reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej kochane;)

Ktoras z was pytala co u mnie?;)
A kulam sie po malu;)
W srode wizyta i jesli szyjka poszla w dol bede musiala isc na sterydy... wiec zaciskajcie kciuki by sie trzymala!

Ciesze sie ze ciezaroweczki maja sie dobrze;)

Staraczkom kibivuje;)

Strawbelka kochana pisalas ostatnio o jakims badaniu krwi co mozna zobaczyc czy odpowiednia ma sie krzepliwosc o tych zastrzykach?

A widze ze temat jest o ktorej godzinie trzeba brac acard i Clexan? Czy trzeba sie sztywno trzymac godzin? Czy wystarvzy ze jest 12 g odstepu?
Bo ja acard raz biore o 9 raz kolo 11

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Julia nawet jeśli dostaniesz steryd to się nie przejmuj. On nic złego nie zrobi a będziesz bezpieczniejsza. Trzymam kciuki, ty wiesz :*

Mickey wyskocz z krzaczków :*
;)
 
reklama
Doris i Nafoczka chlopaki przystojniaki;)

Nafoczka wiesz co masz racje, coraz bardziej dochodzi do mnie ze te sterydy beda najlepszym wyjsciem w razie czego...
Od wczoraj czesciej mnie lapia skurcze troche sie tym denerwuje bo niewiem czy tak moze byc...:/

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Hej kochane;)

Ktoras z was pytala co u mnie?;)
A kulam sie po malu;)
W srode wizyta i jesli szyjka poszla w dol bede musiala isc na sterydy... wiec zaciskajcie kciuki by sie trzymala!

Ciesze sie ze ciezaroweczki maja sie dobrze;)

Staraczkom kibivuje;)

Strawbelka kochana pisalas ostatnio o jakims badaniu krwi co mozna zobaczyc czy odpowiednia ma sie krzepliwosc o tych zastrzykach?

A widze ze temat jest o ktorej godzinie trzeba brac acard i Clexan? Czy trzeba sie sztywno trzymac godzin? Czy wystarvzy ze jest 12 g odstepu?
Bo ja acard raz biore o 9 raz kolo 11

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Julia, ja robilam caly uklad krzepniecia i mialam za wysoki fobrynogen i za niskie APTT. Gin mi zwiekszyl heparyne.

Dziewczyny robia jeszcze dodatkowo jedno badanie, wyleciala mi nazwa z glowy. Napewno to robila Nafoczka, Doris i Fondie. Ja tego dodatkowego nie robilam.


Julia, miedzy acardem i heparyna powinno byc 12 godzin przerwy. Ja czasem mialam 13 bo zapominalam, albo 10 godzin, bo badania mialam i musialam pozniej wziasc leki.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Asia, ja robilam caly uklad krzepniecia i mialam za wysoki fobrynogen i za niskie APTT. Gin mi zwiekszyl heparyne.

Dziewczyny robia jeszcze dodatkowo jedno badanie, wyleciala mi nazwa z glowy. Napewno to robila Nafoczka, Doris i Fondie. Ja tego dodatkowego nie robilam.


Asia, miedzy acardem i heparyna powinno byc 12 godzin przerwy. Ja czasem mialam 13 bo zapominalam, albo 10 godzin, bo badania mialam i musialam pozniej wziasc leki.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak te dwa i ddimery :)

Julia naprawdę sterydami nie ma się co przejmować :) tylko nie sa przyjemne :/ a który masz tydzień? Ty już chyba masz bezpieczny bo najlepiej po 28tc jak się robi przed to trzeba powtarzać
 
Strawbelka niedostaniesz sterydow jesli nie grozi Tobie porod przed wczesny. Sterydy podaje sie chyba do 34tc. a 37tc dziecko spokojnie sobie poradzi z oddychaniem;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Strawbelka czemu tak szybko będzie cesarka. Nie chcesz zaczekać do 39 tyg każdy dzień dla takiego malca jest cenny
Beatka, bo lekarz nie chce czekac do konca bo sie boi, nie wiem moze przez przypadek Toli. Wczesniej mowil ze jak bedzie wszystko ok to pojde w swieta do szpitala, a cesarke zrobi po nowym roku.Teraz juz tej opcji nie bierze pod uwage. Poza tym maly tak szybko rosnie ze termin z usg juz wychodzi mi na 21 grudnia.
Beatka ja mu ufam bo on ma swoj oddzial patologii ciazy. Wiec nie jedno juz widzial. Tez nie chce ryzykowac bo sie boi.
Zreszta ja czuje ze maly i tak bedzie sie pchal szybciej na swiat.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry