reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
A my witamy się niedzielne. Wczoraj jak moi chłopcy wieczorem wszyscy razem baraszkowali w łóżku (oczywiście nikomu spanie w glowie :) ) westchnęłam tylko po cichu do Boga... dziekuje ♡
Moj synek nawet nie zdaje sobie sprawy ile ma wpatrzonych w niego cioć, wiec pozdrawiamy :*
Zobacz załącznik 783995
Zobacz załącznik 783996
Każdej cioci życzymy drożnej autostrady i szybkiego dotarcia do celu :D
Jesu mam PMS i się rozryczałam po tym "dziękuję", Foczusia Ty wyciskaczu łez [emoji8] Pięknioszek ten Wasz Wikuś :) a jak tam Karolek? Lepiej mu?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Jesu mam PMS i się rozryczałam po tym "dziękuję", Foczusia Ty wyciskaczu łez [emoji8] Pięknioszek ten Wasz Wikuś :) a jak tam Karolek? Lepiej mu?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Czarnuszka bo mi teraz ty łzy wyciskasz...... ♡
Stopki to mój fetysz :D
Karolek miał na szczęście dwudniowke z temp. 38 i nic poza tym. Wiec jutro kolejne podejście do przedszkola :)
 
Bea moje kondolencje dla Ciebie i twojej rodziny. Przytulam Cie harda babo :-)[emoji8]

Foczusia cudny chlopczyk [emoji7] Co dzieci maja w sobie takiego ze tak czaruja? DZIĘKUJEMY

Mi tez dadza cleksan 0'4 bez znizki. Dzis pierwszy dzien cyklu. Bromergon dziala i mam @. Pojutrze zaczynamy stymulacje. Przetoczylismy sie przez kolejne straty. Dostalam dwa kociaki. Moj narwany pies niechcacy skrzywdzil jednego i musielismy uspac. Od 2 tyg moja krzywa rybka jest totalnie sparalizowana. Musze ja karmic. Tylko jak takie malenstwo? Wrocilismy z urodzin Hubcia. Piekne dziecko. Oby trafilo do ludzi ktorzy beda go kochac a nie tylko pielegnowac. Imprezka cudowna. Widzialam dzis tyle maluszkow ciezko chorych, walczacych o zycie. Oby im zdrowie dopisalo. A my w strachu czy limit nieszczesc juz wykorzystalismy? Jestem na granicy. Nie dam rady przyjac kolejnej. Nawet ja mam granice. Wyzalilam sie...ciezko Kochane. Jak potraficie sie modlic to poproscie Go by nam odpuscil, zaopiekowal sie nami, uleczyl rany i wreszcie poblogoslawil. Juz chyba czas...
 
Foczusia Cudo [emoji7][emoji7][emoji7]

Destino napewno teraz czekaja na Was juz same dobre rzeczy. Wszystko co zle juz za Wami..

Ja rowniez mam clexan 0.4 ale na ryczalt. Mam teraz fajnego 2 gina i pisze mi na R i luteine tez choc mi sie nie nalezy. Ostatnio zamiast clexan dostalam neoparine i zamiast prawie 300 jak wczesniej zostawilam w aptece 20zl [emoji18]

w4sq43r8pdpftgs9.png
 
Nafoczka sliczny maluch. Sliczne stopki i usmiech.

Destino raz na wozie raz pod wozem. Tyle przeszlas los sie do Ciebie usmiechnie.

Ja mam clexane a wlasciwie zamiennik na ryczalt. Bone sie tego momentu zastrzyku bo boje sie strzykawek.

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Foczusia fetysz małych "niechodzonych" stópek [emoji173]

Ja też Clexane i Lutkę będę mieć ze zniżką :) z resztą Encorton też mam na zniżkę chyba [emoji6]
Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Napisalam do Was wczoraj bezplciowo. Troche tak sie czuje. Jestem oddzielona. Ciagle przezywam nasza tragedie na nowo. Nie umiem zapomniec. Widzialam jak to sie stalo i nic nie moglam zrobic. [emoji20]
Tlumacze sie, ale chcialam Was przeprosic. Ciagle jestesmy z Wami i wszystko czytamy i cieszymy sie razem z wami i smucimy. Moze jak u nas sie troche uspokoi to bedzie we mnie mniej egoizmu. Przepraszam [emoji20] Narazie bardzo Was wszystkie potrzebuje i choc to ciezka gramatura forum ciesze sie ze choc wirtualnie moglam Was poznac. Tak w zasadzie to jestescie moimi jedynymi znajomymi. Wszyscy pozostali rozsypali sie jak zachorowalam na endomende, a potem po przeprowadzce. Nie wymienie was wszyskich z nikow, bo nie chce zadnej pominac. JESTEŚCIE BARDZO CENNE [emoji8]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Destino Kochana wszystko ma swój cel. Wasza tragedia także.
Gdy pojawiłam się tu na forum opisałam pewna historie.
Bardzo przeżyłam kiedyś śmierć taty. Miałam 17 lat gdy zachorowal na glejaka mózgu. Po jego śmierci zaopiekowal się nami wujek (mąż mojej ciotki) Bardzo mi pomagał i rozmawialiśmy o wszystkim BARDZO GO KOCHALAM ♡ Niestety i tym razem los okazał się bez litości. W dniu w którym dowiedziałam się że mój 4 aniołek odszedł, odszedł tez i mój wujek, bestialsko potrącony rozwleczony przez pijanego recydywiste juz bez papierow! Człowiek o gołębim sercu który na rowrze przejeździl prawie całą Europę, zginal 200 m od domu. W dniu jego pogrzebu ja miałam abrazje...
Przyśnił mi się, tak pięknie i radośnie i tulilam się do niego i od tego momentu wiedzialam ze mi pomoże, że się wstawi i będzie chodził do Najwyższego aż się uda !
Wierz kochana i ty i Bea ze te śmierci i troski były po coś a będzie wam łatwiej przyjąć to co jest i wierzyć że zaświeci słońce. ...♡

Ps a tak swoją drogą wiele z nas straciło bliskie osoby (rodzicow) w mlodosci? Ciekawe czy taki stan mógł mieć wpływ na dalsze losy naszej immunologii...?!
 
Do góry