reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Destino Hubercik przecudowny.
Lilia Trzymam kciuki za wizytę
Kas Tobie kibicuję na pewno się uda.
Asia 699 Nie konsultowałam tego z Maliną bo wizytę mam dopiero w styczniu po szczepieniach a wynik dostałam w piątek.
Czarna- Mała Sprawdzałam w internecie ale nie ma informacji na ten temat.
 
Dziewczyny poszłabym do dr.P, ale w Krakowie rejestrują na marzec dopiero a do Tarnowa nie mam telefonu. Pomożecie?
Destino we wrześniu widziałam informację że w tarnowie u dr jest wstrzymana rejestracja do 8 stycznia zadzwoń i zapytaj lepiej się zapisać bo czas nieubłaganie szybko leci a zapisać się możesz jak Ci się plany zmienią(np juz bedziesz w ciąży to najwyzesz zrezygnujesz :D) proszę oto numerek:p
14 6468700
 
Magda 1208 szukałam na necie i chyba ok . Ale ja zrobiłbym tak ! Poszłabym do szpitala i pierwszegoz brzegu lekarza zzapytała o interpretację czy wynik ok czy masz się czymś martwić bo lekarz wyjechał na jakieś sympozjum czy cos tylko nie mów ze u maliny sie leczysz
 
Ostatnia edycja:
Nafoczka malutki cudny!!!
Hubercik także!;)
Gabiś cudowne wieści!!
U mnie wszystko ok z detektorem żyje się lepiejo_O
Ale z żarciem najgorzej nic nie może być w zasięgu mojego wzroku ,bo zaraz ląduje w moim żołądku !!!!! Jak tak dalej pójdzie to niezle przytyje ,a największe parcie mam na słodkie:yes::angry:
Brzuszek widoczny ,rośnie ,ale gęba brzydka :growl: jakieś pryszcze, na nosie krwinki popękane,szkoda gadać :oo: ale najważniejsze że dzidzia rośnie:happy:Teraz jestem na etapie czekania na ruchy,bo na razie cisza .
Pozdrawiam aniołeczki:p
 
reklama
Bea 25ta - Sprawdzałam ,ale w internecie nie było jednoznacznego odniesienia. Muszę pomyśleć co do interpretacji czy czekać do wizyty czy udać się gdzieś szybciej.
Lamia 78 Cieszę się . Ja parcie na słodycze to mam całe życie.:D
 
Do góry