reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Hejka niedzielnie ;)

Gabiś ja biorę Encorton po starym czasie ;) ale przestawię branie powoli na nowy czas, opóźniając przez 4 dni o 15 minut [emoji12]

Foczusia zakochałam się w Twoim synku [emoji173] będę pracować nad żoną dla Niego :D obiecuję być dobrą teściową [emoji16] a tak wogóle to czemu on na tych zdjęciach facebookowych wystawia jęzorek do ciotki-klotki? [emoji38]

My właśnie w drodze między jednym cmentarzem a drugim :) jak to powiedział mój mąż: wyspaliśmy się, śniadanie zjedzone, korki na największym cmentarzu w okolicy ominięte, a i seksik z rana jak śmietana był [emoji23]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Dzień Dobry
Dziś mój Mały Cud <3 <3 <3 kończy cztery miesiące
Pozdrawiamy Wszystkie BB Cioteczki


Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • IMG_20161030_120505.jpeg
    IMG_20161030_120505.jpeg
    37,2 KB · Wyświetleń: 84
Dzień dobry :-)
Dziewczyny może głupie pytanie: jak teraz brać Acard i Clexane po zmianie czasu? Zmienić z 9 i 21 na 8 i 20tą?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Gabis mysle ze to nie ma znaczenia. Mi sie czasem zapomnialo i robilam zastrzyki z heparyna z godzinnym opoznieniem. Czasem robilam godzine wczesniej. Acard lykalam w caly swiat, raz o 8, raz o 9.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia 669 chyba zwala z nóg albo stawia na nogi ;-p uwielbiam takie potyczki słowne dlatego musiałam to napisać bo od rana jak wchodze i widzę Twój wpis to miche cieszę.

Tola czas fotek więc plisss bozdjecia Uli się już nie doczekam. :-(
 
Hej kochane;)

Ktoras z was pytala co u mnie?;)
A kulam sie po malu;)
W srode wizyta i jesli szyjka poszla w dol bede musiala isc na sterydy... wiec zaciskajcie kciuki by sie trzymala!

Ciesze sie ze ciezaroweczki maja sie dobrze;)

Staraczkom kibivuje;)

Strawbelka kochana pisalas ostatnio o jakims badaniu krwi co mozna zobaczyc czy odpowiednia ma sie krzepliwosc o tych zastrzykach?

A widze ze temat jest o ktorej godzinie trzeba brac acard i Clexan? Czy trzeba sie sztywno trzymac godzin? Czy wystarvzy ze jest 12 g odstepu?
Bo ja acard raz biore o 9 raz kolo 11

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Asiu trzymam kciuki pamiętaj , że wiara czyni cuda.
Czy któraś ma jutro wizytę u Maliny. Jutro jadę do Łodzi mam nadzieje , że będą dobre informacje.???
 
reklama
Asia 669 chyba zwala z nóg albo stawia na nogi ;-p uwielbiam takie potyczki słowne dlatego musiałam to napisać bo od rana jak wchodze i widzę Twój wpis to miche cieszę.

Tola czas fotek więc plisss bozdjecia Uli się już nie doczekam. :-(
Oj tam, oj tam, wiadomo o co chodziło [emoji6]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry