reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Lilia pewnie ze kojarze dorotev. A o co chodzi?
No cos malo blizniakow na forum ;)
Dzis bylam na spacerze i powiem wam ze ludzie to dziwolagi bo prawie mi do wozka wpadna tak zagladaja. Co najmniej jakby 2 dzieci w wozku byla jakims niespotykanym wydarzeniem. Ubaw mam nie zly. Choc manewry w sklepie z wozkiem wymagaja lepszej wprawy i techniki ;) Poki co doskonale manewry ;)
Tola, ja zawsze sie ogladalam za blizniakami i zawsze do meza mowilam " Patrz blizniaki". Chodzi o to, ze blizniaki sa urocze i kazdy bedzie Ci do wozka zagladal[emoji6]




Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tola przywyknij. Ja też byłabym tym dziwolagiem i nie z ciekawości ale to po proste urocze matrzec na maluszka a już nie mówię patrzeć na dwóch maluszków ;-) Pracując w galerii to każdej klientce do wózka zagladalam i zagadywalam bo cieszyłam się ich szczęściem a jeszcze takiego bagażu nie mialam tylko tak uwielbiam te słodkie noworodki.
Beri dziękuję za powitanie hehehe . Kotek ja już od roku na forum jestem . Dziś doszła Beatka. Tak jak ja to jej przekaże powitanie ;-).

Kwiatuszek to mnie rozbawilas tymi podkładami. Mam takie ale od psa. W pepco kupiłam ;-)
 
Dzoł a v leiden i protrombiny ? Bo myślę dlaczego ta homocysteina taka wysoka. I jeszcze to białko kochana byłaś u immunologa?

Nafoczko zboczko ksiegowa ja w bankowości mam dość swojej pracy znowu na jakis egzamin muszę jechać

Beatko witaj bardzo mi przykro z powodu twoich strat. Ja lecze sie u prof Malinowskiego Łódź jest jeszcze Paśnik Łódź moja koleżanka do niego chodziła

Gabis modlitwa zamowiona wieczorem

Bylam. Zlecila inne badania. Narazie mam wyniki :
Bialko c : 111, norma 70-140
Wolne bialko s : 128, norma 60-114.
Czekam jeszcze na przeciw. Atp i czynnik wew.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to sorki. ;)
Wypada przywyknac ;)
Smieszy mnie to tylko
Tez uwazam ze blizniaki sa urocze. Zreszta wszystkie male dzieci sa slodkie.
 
Lilia wiem ze Dorota byla w ciazy. Super ze jej sie udalo i ma coreczke :)
Pozdrow ja rowniez.
W czasie tych dwoch lat moich podejsc z ivf duzo kobitek na kto po ivf sie przewinelo. Kilka osob utkwilo mi szczegolnie w pamieci mdzy innymi Ty, Dorotav, Kate, Strawbelka i kilka innych. Duzo sie od Was dowiedzialam. Zreszta z tego watku tez ogrom wiedzy mozna zaczerpnac. Kazdy co mu potrzeba to znajdzie. Jestem Wam bardzo wdzieczna :)
Pozdrow rowniez Dorotev. Niech cosik napisze jak ma czas i checi.
 
Dziewczyny, dziś wypiłam sok z buraka i mój mocz był pomarańczowy! Jakże się wystraszyłam, że znowu jakaś infekcja! Jak do soboty nie zmieni koloru to jadę z moczem i posiewem do laba. W poniedziałek mam wizytę.

Oczywiście biegam bardzo często do toalety, w nocy ze dwa razy. Wczoraj oddawałam też mocz do.badania i był normalny. Mam nadzieję, że to tylko przez te buraki[emoji58]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia - ja ostatnio zjadłam buraki i mój mocz był zabarwiony na czerwono. O mało zawalu nie dostałam, bo myślałam, że znowu plamienia wróciły. Na szczęście przypomniało mi się, że buraki zjadłam i szybko się to skończyło. Trzymam kciuki, żeby kolor moczu wrócił do odpowiedniego zabarwienia :)
 
reklama
Tola przywyknij. Ja też byłabym tym dziwolagiem i nie z ciekawości ale to po proste urocze matrzec na maluszka a już nie mówię patrzeć na dwóch maluszków ;-) Pracując w galerii to każdej klientce do wózka zagladalam i zagadywalam bo cieszyłam się ich szczęściem a jeszcze takiego bagażu nie mialam tylko tak uwielbiam te słodkie noworodki.
Beri dziękuję za powitanie hehehe . Kotek ja już od roku na forum jestem . Dziś doszła Beatka. Tak jak ja to jej przekaże powitanie ;-).

Kwiatuszek to mnie rozbawilas tymi podkładami. Mam takie ale od psa. W pepco kupiłam ;-)
Nic sie ze mnie prosze nie smiac. Stara jestem to i niki myle;) Ale Ciebie tez witam serdecznie:))) Ale mi szkoda tego cyklu maz wczoraj wyjechal, przed wyjazdem bylo przytulanko. Dzis slyz mega plodny. Ale chyba to przytulanko to za wczesnie... Buuu No nic to moze za miesiac sie uda...
 
Do góry