reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Bertha poszukaj hobby. Ksiazka np. Moze kolorowanki a moze silownia. Cokolwiek czym zajmiesz mysli. W pracy znajdz cos co slupi Twoja uwage na zadaniu a nie na wykresach. Tez mialam tak jak Ty i nic mnie nie cieszylo.

Dziewczyny ja tez mam pragnienie miec dziecko. Jednak pamietajcie, ze sa tez inne swery zycia i pisze to tylko dlatego, ze moj maz malo co wczoraj wieczorem zginal by w stluczce. Przed chwila wrocil. Samochod bedzie raczej do kasacji. I w tej sytuacji mysle sobie o moim marzeniu posiadania 2 dziecka i o moim mezu. On teraz spi a ja placze:-(

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bertha poszukaj hobby. Ksiazka np. Moze kolorowanki a moze silownia. Cokolwiek czym zajmiesz mysli. W pracy znajdz cos co slupi Twoja uwage na zadaniu a nie na wykresach. Tez mialam tak jak Ty i nic mnie nie cieszylo.

Dziewczyny ja tez mam pragnienie miec dziecko. Jednak pamietajcie, ze sa tez inne swery zycia i pisze to tylko dlatego, ze moj maz malo co wczoraj wieczorem zginal by w stluczce. Przed chwila wrocil. Samochod bedzie raczej do kasacji. I w tej sytuacji mysle sobie o moim marzeniu posiadania 2 dziecka i o moim mezu. On teraz spi a ja placze:-(

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
Marzycielka...współczuję takiego stresującego przeżycia. Auto do kasacji...trudno.Rzecz nabyta.Najważniejsze,że mąż cało z tego wyszedł. Jest nadal wśród Was.
Myślę,że takie sytuacje często przewartościowują życie. Zaczyna się doceniać zwykłe małe rzeczy,a nie szukanie kwadratowych jaj. I uświadamia nam jak życie kruche jest...
A marzenie o drugim dziecku mam tak samo silne ja Ty:*
 
Lilia super [emoji18]


Doris piekny [emoji7]

Lamia78 od ktorego tc powinno mi sie udac uslyszec serduszko. Zamierzam kupic detektor ale nie chce za wczesnie co by sie nie denerwowac.

xnw43e3k256g9p2p.png
piszą ,że minimum od 12 tc ja kupiłam w 13 tc ,musisz szukać na samym dole (spojenie łonowe)
 
Bertha poszukaj hobby. Ksiazka np. Moze kolorowanki a moze silownia. Cokolwiek czym zajmiesz mysli. W pracy znajdz cos co slupi Twoja uwage na zadaniu a nie na wykresach. Tez mialam tak jak Ty i nic mnie nie cieszylo.

Dziewczyny ja tez mam pragnienie miec dziecko. Jednak pamietajcie, ze sa tez inne swery zycia i pisze to tylko dlatego, ze moj maz malo co wczoraj wieczorem zginal by w stluczce. Przed chwila wrocil. Samochod bedzie raczej do kasacji. I w tej sytuacji mysle sobie o moim marzeniu posiadania 2 dziecka i o moim mezu. On teraz spi a ja placze:-(

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
Własnie próbuje te inne sfery zycia znaleźć i mi nie wychodzi.. Chetnie zajelabym sie planowaniem budowy domu, ale to jeszcze nie czas dla nas na budowe... Tak to bym miala projekt, i zajela sie tym. byloby cudnie. no ale co zrobic.. trzeba jeszcze na to wczesniej zarobic.

Dobrze ze twoj M wrocil caly i zdrowy, to najwazniejsze.


Ze zwierzakow to mamy 2 koty (jeden z nich w moim awatarze :)). Piesek dopiero jak bysmy juz mieli dom..
 
Porzeczka masz wiadomość na priv:) odliczamy dni..... chciałam się przełożyć na 7 grudnia ale tak ta recepcja była dzisiaj ciężka ojjj pani po próbki przyszła a tu dalej kolejka biometr chyba niekorzystny:)))) pozdrawiam wszystkie buziaki
 
Witaj Betrha, większość z nas ma tak, że ich świat kręci się wokół owulacji, testów, starań, owulacji, testów... Każda szuka jakiejś odskoczni.... Strasznie tto trudne. Mam dwójkę dzieci, dom, pracę, uprawiam sport, a wciąż myślę o tym którego jeszcze nie mam. Coraz częściej myślę, że to nie w porządku, że od kiedy podjęliśmy decyzję o trzecim maluszku i 2 razy poroniłam moje życie stanęło w miejscu. Mam wyrzuty sumienia. Myślę, ze to też praca dla psychologa. Może tam powinnysmy się udać, aby ktoś pomógł nam poukładać sobie życie po stracie...
 
reklama
Masami ja leczą sie u Malinowskiego jestem po 2 serii szczepień czekam na wynik mrl.

Fondi ja byłam szkoda ze się nie spotkałyśmy.

Bertha Beri ja muszę wam powiedzieć ze ja na prawdę zluzowałam z myśleniem o ciąży mam pracę dość pochłaniająca myśli, spotykam się ze znajomymi koleżankami żyję po prostu. Malina powiedział nie wolno Pani zachodzić aż Pani pozwolę i odpowiedziałam ze nawet o tym nie pomyślę i tak jest chociaz w lipcu jak pierwszy raz przyjechałam do Maliny to byłam napalona ze już zaraz...
Życie uczy cierpliwości
Już to kiedyś pisałam ze chodzę do psychiatry od prawie roku i myślę ze on mi pomógł opanować swoje myśli poukładać wszystko dziewczyny ja na prawdę polecam. Dzięki niemu stoję równo na nogach a bywało na prawdę różne.
Pozdrawiam was wszystkie
 
Do góry