reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny mam prośbę , czy któraś mogła by wstawić link z witaminą B12 w tabletkach . Mam w proszku jednak mi nie służy . Spróbuję brać tabletki. Z góry dziękuję .
 
reklama
Hej:) wiecie dziewczynki ze dzisiaj jest największy księżyc ?? Jestem właśnie na spacerku ależ jasno i biało tereny górzyste cisza i tylko liście szumia:) M w trasie piesek hmmm za zimno wiec poszłam sama i tak sobie myślę że może za rok będzie lepiej może się teraz zatrzymałam ale pójdę dalej:)) wszystkim życzę tego naszego wspólnego marzenia:)) pozdrawiam
 
Kas to napewno. Tylko na ile mi to starczy jak przepisala 3 op 10 mg i 3 op. 5 mg. Zaraz znowu bede musiala leciec po recepte. A gin wystawi czy tylko immunolog?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja za w ciazy jem wszystko a I tak malo jem wszystko.mambardzo maly apetyt chyba duzo zmalal po odstawieniu encortonu . Od poczatku ciazy prrzytylam 7kg a to sie juz miesoac utrzynuje po odstawieniu encortonu. Wiec nie zaluje sobie ale I tak jem wszystko a wydaje mi sie ze malo.
 
reklama
Ooo a powiedz mi zapisywalas się jakoś do nich wcześniej czy poszlas z marszu? Właśnie tylko ich w necie znalazłam ze robią w Łodzi. Bardzo dziękuję za informację [emoji3]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się tam leczę, u dr Paśnika. Ale w sprawie tego badania to tylko dzwoniłam ustalić w jakie dni je robią (z tego co się orientuję to tylko w środy, kiedy są szczepienia). I tak - trzeba się zapisać na wypadek jakby dużo par na badanie było, to wtedy na kolejny tydzień. Od 9:30 pobierają krew na to badanie, trzeba być na czczo i z chłopem :)

Tak jeszcze dopiszę, może kogoś zainteresuje - bez szczepień mam allo mlr 31,8% - lekarz dał zielone światło, tzn. napisał, że taki wynik daje szansę. Jakby był tu ktoś, komu z takim wynikiem się udało to niech się odezwie i doda trochę wiary... :)
 
Do góry