reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Wiesz, u mnie też wykluczyli zespół wstępnie, ale dwukrotnie wyszedł dodatni antykoagulant tocznia. Mi zrobili tylko przeciwciała przeciw glikoproteinie i kardiolipidowe a chyba u Destino albo Marzycielki lub Tęczowej (wybaczcie nie pamiętam) dodatnie wyszły tylko p/p fosfatydyloserynie i tylko na ich podstawie już stwierdzono zespół, ale nie wszyscy to badają.

Magda, ja nie pomogę, nie znam się, ale może dziewczyny coś poradzą?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie nic nie wyszło dlatego wykluczyli.... Narazie szukam gdzie w łodzi zrobić allo-mlr i test cytotoksyczny .... Zobaczymy na ile wycenia :-/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lili cieszę się. może i trochę "klasyczna" ciąża, ale właśnie o to chodzi. Gdyby nie ten strach...

Mickey witaj po przerwie. Co u ciebie? wracacie do starań?

Dwie strony wcześniej wstawiłam zdjęcie Huberta jak chcecie zobaczyć. Niestety telefon go nie pokazuje. Inaczej nie umiem go tu umieścić.
Dziewczyny dawajcie zdjęcia dzieciaczków, zrobimy sobie dzień dziecka :D
 
bertha, Strawbelka - to jest chyba tak, że jak dr nie stwierdzi, że jest to endometrioza 1 stopnia tylko początki to nie wpisują. Ja mam endometrioze 1 stopnia i tak mam napisane w wypisie. Nie dostałam nic na zrosty

takaja92 - gratuluję :)

Gabis - masz wyznaczony termin prenatalnych?
hej Lilia ja tez mam endometrioze 1 stopnia.. nie mam z kim o tym porozmawiac:(
 
Lili cieszę się. może i trochę "klasyczna" ciąża, ale właśnie o to chodzi. Gdyby nie ten strach...

Mickey witaj po przerwie. Co u ciebie? wracacie do starań?

Dwie strony wcześniej wstawiłam zdjęcie Huberta jak chcecie zobaczyć. Niestety telefon go nie pokazuje. Inaczej nie umiem go tu umieścić.
Dziewczyny dawajcie zdjęcia dzieciaczków, zrobimy sobie dzień dziecka :D
Destino Kochanie zdjecie Huberta niestety sie nie wyswietla.
 
Szkoda. Dziewczyny jak umieścić zdjęcie. Kiedyś to zrobiłam, ale teraz nie wiem jak
Hubert.png


Chyba się udało :D Patrzcie jaki śliczny maluszek
U nas czy nie zawsze będę go nosić w sercu
 

Załączniki

  • Hubert.png
    Hubert.png
    53,5 KB · Wyświetleń: 306
hej Lilia ja tez mam endometrioze 1 stopnia.. nie mam z kim o tym porozmawiac:(

Ze mną za bardzo nie porozmawiasz w tym temacie, ponieważ ja co prawda mam endometrioze, ale nigdy nie miałam jej leczonej. Oprócz endomendy mam jeszcze inne przypadłości, które przekreślają szanse na naturalne zajście w ciążę. U mnie tylko in vitro

Destino - może pomożesz koleżance?? ;)
Hubert - śliczny chłopczyk:)
 
reklama
Do góry