reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kochana z obu stymulacji nie mam ani jednego mrozaka :(
Czyli znowu wszystko od poczatku :)
U nas glowny problem jest w malej ruchliwosci nasienia :( ale tym razem mimo ze byl tylko jeden zarodek byl on bardzo dobry a i tak sie nie zagniezdzil :( wiec dlateko podejrzewam ze oprucz hashimoto cos jeszcze moze byc powodem braku wgryzienia sie kropka. Chociaz mam nadzieje ze nic tam nie wyjdzie w badaniach. Tak wiem zeci w naturalnych cyklach jest tak ze na dwoje babka wrozyla ale tu jest chyba wieksze obciazenie psychiczne przy in vitro mimo wszystko. I wiem ze wcale nie musi sie udac bo to tylko 40% szans.
Ale koedys jak m mial jeszcze nasienie w normie tez nie wychodzilo przez 2 lata
Ja wiem, że np u mnie zachodze tylko jak owulacja jest z prawego jajnika. Z lewego się nie udaje a niby na monitach, w usg jest wszystko ok. To prawda, że z tym zachodzeniem to trochę loteria. Nawet w 100% zdrowe kobiety probują do pół roku albo i dłużej.

Fondie, jak po połówkowym?

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Masami Ja również leczę się u Malinowskiego
Fondie Szkoda ,że tak późno napisałaś ja również wczoraj byłam na drugim szczepieniu chętnie bym porozmawiała mamy podobne wyniki badań w odniesieniu do immunologii na pewno bym zgłębiła wiedzę po rozmowie z tobą.
Porzeczka kochana przekazałam pozdrowienia dla ciebie mam nadzieję, że dotarły tak szybko wyszłaś. Zdążyłam tylko ciebie zauważyć w tym całym zamieszaniu .Trzymam kciuki za MRL.
Która z nas nie marzy o dziecku myśl ta towarzyszy nam nie ustanie . Mieć i tulić w ramionach chociaż albo aż jedno małe szczęście. Mam nadzieję że dla wszystkich ten moment nadejdzie prędzej czy później.
 
ją byłam dopiero na 16Wiec.pewnie te szczepione już poszły:) ale bede 21.12już pisze to pamiętajcie jakby ktoś był to ją bede ale na 19:)
na polowkowych wszystko ok zdrową.dzidzia pezeplywy ok dziolszka potwierdzona :) pesera nie trza zakładać wkocu troszks odetchalam:)
 
Bea pewnie ze pozdrowienia przekazane miło było poznac:))) Fondi super ze wszystko dobrze jesteś moją wielka nadzieje ja też wczoraj byłam u Maliny ale na test Mlr rano tylko chwilke:) trzymajcie kciuki za około 2 tygodnie wynik
 
reklama
DziewcYny bardzo Was prosze o modlitwe. Leze na patologii ciazy ze skracajaca sie szyjka. U nas dopiero 29 tc 3d .dostam kroplowke z magnezem i zastrzyk na rozwoj pluc. Tak bardzo sie boje :no2:
 
Do góry