reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

hej ;-) bylyscie kiedys u immunologa z partnerem w gabinecie? bo nie wiem czy meza ciagnac, bo jak ma siedziec godzine pod gabinetem to pozniej bedzie mi stekac ;-) dodam ze zarejestrowana tylko ja jestem na wizyte.
 
reklama
hej ;-) bylyscie kiedys u immunologa z partnerem w gabinecie? bo nie wiem czy meza ciagnac, bo jak ma siedziec godzine pod gabinetem to pozniej bedzie mi stekac ;-) dodam ze zarejestrowana tylko ja jestem na wizyte.
Mysle ze moze z Toba wejsc i posluchac. To znaczy ze maz sie tez interesuje Twoim zdrowiem[emoji6]Przeciez i tak tylko Ciebie bedzie diagnozowac. To tak samo jak ciezarna wchodzi do gina z mezem[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny po laparo, mam pytanie. Czy dziurę w pępku miałyście zszywaną czy zostawiona do samodzielnego zasklepienia?
Pewnie sa rożne techniki, ale dziurę z lewej mam zszyta, z prawej gdzie była rurka zszyta cześciowo, bo po wyjęciu rurki juz nie doszywali, a w pępku w ogole moim zdaniem nie jest zszyta i wyglada to okropnie, widac mięcho... Czy ktoś tak miał?
 
Dziewczyny po laparo, mam pytanie. Czy dziurę w pępku miałyście zszywaną czy zostawiona do samodzielnego zasklepienia?
Pewnie sa rożne techniki, ale dziurę z lewej mam zszyta, z prawej gdzie była rurka zszyta cześciowo, bo po wyjęciu rurki juz nie doszywali, a w pępku w ogole moim zdaniem nie jest zszyta i wyglada to okropnie, widac mięcho... Czy ktoś tak miał?
Ja mialam zszyta. Mozesz lupic takie plastry do pepka dla noworodkow i sprobowac to zlapac zkladajac ta skore tak zeby sie ladnie zroslo. Sa tez takie plastry do ran zamiast szwow zeby wlasnie tak zlapac ta skore jak przy szyciu. Nie wiem czy wiesz o co chodzi?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękujemy ciocie :* ale się ruzruszalyscie :D
Wiedzialam :rolleyes:

Twój synus też będzie taki słodki :)

Edition: Destino - co teraz będzie w sprawie z Hubertem?? U mnie teraz jest ok, pierwsze plamienia i stres za mna. Dużo leżę, odpoczywam, bo brzuch mnie pobolewa
Lilia to odpoczywaj a jak poczujesz się na siłach przesłac mi info do naszej listy brzuszków to daj znać :D

Ja dziś byłam w pracy, nawet nie wiecie jak mi bylo ciężko się ruszyć z domu :errr: pępowinę jeszcze mamy :p
 
Bertha ja nie miałam za pierwszym razem i na prawdę miałam to ładnie złożone skora do skory. Niestety drugim razem to już bleblucha. 2szwy które po wyciągnięciu uwidoczniły ze lewa z prawą się nie połączyły tylko jedna była wyżej ale teraz to nawet ładnie to wygląda.

Dziś już u mnie lepiej.dola miałam pewnie przez zbliżającą się owu ehh te hormony. Poprzycinalam róże, powdychalam powietrza i już jest ok.
Czarna jak Twoje endometrium??

AgnieszkaP no pochwalisz się Urszulka??

Aga707 co słychać?? Zamknęłas sezon kwiatowy? A sezon ciążowy podkrecilas??

Tęczowa co u Ciebie??

Liluli jak sie masz??

Ma ktoś coś jakąś informacje co u Ardy??

Destino miałas spotkanie z Hubercikiem?? I jak wrażenie?? Pokochaliscie go jak swojego :-) Trzymamy kciuki za rozmowę z babka z ośrodka
 
reklama
hej ;-) bylyscie kiedys u immunologa z partnerem w gabinecie? bo nie wiem czy meza ciagnac, bo jak ma siedziec godzine pod gabinetem to pozniej bedzie mi stekac ;-) dodam ze zarejestrowana tylko ja jestem na wizyte.
Byłam z mężem, a jak koleżanka weszła bez męża to dr na kolejną wizytę kazał go przyprowadzić;)

Bertha...ja miałam laparo rok temu i tak skutecznie to wywaliłam z pamięci...że teraz nie pamiętam czy miałam szwy? Kurcze chyba tak...po drenie na pewno nie...ale nie rozeszło się nic.
 
Ostatnia edycja:
Do góry