reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Lili cieszę się. może i trochę "klasyczna" ciąża, ale właśnie o to chodzi. Gdyby nie ten strach...

Mickey witaj po przerwie. Co u ciebie? wracacie do starań?

Dwie strony wcześniej wstawiłam zdjęcie Huberta jak chcecie zobaczyć. Niestety telefon go nie pokazuje. Inaczej nie umiem go tu umieścić.
Dziewczyny dawajcie zdjęcia dzieciaczków, zrobimy sobie dzień dziecka :D
Destino narazie passujemy teraz czeka mnie wizyta u dr P zobaczę czy ma jakiś pomysł na mnie bo ta ciąża znów była z wadą niestety triploidia wyszła, czekam jeszcze na wyniki insuliny i będę chciała zrobić kom nk,
 
reklama
Przykro mi bardzo Mickey. Mam nadzieję, ze dr P znajdzie na ciebie sposób. Trzymaj się ciepło.

Blondi pisz na priva, mam endo II stopnia jestem po leczeniu i przed kolejnym.

Sama chętnie poszłabym do dr P. Tylko jak. Nawet do Tarnowa bym pojechała. Ale mi nikt nie pomoże póki tarczyca się nie ustabilizuje. A to się nie udaje. Mimo wszystko nie tracę nadziei. Wciąż liczę na przyszły cykl i możliwe, że stymulację.
 
Przykro mi bardzo Mickey. Mam nadzieję, ze dr P znajdzie na ciebie sposób. Trzymaj się ciepło.

Blondi pisz na priva, mam endo II stopnia jestem po leczeniu i przed kolejnym.

Sama chętnie poszłabym do dr P. Tylko jak. Nawet do Tarnowa bym pojechała. Ale mi nikt nie pomoże póki tarczyca się nie ustabilizuje. A to się nie udaje. Mimo wszystko nie tracę nadziei. Wciąż liczę na przyszły cykl i możliwe, że stymulację.
Destino dok P tarczyce tez mi sprawdzał i robił usg
 
Destino dok P tarczyce tez mi sprawdzał i robił usg
U mnie od razu stwierdził że mam hashi badania anty tpo i anty tg to potwierdzily mi też wykonał usg tarczycy wypatrzył guzek, także jeśli chodzi o diagnozowanie tarczycy jest genialny
dziewczynki teraz był temat guza przysadki i prl powiedzcie jak to jest bo ja trochę się już pogubiłam jesli robię
badanie prl z obciążeniem z metoklopramidem taki wynik powinien wzrosnąć czy nie ?( jesli bierze się np dostinex)
 
Cześć Dziewczyny, w zeszłym tygodniu zawitałam na forum, ale się nie udzielałam, bo nie miałam za bardzo z czym :)

otóż dziś odebrałam wynik allo-mlr, wyszedł 31,8%, teraz czekam na informacje od lekarza jak to ocenia, czy mogę podchodzić do kolejnego in vitro (też mam endomendę, nigdy nie leczona, leczę się dietą:))
leczę się u dr P.
 
Mickey, mój mąż ma guza i przysadki i prolaktynę miał przy normie do 25 na poziomie 250. testu z obciążeniem nie robił, po wyniki prl dostał skierowanie ma MRI.
 
Mickey, witaj po przerwie:*
Gabiś cudowne wieści!
Destino, jestes niesamowitą kobietą:*
Wiktorek jak zwykle cudo :*
Agatush, a jakie lekarz planuje dla ciebie leki w ciąży? Jesli nie planuje sterydu, zrob koniecznie immunologię.
Miałam sen, ze tulę małą blondyneczkę.

Ja już wychodzę na ostatnią prostą, nic juz nie muszę badać. I zaczyna mnie dopadać stres, czy uda się zajsc, jak ułożyć wszystko w pracy, bezsensu.Kopnijcie mnie w tyłek na otrzeźwienie:p
 
Ostatnia edycja:
Kas ja miałam tak samo, jak już wiedziałam że mogę się starać to byłam spanikowana, kombinowałam że może to przełożyć na następny cykl, a co będzie jeśli....jak z pracą...
Masz ode mnie kopniaka w tyłek. Teraz już z górki, masz leki będzie dobrze, a pracą się nie przejmuj.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mickey, witaj po przerwie:*
Gabiś cudowne wieści!
Destino, jestes niesamowitą kobietą:*
Wiktorek jak zwykle cudo :*
Agatush, a jakie lekarz planuje dla ciebie leki w ciąży? Jesli nie planuje sterydu, zrob koniecznie immunologię.
Miałam sen, ze tulę małą blondyneczkę.

Ja już wychodzę na ostatnią prostą, nic juz nie muszę badać. I zaczyna mnie dopadać stres, czy uda się zajsc, jak ułożyć wszystko w pracy, bezsensu.Kopnijcie mnie w tyłek na otrzeźwienie:p
Dorzucam swoje kopniaki też :-p lekarz... No coz.... Witaminy, acard i clexane planuje... No i pewnie duphaston to już ostatnio brałam....

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry