reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczynki, ja podbijam pytanie o Encorton, kiedy zaczełyście schodzić z dawki, obniżać lub odstawiac? Przeczytałam nasz drugi wątek i wiem że odstawiany a czasem obnizany był w 12 tc, ale generalnie każdy inaczej. Przypomnijcie jeszcze raz.
Lamia - będzie dziewczynka? :-) :-) :-)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieję ,że tak bo lekarz powiedział że na 80 % dziewczynka-w domu już się kłócą o imię (i tak będzie jakie ja wybiorę ,a niech mają radochę hi,hi)
Ja cały czas biorę Metypred 8 mg i gin powiedział ,że będziemy zmniejszać od 15 tc,ale wizytę mam w 16 tc -zobaczymy co powie.
Lilia co ty ???!!!!!! Jasnowidzka jakaś??!!!! Właśnie zjadłam 2 eklerki!!!! ha,ha.
 
reklama
Mam nadzieję ,że tak bo lekarz powiedział że na 80 % dziewczynka-w domu już się kłócą o imię (i tak będzie jakie ja wybiorę ,a niech mają radochę hi,hi)
Ja cały czas biorę Metypred 8 mg i gin powiedział ,że będziemy zmniejszać od 15 tc,ale wizytę mam w 16 tc -zobaczymy co powie.
Lilia co ty ???!!!!!! Jasnowidzka jakaś??!!!! Właśnie zjadłam 2 eklerki!!!! ha,ha.
Ja też niestety mam często ochotę na coś słodkiego. Aczkolwiek staram się odżywiać racjonalnie. Jem do każdego posiłku warzywa, raz dziennie owoce. Ogólnie uwielbiam koktajle warzywne. Jednak czasem zdarza się jednak pofolgować a wiem, że nie powinnam[emoji20]


Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bertha nie mniej doła.Zajdziesz i to tak że do samego szczęśliwego happy endu.

Lila powiedz czy do herbaty ten imbir może być w proszku??

Destino na szczęście styczeń już nie daleko. Szkoda że nie mam wizyty którą mogłabym Ci oddać. Do dr P nie rejstrują już od września i nie są ugięte. Choć jak ja rezygnowałam z wizyty to pytały czy na kolejny miesiąc chce,ale nie potrzebowałam a mogłam brać dla innych.

AgmieszkaP co u Twojej niuni. Ile już ma?

Asia669 nie przesadzaj z tym nie jedzeniem słodyczy ,dziecku swojemu odmówisz ;) Taka mała mi z Ciebie że na pewno nic Ci nie zaszkodzi trochę eklerka. :p

Gabiś podglądaczko gdzie ten przepis??
 
Witam sie i ja [emoji6]
Dzis bylam z wynikami nk (16%) u immunolozki no i zalecila slawny encorton [emoji5] od jutra: 15-20 mg ( rano na czczo) i 5 mg w poludnie. Ze wzgledu na niski poziom b12 chciala przepisac b12 w tabletach ale zapytala kiedy bym chciala zajsc, zeby wiedziec jak rozplanowac dawkowanie, to jej powiedzialam ze od razu bym chciala to przepisala w zastrzykach [emoji26] 1xdziennie przez 7 dni, potem 1x co 4 tyg.
jesli za miesiac nk nie spadnie ponizej 12% - wizyta. Jesli spadnie-wizyta w 8tc.
I jak zwykle zapomnialam zapytac na wizycie ale od czego jest to forum [emoji7][emoji7] :
1. Jesli nie zajde a encorton sie skonczy to ide po recepte na nastepny, bo jesli nie, to komorki nk zaczna spowrotem "wzrastac"?
2. Czy w/wym. leki mozna laczyc z inofemem?
3. Czy w jakies konkretne miejsce w ciele trzeba robic zastrzyki?
4. Czy mozna pic alkohol ? [emoji48]

Dziekuje za wszelkie odpowiedzi i sugestie. Milego wieczoru [emoji8]




Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wróciłam, dostałam bromergon. Ta pani nie do końca mi odpowiada, ale jest niedroga i pod ręką. Trochę pomaga. Martwi się. Próbujemy stymulacji od przyszłego cyklu na bank. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Chce dać mi cleksan 100% dawkę 0,4. Lepsze to niż nic, choć wiem, że za mało. Potem będę się martwić. Na razie pytanko? Która z was ma encorton do oddania? Chętnię zaopiekuję się takowym, bo mi nikt nie chce go dać.
 
Czarna padlam jak poczytalam o smrodku.

Destino trzymam kciuki. Jaki Hubert jest sliczny. Piekny lapiacy za serce usmiech.

Padam na twarz. Maly i ja pobrane wymazy on z nosa a ja z gardla. Ja zatoki zawalone. On migdaly. Jak nie urok to... Ja jutro jade do nowej ginekolog takze prosze o kciuki.

A to moj smieszek.
20161112_210259.jpeg


Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20161112_210259.jpeg
    20161112_210259.jpeg
    59,6 KB · Wyświetleń: 553
Ja też niestety mam często ochotę na coś słodkiego. Aczkolwiek staram się odżywiać racjonalnie. Jem do każdego posiłku warzywa, raz dziennie owoce. Ogólnie uwielbiam koktajle warzywne. Jednak czasem zdarza się jednak pofolgować a wiem, że nie powinnam
emoji20.png

Też jem do każdego posiłku warzywa. Owoce codziennie o 11.00. Jak już jem słodycze lub coś pod ten deseń to staram się, żeby to bylo domowej roboty. Czasem skuszę się na kupne słodycze, ale rzadko. Najlepiej jak nie mam ich w domu :) Grzeszki są wpisane w ciążę, niestety :(
Rany jak mam ochotę na frytki :szok:

Lilia, to zapytaj jeszcze tej kuli, kiedy bertha zajdzie w ciąże w końcu, bo dola mam..

Czas około świąteczny nie nastraja optymistycznie, wiem coś na ten temat :( Moja kula mówi, że przyjdzie Twój czas :) Głowa do góry, pierś do przodu i do meza na staranka :)

Bea - najlepiej korzeń. Kroisz 2 plasterki, odbierasz że skórki. Musisz te plastry rozdrobnic na kawałki, ja to robię za pomocą tzw. rogolki :)
 
reklama
Do góry