reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Wlasnie ja badanie na kwas robilam w czasie suplementacji. Co do zastrzykow b12 boje sie bo nie jestem pewna czy tabletki nie wywolaly reakcji alergicznej. Jutro sprobuje wziazc b12. Od tygodnia biore b6 i jest ok. Co do mutacji mam hetero a pai4 homozygotyczna.

Czajak rob badania i sie nie stresuj. Homocysteine zbijesz. Bedziesz jesc buraki i pic czerwone wino ;-)

Javrobie wszystko by sobie czas wypelnic. Teraz mam taka zajawke:-)Zobacz załącznik 783949

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
Ale fajne:) artystyczna dusza jestes:)) niestety ja jestem taka ze jak mi wyjdzie badanie źle to pomimo tego że wiem ze to nie jest największy problem to pewnie będę płakać dwa dni... tak już mam nerwus straszny jestem . A buraki to już od paru tygodni pije profilaktycznie. A jaka masz reakcje alergiczne?
 
reklama
Marzycielko, a robilas homocysteine? z tym kwasem nic wiecej nie zrobimy, jak tylko troche odczekac i lykac metafolin , B6 i bardzo wazne b12. Jedna z dziewczyn tu pisala, chyba Lilia, ze swego czasu miala poziom kwasu 300 (lykała wtedy 15mg kwasu), takze może jakiejs tragedii nie mamy. Ja juz nie będę badać.
Mnie nic wiecej nie udalo sie dowiedziec. Daj znac, jakbyś wiedziała coś nowego.
P.s. tez mam pai4 homozygote
 
Dziękuję za kondolencje. Trzymam się i jest naprawdę dobrze. Peklam raz kiedy musiałam zapytac lekarza czy cierpiał i czy ktoś był przy nim . Wczoraj pogrzeb kilka łez poleciało jak siostrzenica płakała to i mnie wzięło ale szybko się ogarnelam jak mój synek powiedział jaaaki dół.,:-)

Ja biorę witaminy metylowe już chyba 5miesiac ale Nie badam więc nie wiem jak jest. Ma być dobrze.P o zabiegu drożności czuję rosnące pęcherzyki , ból jajników.W piatek jadę do doktora u zobaczymy jak po zabiegu wszystko wygląda.
 
Witajcie dziewczyny

Beata - moje kondolencje. Mój tata umierał w strasznych meczarniach. Jak zmarł to poczułam to sama ulgę co Ty. Bylam wdzieczna, że już nie będzie cierpiał. Trzymaj sie

kas - tak, miałam wynik 300 i bralam kwas 15 mg. Zmniejszyłam kwas do 5 mg i wynik mialam chyba 28
 
Wlasnie ja badanie na kwas robilam w czasie suplementacji. Co do zastrzykow b12 boje sie bo nie jestem pewna czy tabletki nie wywolaly reakcji alergicznej. Jutro sprobuje wziazc b12. Od tygodnia biore b6 i jest ok. Co do mutacji mam hetero a pai4 homozygotyczna.

Czajak rob badania i sie nie stresuj. Homocysteine zbijesz. Bedziesz jesc buraki i pic czerwone wino ;-)

Javrobie wszystko by sobie czas wypelnic. Teraz mam taka zajawke:-)Zobacz załącznik 783949

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom

A co to jest to pai4?
 
To jest jedna z mutacji w badaniu trombofilii, chyba 3 lata temu to badanie weszło. Może odpowiadać za jakąś słabszą postać zakrzepicy. Ja i tak będę miała clexane, więc na to nic więcej się nie bierze.
Więc Bertha, jak i tak bedziesz brała clexane, to chyba nie ma sensu badać. Jaką dawkę clexane masz?Ja 0,4.
 
A my witamy się niedzielne. Wczoraj jak moi chłopcy wieczorem wszyscy razem baraszkowali w łóżku (oczywiście nikomu spanie w glowie :) ) westchnęłam tylko po cichu do Boga... dziekuje ♡
Moj synek nawet nie zdaje sobie sprawy ile ma wpatrzonych w niego cioć, wiec pozdrawiamy :*

Każdej cioci życzymy drożnej autostrady i szybkiego dotarcia do celu :D
 
A my witamy się niedzielne. Wczoraj jak moi chłopcy wieczorem wszyscy razem baraszkowali w łóżku (oczywiście nikomu spanie w glowie :) ) westchnęłam tylko po cichu do Boga... dziekuje ♡
Moj synek nawet nie zdaje sobie sprawy ile ma wpatrzonych w niego cioć, wiec pozdrawiamy :*
Zobacz załącznik 783995
Zobacz załącznik 783996
Każdej cioci życzymy drożnej autostrady i szybkiego dotarcia do celu :D
Stopki wprost do ucałowania!
Piękny widok jak ukochani mężczyźni baraszkują po łóżku[emoji2]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To jest jedna z mutacji w badaniu trombofilii, chyba 3 lata temu to badanie weszło. Może odpowiadać za jakąś słabszą postać zakrzepicy. Ja i tak będę miała clexane, więc na to nic więcej się nie bierze.
Więc Bertha, jak i tak bedziesz brała clexane, to chyba nie ma sensu badać. Jaką dawkę clexane masz?Ja 0,4.

Nie wiem, zakładam ze 0.4. O dawce nie rozmawialiśmy bo to dopiero jak zajdę.


Nafoczka, słodziutkie girki :):):)
 
Do góry