reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nafoczka dziękuję za odpowiedź:)
biorę się za czytanie:)
mój gin nie widzi problemu, a on gdzieś musi być.
chciałabym iść do dobrego gina.
kogo polecacie w Warszawie?
narazie pewnie nie kwalifikuję się do wszystkich badań bo właśnie czekam na pełne poronienie.beta juz spada.
 
reklama
witam Was dziewczyny.
niestety i ja muszę dołączyć do Waszego grona.
mam córkę 4 latka.
synka aniołka (niewydolność obu komór serca).
i 3 poronienia za sobą.
podpowiedzcie co robić?
jakie badania powinnam zrobić i do którego lekarza się udać żeby udało mu się sprawdzić dlaczego tak się dzieje że nie mogę donosić ciąży. (Warszawa).
kariotypy z mężem mamy prawidłowe.
niestety mamy mutację mthfr 1298c heterozygote.
lekarz zalecał przy ciązy acard dopiero po pozytywnym teście i clexane ale miał go włączyć w 7tc lecz nie zdążyliśmy.
kiedy wam lekarze zalecali acard i clexane bo wiem że często lekarze zalecają te leki przy poronieniach.
błagam pokierujcie mnie co mam dalej robić bo tracę już siły...
Witaj Beatka, przykro ze musialo Cie to tez spotkac[emoji15]
Co do lekarza i Warszawy, to tam ponoc Dubrawski jest dobry, tylko chyba drogi.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beatka - wejdz na nowy wątek stworzony przez nafoczka tam jest wszystko ładnie napisane. Przykro mi z powodu Twojej straty

Tola - buziaki dla Twojej zacnej gromadki :) Właśnie sobie uświadomiłam, że bliźniaki od zuli za pare dni kończą 2 lata :szok: Kojarzysz taka dziewczynę o nicku dorotav z kto po in vitro?
 
witam Was dziewczyny.
niestety i ja muszę dołączyć do Waszego grona.
mam córkę 4 latka.
synka aniołka (niewydolność obu komór serca).
i 3 poronienia za sobą.
podpowiedzcie co robić?
jakie badania powinnam zrobić i do którego lekarza się udać żeby udało mu się sprawdzić dlaczego tak się dzieje że nie mogę donosić ciąży. (Warszawa).
kariotypy z mężem mamy prawidłowe.
niestety mamy mutację mthfr 1298c heterozygote.
lekarz zalecał przy ciązy acard dopiero po pozytywnym teście i clexane ale miał go włączyć w 7tc lecz nie zdążyliśmy.
kiedy wam lekarze zalecali acard i clexane bo wiem że często lekarze zalecają te leki przy poronieniach.
błagam pokierujcie mnie co mam dalej robić bo tracę już siły...

Witaj, ja wczoraj nawet miałam konsultację z genetykiem, też mam mutacje: MTHFR C677T heteroz.; MTHFR A1298C heteroz. Acard od okolo 12 dnia cyklu, clexane zaraz po pozytywnym teście. Choć wiem, że niektórzy mają wcześniej nawet.

Dżoł, niestety nie pomogę.
 
Ostatnia edycja:
Lilia pewnie ze kojarze dorotev. A o co chodzi?
No cos malo blizniakow na forum ;)
Dzis bylam na spacerze i powiem wam ze ludzie to dziwolagi bo prawie mi do wozka wpadna tak zagladaja. Co najmniej jakby 2 dzieci w wozku byla jakims niespotykanym wydarzeniem. Ubaw mam nie zly. Choc manewry w sklepie z wozkiem wymagaja lepszej wprawy i techniki ;) Poki co doskonale manewry ;)
 
reklama
Ja mam:
-Antykoagulant tocznia : 39 norma 31-44
-Anty tpo w normie (7)
-Przeciwciala antofofsolipidowe igg (<3,8) igm (3,2)obydwa ujemne
-Przeciw. Antykardiolipinowe igg (1,6) , igm (1.4) obydwa ujemne
-Komorki nr 20%
- kreatynina w surowicy 0,7, norma 0.51-0.95
-czas trombinowy 18, norma 16-21
-b12: 192, norma 189-883
- mutacja mthfr nie wykryto
- bialko s: 76, norma 60-130
-homocysteina 8, norma 5-15
-eGFR >60
- kwas foliowy 18,8 norma 4,6-18,7
- prolaktyna 307 mIU/l
- ths 1,9
- ft3 4,13
-ft 4 16,3
- chlamydia ujemna
- rozyczka igm ujemne/ igg przebyte
- cytomegalia igm ujemne/ igg przebyte


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Dzoł a v leiden i protrombiny ? Bo myślę dlaczego ta homocysteina taka wysoka. I jeszcze to białko kochana byłaś u immunologa?

Nafoczko zboczko ksiegowa ja w bankowości mam dość swojej pracy znowu na jakis egzamin muszę jechać

Beatko witaj bardzo mi przykro z powodu twoich strat. Ja lecze sie u prof Malinowskiego Łódź jest jeszcze Paśnik Łódź moja koleżanka do niego chodziła

Gabis modlitwa zamowiona wieczorem
 
Ostatnia edycja:
Do góry