reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny zaczynam turne z kopniakami. Która chce się załapać?? Co to za smycenia?? Pewnie śniegu wam potrzeba.Skrobania szyb odśnieżania podjazdów wtedy byłoby mniej narzekań :p. Marzycielka cieszę się że nadal męża masz żywego to dowód na to żeby cieszyć się tym co mamy bo w jednej chwili możemy dużo stracić. Bertha kiedy Byłaś u fryzjera lub kosmetyczki?? Zrób coś dla samej sie może wtedy się odstresyjesz a może apukuntura??Albo zapraszam do mnie ja będę brała się za malowanie więc ręce do pracy się przydadzą.
Gabis poszło dziś sorry za spóźnienie . Wczoraj byłam tak zabiegana że zapomniałam że jest wtorek i już 2raz z rzędu nie poszłam na konie :-/
 
reklama
hehe, do kosmetyczki ide za 1,5 tygodnia! wlosy cierpliwie zapuszczam...
Akupunktura... czemu nie :)
Bardzo dziekuje za propozycje malowania, jednak zostawie ci tą przyjemnosc :D
 
Dziewczyny ida swieta jest co robic. To czas na ciasto na pierniki. Na sprzatanie domu by nie latac przed swietami. Trzeba myslec o prezentach by sie wyrobic na czas. Trzeba zrobic kartki i wymyslec zyczenia. pogoda ladna to spoznieni-czyli jak przygotowuja ogrod na zime. Mozna uszyc kroliczka dla dziecka albo poduszke dla kotka. Jest tyle mozliwosci. Mozna zapisac sie na taniec, isc na basen, do kina, teatru, do znajomych...
My niby staramy sie o dziecko ale nie mam zupelnie czasu by o tym myslec. Ledwo pamietam o lekach na stymulacje. My mamy psa wiec spacery obowiazkowe. I mielismy dwa kocie niemowlaki. Jednego uspalismy a drugiego musialam dzis zostawic w szpitalu. Nasze zycie odciaga mysli od staran

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi jest o tyle łatwo, że jestem mloda i wierzę, że będę kiedyś mamą, nawet jesli nie biologiczną, to będziemy chcieli się starać o adopcje.
Kazdego dnia dziękuję Bogu za mojego kochanego męża, doceniam to szczegolnie, bo przez jakis czas mąż był za granicą, ale dalej tak nie chcieliśmy. To niesamowite, kiedy wieczorem ja chcę posprzątać,bo on jest zmęczony i on również chce posprzątać za mnie, bo zmęczona jestem ja. I tak się przekomarzamy.
Lubię też moją pracę, dzieci są w niej słodkie (czasem :p).
 
Mi jest o tyle łatwo, że jestem mloda i wierzę, że będę kiedyś mamą, nawet jesli nie biologiczną, to będziemy chcieli się starać o adopcje.
Kazdego dnia dziękuję Bogu za mojego kochanego męża, doceniam to szczegolnie, bo przez jakis czas mąż był za granicą, ale dalej tak nie chcieliśmy. To niesamowite, kiedy wieczorem ja chcę posprzątać,bo on jest zmęczony i on również chce posprzątać za mnie, bo zmęczona jestem ja. I tak się przekomarzamy.
Lubię też moją pracę, dzieci są w niej słodkie (czasem :p).
Piękne słowa.... I doskonale Cię rozumiem. Gdyby nie wyrozumiałość, wsparcie i oddanie mojego męża wiem ze bym sobie z moimi dwoma stratami nie poradziła.... A tak jest on - moja opoka, moje wsparcie - moja druga połowa :-) i chociaż nie udaje mi się do końca odciąć myśli od tego jednego marzenia, to staram się żyć każdym dniem... Z wiarą że i na nas przyjdzie pora :-)

Poza tym pierwszy raz robię u siebie Wigilię :-D więc sporo pracy mnie czeka [emoji3]

Głowa do góry wszystkie dziewczęta!! Zobaczcie - mamy siebie nawzajem oprócz naszych wspaniałych mężów :-) to naprawdę wiele!

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam was kochane dlugo sie nie odzywalam :)
Nadrabiam was juz od 5 dni i jeszcze zostalo mi 50 stron do przewertowania :)
Musialam chwile odsapnac od forum :)

U mnie niestety po transferze dupa 2 proba na pelnej stymulacji niestety nieudana :(
Laduje akumulatory na kolejne podejscie :)
Nie wiem co mialo wplyw na to ze sie nie udalo byl clexan acard metyle ale niestety bardzo krotko bo tydzien przed punkcja przyszedl wynik z mitacja. Zarodek byl ladny ale niestety nie zostal z nami.
Ale nic to lykam metyle :) plus acard i inne witaminy plus codziennie wyciskane soki lub koktajle ze swiezych owocow chwilowo odpoczywam przed kolejnym podejsciem :) oczyeiscie staramy sie naturalnie a noz widelec moze sie uda mimo malej ruchliwosci :)

Postanowilam przebadac sie immunologicznie moj hematolog wyslal mnie do Gdanska do dr Suchanek na badania czekam na ustalenie terminu. Czy ktos moze cos o tej doktor slyszal?? Wiem ze nie jest to Malina czy inny znany immunolog ale od czegos trzeba zaczac zeby zrobic badania moze wcale tam nic nie ma :) wiec wole nie wywalac kupy kasy na poczatek :) Badania chcem zrobic sama z siebie nie mam zalecen od zadnego lekarza ale moze to tu tkwi problem w braku zagniezdzenia. Jesli ktos cos wie o tej doktor prosze o informacje :)

Oczywiscie trzymam za was wszydtkie kciuki za te co sie staraja a za mamusie tym bardziej zeby dzidziusie zdrowo sie rozwijaly :)
 
Gosia ile masz mrozaczkow?? Szkoda że nie wyszła ta próba. może kolejna wyjdzie. Niestety tak jest że i my w zwykłych cyklach mamy pękający pęcherzyk na monitoringu , seks kiedy trzeba a zachodzimy po 4-8 cyklach albo i wcale .
 
reklama
Gosia ile masz mrozaczkow?? Szkoda że nie wyszła ta próba. może kolejna wyjdzie. Niestety tak jest że i my w zwykłych cyklach mamy pękający pęcherzyk na monitoringu , seks kiedy trzeba a zachodzimy po 4-8 cyklach albo i wcale .
Kochana z obu stymulacji nie mam ani jednego mrozaka :(
Czyli znowu wszystko od poczatku :)
U nas glowny problem jest w malej ruchliwosci nasienia :( ale tym razem mimo ze byl tylko jeden zarodek byl on bardzo dobry a i tak sie nie zagniezdzil :( wiec dlateko podejrzewam ze oprucz hashimoto cos jeszcze moze byc powodem braku wgryzienia sie kropka. Chociaz mam nadzieje ze nic tam nie wyjdzie w badaniach. Tak wiem zeci w naturalnych cyklach jest tak ze na dwoje babka wrozyla ale tu jest chyba wieksze obciazenie psychiczne przy in vitro mimo wszystko. I wiem ze wcale nie musi sie udac bo to tylko 40% szans.
Ale koedys jak m mial jeszcze nasienie w normie tez nie wychodzilo przez 2 lata
 
Do góry