reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nafoczko kochana, my tu nie piszemy o ksiegowej jako zawodzie i nie utozsamiaj sie z nimi. My tu piszemy o babach z pracy, jakie one sa, a to ze akurat ta wredna baba to ksiegowa...hm

Kochana nie denerwuj sie:*
Ja tu nawet o ksiegowej nie pisalam tylko o moim szefostwie i ludziachcw pracy[emoji12]



Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nafoczko kochana, my tu nie piszemy o ksiegowej jako zawodzie i nie utozsamiaj sie z nimi. My tu piszemy o babach z pracy, jakie one sa, a to ze akurat ta wredna baba to ksiegowa...hm

Kochana nie denerwuj sie:*
Ja tu nawet o ksiegowej nie pisalam tylko o moim szefostwie i ludziachcw pracy[emoji12]



Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie tak, o konkretnych ludzi tu chodzi a nie o zawód. Mnie też wiele razy pominięto, np. W zeszłym roku nie dostałam nagrody rocznej bo dwa razy poronilam i dwa razy wzięłam zwolnienie, jak mogłam....ja jako jedyna nie mogę( mogłam) przychodzić na nadgodziny bo wg p.skarbnik mam swoją prace tak organizować żeby się wyrabiać, zwolnić się 15 min.szybciej też nie mogłam żeby odebrać córkę chorą bo ona ma dwójkę dzieci i też musi sobie jakoś radzić. Boli, jak cholera. Ja pracuje w referacie księgowości ale siedzę w pokoju z laską która zajmuje się odpadami komunalnymi i my się zastepujemy nazwajem, ona choć z rolnictwa ksieguje teraz moje sprawy, do mnie nigdy skarbniczka nie przychodzi bo ja to ten gorszy sort a też księgowa.
Rozpętałam trudny temat, ale jak zauważyła Strawbelka chodziło o pewnych ludzi. A koleżanka wscibska ma.stanowisko inspektora ds.płac i nie jest w moim referacie.
Buziam Was wszystkie księgowe i nie księgowe [emoji8] [emoji8] [emoji8]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilia spoko ja wsio rozumiem.
Tylko chce Ci powiedziec ze wymijajcych odp nie kupilam ;) Tylko stwierdzilam ze poczekam az cos sama nspiszesz.
Ja tez przetalam glosic info o 3 stymulce i na dobre mi to wyszlo ;) Moze o to chodzi ;)
 
Foczusiu chyba cacy cacy trzeba zrobić.Najgorsze w życiu jest to kiedy stajesz na rzęsach i wiesz że powinni być wdzięczni a nie są. Niestety ja to inny sort opiekunka i to swojego dziecka hehehe ale zawsze ludzie dostrzegają moją pracę chwaląc moje dziecko ;-). Laski no stress prucujcie tak żeby zarobić a się nie narobić i może wtedy mniej siwych włosów będzie.
 
Dobra dobra cacy cacy :D poplynelam z prywata :p
Coś dla Was w rekompensacie :*

Konkursy:
Do wygrania wózek STOKKE -https://www.babyboom.pl/rodzina/konk...graj_wozek_stokker_trailztm_grey_melange.html
Do wygrania jest jeden z 30 zestawów kosmetyków DOVE -https://www.babyboom.pl/rodzina/konkursy/konkurs_jestesmy_piekne.html
Do testów: 15 termoforów z pestek wiśni MediPartners
https://www.babyboom.pl/testy/test_termoforow_medipartners.html
Do testów 300 zestawów kosmetyków do włosów DOVE -https://www.babyboom.pl/testy/przetestuj_linie_kosmetykow_do_wlosow_dove_intensive_repair.html

Zależy mi , żeby nasze babyboomowe mamusie brały udział w aktywnościach, a zwłaszcza w testach.
 
witam Was dziewczyny.
niestety i ja muszę dołączyć do Waszego grona.
mam córkę 4 latka.
synka aniołka (niewydolność obu komór serca).
i 3 poronienia za sobą.
podpowiedzcie co robić?
jakie badania powinnam zrobić i do którego lekarza się udać żeby udało mu się sprawdzić dlaczego tak się dzieje że nie mogę donosić ciąży. (Warszawa).
kariotypy z mężem mamy prawidłowe.
niestety mamy mutację mthfr 1298c heterozygote.
lekarz zalecał przy ciązy acard dopiero po pozytywnym teście i clexane ale miał go włączyć w 7tc lecz nie zdążyliśmy.
kiedy wam lekarze zalecali acard i clexane bo wiem że często lekarze zalecają te leki przy poronieniach.
błagam pokierujcie mnie co mam dalej robić bo tracę już siły...
 
witam Was dziewczyny.
niestety i ja muszę dołączyć do Waszego grona.
mam córkę 4 latka.
synka aniołka (niewydolność obu komór serca).
i 3 poronienia za sobą.
podpowiedzcie co robić?
jakie badania powinnam zrobić i do którego lekarza się udać żeby udało mu się sprawdzić dlaczego tak się dzieje że nie mogę donosić ciąży. (Warszawa).
kariotypy z mężem mamy prawidłowe.
niestety mamy mutację mthfr 1298c heterozygote.
lekarz zalecał przy ciązy acard dopiero po pozytywnym teście i clexane ale miał go włączyć w 7tc lecz nie zdążyliśmy.
kiedy wam lekarze zalecali acard i clexane bo wiem że często lekarze zalecają te leki przy poronieniach.
błagam pokierujcie mnie co mam dalej robić bo tracę już siły...
Witaj Beatka (Lubie Beatki, taka prywata :)
Polecam przejrzeć nasz zbiorowy wątek. Tylko przewiń go do końca. Tam są wypisane nasze badania i co jAK najczęściej się leczy. Przeanalizuj co z tego masz a potem zapraszam do głębszych dyskusji. Acard najczęściej bierzemy caly czas

https://www.babyboom.pl/forum/temat/poronienia-nawykowe-przebieg-ciazy.80388/

Dżoł nie pomogę ale na białko to chyba heparyna bo to z krzepliwoscia chyba idzie w parze
 
reklama
Do góry