reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczynki, ja podbijam pytanie o Encorton, kiedy zaczełyście schodzić z dawki, obniżać lub odstawiac? Przeczytałam nasz drugi wątek i wiem że odstawiany a czasem obnizany był w 12 tc, ale generalnie każdy inaczej. Przypomnijcie jeszcze raz.
Lamia - będzie dziewczynka? :-) :-) :-)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mickey, witaj po przerwie:*
Gabiś cudowne wieści!
Destino, jestes niesamowitą kobietą:*
Wiktorek jak zwykle cudo :*
Agatush, a jakie lekarz planuje dla ciebie leki w ciąży? Jesli nie planuje sterydu, zrob koniecznie immunologię.
Miałam sen, ze tulę małą blondyneczkę.

Ja już wychodzę na ostatnią prostą, nic juz nie muszę badać. I zaczyna mnie dopadać stres, czy uda się zajsc, jak ułożyć wszystko w pracy, bezsensu.Kopnijcie mnie w tyłek na otrzeźwienie:p
Kasiu, grudzień coraz bliżej... Skoro masz już badania, diagnozę i zaplanowane leczenie to nie pozostaje nic innego tylko się starać. Wiem, że później będzie mnóstwo stresu, niestety żadnej z nas to nie ominie, ale efekt końcowy będzie cudowny [emoji4] Wierzę, że i Tobie się uda!

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mickey - a robilas kiedys rezonans? Mi endo mowila ze jesli prl po tabl nie przyrasta albo przyrasta bardzo malo to nalezy domniemywac ze jest guz. Ale ile w tym prawdy nie wiem. U mnie akurat sie sprawdzilo
 
Mickey - a robilas kiedys rezonans? Mi endo mowila ze jesli prl po tabl nie przyrasta albo przyrasta bardzo malo to nalezy domniemywac ze jest guz. Ale ile w tym prawdy nie wiem. U mnie akurat sie sprawdzilo
nie robiłam, ale ja super reaguje na leki, ostatnio robiłam w maju prl wyszła 5,06 a po tabletce 5,0( tylko że ja wtedy bylam na dostinexie i właśnie nie wiem jak to się ma w momencie kiedy bierze się tabletki) no w każdym razie to nie jest u mnie przyczyna poronień więc dam spokój
 
Na dostinexie ladnie i szybko spada. Mi spadla chyba z 80 do 2 w niecale 2 niesiace. Tylko ze po odstawieniu leku po kolejnych 2-3 miesiaxach mialam znow 50. Takze jest dobry zeby zbic i od razu zajsc a ja teraz chce zbic i zeby nie rosla juz. Ciazy juz nie planuje
 
Na dostinexie ladnie i szybko spada. Mi spadla chyba z 80 do 2 w niecale 2 niesiace. Tylko ze po odstawieniu leku po kolejnych 2-3 miesiaxach mialam znow 50. Takze jest dobry zeby zbic i od razu zajsc a ja teraz chce zbic i zeby nie rosla juz. Ciazy juz nie planuje
mi w tydzień skoczyła z dolnej granicy do około 70 :szok:a jest jakaś mozliwość aby ustabilizować prl? bo ja jak odstwię leki to rośnie mi w ekspersowym tempie
 
Wlasnie ja nie znam sposobu. Walcze o 2013r bromergonem i norprolac nie umiem zbic. Tylko dostinexem. Ale to silny leki i jelita mi od razu siadaja i przestaja pracowac mimo brania oslonowych. Wiec lekarz po zbiciu kaze od razu odstawiac. A jak odstawie to zaraz ta cholerna prl znow rosnie. I tak w kolko
 
reklama
Do góry