszy raz bede trzymac kciuki zeby teraz nie zajsc [emoji17] .
w opisie usg mam : trzon macicy tylozgiety


____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane


Napisane na iPhone
 
Bylam u gina nr X , w gamecie w gdyni.
Zrobil posiew z szyjki i dal skierowanie na histeroskopie. Na szczescie na nfz. Do czasu wyniku mam zakaz staran [emoji22][emoji22] chyba calkiem sie zakopie w krzakach [emoji17] pierwszy raz bede trzymac kciuki zeby teraz nie zajsc [emoji17] .
w opisie usg mam : trzon macicy tylozgiety


____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane


Napisane na iPhone
@dżoł dużo kobiet ma tyłozgięcie i zachodzi ;) tylko wtedy lepiej bzykać się podobno "od tylaszka" albo jak kto woli inną nazwę "na pieska", spokojnie :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@dżoł dużo kobiet ma tyłozgięcie i zachodzi ;) tylko wtedy lepiej bzykać się podobno "od tylaszka" albo jak kto woli inną nazwę "na pieska", spokojnie :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Hahaha albo na łyżeczkę :D ja też mam tyłkozgiecie :p

@nafoczka do ktorego tc bralas kwas foliowy? Moj gin mowil ze moge powoli odstawiac ale i tak biore dalej i nie wien czy zamawiac jeszcze..

xnw43e3k256g9p2p.png
Liluli ja brałam cały czas i teraz tez biorę ale zwykły w witaminach bo przy karmieniu tez jest wskazany :*
 
@dzoł - ja mam tyłozgiecie a mam 2 dzieci a w ciazy bylam 4 razy. Zajscie nie jest przy tym jakims wyczynem i chyba nie ma to zadnego wplywu na przebieg ciazy
 
@gogac85 myślę o Tobie, skrobnij coś jak znajdziesz chwilkę, bo się martwię :(

Czy któraś z "Paśnikówek" jedzie na szczepienie w poniedziałek? ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dzol, tez mam tylozgięcie jak mama i obie siostry. To nie jest wada, tylko rzadszy rodzaj ulozenia. Do tej pory zachodzilam od razu praktycznie i one tez. Chyba, ze masz bardzo duze tylozgięcie, wtedy dopiero moze byc problem.
@nafoczka, co do pozycji, to ja wlasnie przy tych od tylu mam dyskomfort, więc nie wiem jak to jest :D
 
Do góry