reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Lilia gratuluję
Gabiś będzie dobrze
Asiu super zdjątko
Tola Bliźniaki zawsze będą w centrum zainteresowania to przecież podwójne szczęście sama mam w rodzinie bliźniaków, ale jakich dwóch małych przystojniaków to dzieci siostry mojego męża Mido i Zidan dodam , że tato ich pochodzenia arabskiego.
 
reklama
Asiu tez sie przestraszylam pierwszy raz. Po soku z burakow sikam na lekko bordowo lub jak wypije dodatkowo wodę - na pomaranczowo. A jak wypije bardzo duzo wody do tego to normalnie :)
 
Asia - ja ostatnio zjadłam buraki i mój mocz był zabarwiony na czerwono. O mało zawalu nie dostałam, bo myślałam, że znowu plamienia wróciły. Na szczęście przypomniało mi się, że buraki zjadłam i szybko się to skończyło. Trzymam kciuki, żeby kolor moczu wrócił do odpowiedniego zabarwienia :)
Hahahah piona! Ja ostatnio dwa dni pod rząd jadłam buraki i sikałam na malinowo [emoji23]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Ponoc jak sie sika na kolorowo po burakach to znaczy ze ma sie nieszczelne jelita. Tak kiedys wyczytalam ale nie wiem czy to prawda. Swego czasu bardzo mnie to zainteresowalo bo kiedys sikalam na czerwono po burakach. Potem przeszlam na diete bezglutenowa i bylam chyba na niej pol roku, a ta dieta leczy jelita, bo przy hashimoto sa one czesto dziurawe.
No i jak juz bylam dluzej na tej diecie to jak jadlam buraki to sikalam normalnie, mocz juz nie byl zabarwiony.

Nie wiem ile w tym wszystkim jest prawdy, ale u mnie tak bylo[emoji6]

A i co dziwne, moj maz nigdy po burakach nie sika na kolorowo. Wiec moze cos w tym jest[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny, pytanko - czy po laparo @ przyszła u was w normalnym terminie? Temp u mnie wahająca ale juz raczej niska i sie zastanawiam czy sie cykl nie wydłuży. Laparo wg mnie miałam idealnie w owulke.
 
Bertha u mnie po laparoskopii było opóźnienie 4dn,w kolejnym cyklu 2dni i potem wróciło do normalnej długości czyli 33dni.

Chwalić się która zaszła?? ;-) Jedna z dziewczyn wysłała mi test z 2 kreskami ja skacze z radości a potem się okazało że to test owulacyjny
 
reklama
Do góry