reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dzięki! Dostałam wypis ze szpitala, wyniki badań krwi które tam robili i CA-125 dużo powyżej normy: 59.66, norma: 0-35.
To ta torbiel taki wynik daje..? Inne wyniki badające raka jajnika (he4, roma) dobre.
Na wypisie tylko info o wyłuszczeniu torbieli i droznych jajowodach. Czy o ewentualnej endometriozie napiszą na wyniku histopato?
 
reklama
Dzięki! Dostałam wypis ze szpitala, wyniki badań krwi które tam robili i CA-125 dużo powyżej normy: 59.66, norma: 0-35.
To ta torbiel taki wynik daje..? Inne wyniki badające raka jajnika (he4, roma) dobre.
Na wypisie tylko info o wyłuszczeniu torbieli i droznych jajowodach. Czy o ewentualnej endometriozie napiszą na wyniku histopato?
Tak, ta torbiel daje taki wynik ca125.
Mozesz spac spokojnie[emoji6]
Torbiel czekoladowa jest torbiela powstala w wyniku endometriozy. Na wypisie nie pisza nic o endometriozie, przynajmniej ja nie mialam nic napisane. Ale ja mam jej poczatki, wiec moze Ty tez masz jej poczatki.
Hm...szkoda ze nie dorwalas tego lekarza co robil laparo, zapytala bys[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Co prawda nie wchodziłam na forum i nie udzielałam się w sumie tu też, ale chciałam powiedzieć wszystkim staraczkom żeby sie nie poddawać! Po 4 rozczarowaniach i wielkim smutku w końcu się udało. :) Jestem w 16 tygodniu, mam nadzieje dotrwać do 40. :) Trzymajcie się. Pozdrawiam. :*
 
Bertha wynikami sie nie stresuj. Ja również CA125 miałam 53.6 a He4 wynosił 46.4.Na wypisie miałam napisane że laparoskopowe usunięto torbiel endometrialna jajnika lewego a z wyniku histopatologicznego miałam napisane cysta jajnika lewego i to wszystko. Nie dostałam nic na zrosty ale już jajniki miałam zrośnięte heh zresztą nigdy nic nie dostawała nawet po cc.

Gabis supeer. Takaja gratuluję. Teraz czas na mnie i inne staraczki z 2015/2016 r
 
bertha, Strawbelka - to jest chyba tak, że jak dr nie stwierdzi, że jest to endometrioza 1 stopnia tylko początki to nie wpisują. Ja mam endometrioze 1 stopnia i tak mam napisane w wypisie. Nie dostałam nic na zrosty

takaja92 - gratuluję :)

Gabis - masz wyznaczony termin prenatalnych?
 
reklama
Tak, ta torbiel daje taki wynik ca125.
Mozesz spac spokojnie[emoji6]
Torbiel czekoladowa jest torbiela powstala w wyniku endometriozy. Na wypisie nie pisza nic o endometriozie, przynajmniej ja nie mialam nic napisane. Ale ja mam jej poczatki, wiec moze Ty tez masz jej poczatki.
Hm...szkoda ze nie dorwalas tego lekarza co robil laparo, zapytala bys[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak jak kiedyś juz pisałam, mój gin nie twierdzi ze ta torbiel to wynik/początek endometriozy.. Ten co robił zabieg był na obchodzie następnego dnia, zapytałam jak zabieg, powiedział tyle samo co na wypisie, ze zrostów nie było, a o endometriozę juz zapomniałam zapytać.. No nic to, zobaczymy co mój gin na wizycie powie.

Bertha wynikami sie nie stresuj. Ja również CA125 miałam 53.6 a He4 wynosił 46.4.Na wypisie miałam napisane że laparoskopowe usunięto torbiel endometrialna jajnika lewego a z wyniku histopatologicznego miałam napisane cysta jajnika lewego i to wszystko. Nie dostałam nic na zrosty ale już jajniki miałam zrośnięte heh zresztą nigdy nic nie dostawała nawet po cc.

Gabis supeer. Takaja gratuluję. Teraz czas na mnie i inne staraczki z 2015/2016 r


Dzięki za informacje Dziewczyny!! :)
 
Do góry