reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nic się nie martw bardzo szybki bezbolesny zabieg usypiaja na jakieś 15 minut potem trzeba lezec 2 godziny i do domu. Muszą tylko sprawdzić czy wszystko ok
Lekarz mi się niestety nie określił dokładnie wiem tylko tyle co z internetu wyczytałam...
Czajak a powiedz mi czytałam że nie zawsze podają narkozę nie kiedy jest to tylko znieczulenie ogólne więc to mnie zastanawia a dodatkowo nigdy nie miałam Narkozy :-)
 
reklama
oliwcia- ja miałam 3 razy, zero stresu, mnie pytał anestezjolog przy trzecim razie jakie chce znieczulenie, biorę ogólne w ciemno, zero stresu a tak bym się denerwowała że coś tam "szperają"
 
oliwcia- ja miałam 3 razy, zero stresu, mnie pytał anestezjolog przy trzecim razie jakie chce znieczulenie, biorę ogólne w ciemno, zero stresu a tak bym się denerwowała że coś tam "szperają"
No dobrze a jeśli będę miała możliwość wyboru to co lepsze waszym zdaniem w tym przypadku znieczulenie ogólne czy narkoza ??

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czajak pewnie będziesz miała clexan bo skoro masz zespół i mthfr to myślę ze malina ci da

Lamia kochana trzymam kciuki

Fondi niestety smutne to ale tak sie zdarza ze serce przestaje bić trałma straszna ale nie myśl o tym
 
burczuś- przykro mi, to ciężki i trudny temat i ja chowam głowę w piasek.... nie potrafię o tym mówić, a wiem że jest o czym.... to wszystko u Nas ma ciąg dalszy.... ale to nie temat na to forum....nawet z mężem nie rozmawiamy.... a na cmentarzu oboje płaczemy .....
Daktyl przykro mi bardzo mój mąż tez jak by chciał zapomnieć a ja nie mogę nie potrafię. Wiem że on bardzo to przeżył staraliśmy się długo i czekaliśmy oboje zresztą cala rodzina czekała. Minął już ponad rok a ja jak zamykam oczy przeżywam wszystko od nowa....
Kochana ściskam Cię

Nafoczko przepraszam za post pod postem staram sie edytować i tak z rozpedu jakoś wyszło
 
Porzeczka a ja Ciebię!! Tulę z całych sił!! Ja też nie potrafię i nie chcę!!

Oliwcia-ogólne to to samo co narkoza, jest jeszcze miejscowe. Każdy pewnie woli co innego, ja biorę zawsze ogólne jak mam wybór!!
 
Porzeczka a ja Ciebię!! Tulę z całych sił!! Ja też nie potrafię i nie chcę!!

Oliwcia-ogólne to to samo co narkoza, jest jeszcze miejscowe. Każdy pewnie woli co innego, ja biorę zawsze ogólne jak mam wybór!!
Źle napisałam chodziło mi o narkozę i miejscowe [emoji12] Dzięki bardzo za odpowiedz

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No dobrze a jeśli będę miała możliwość wyboru to co lepsze waszym zdaniem w tym przypadku znieczulenie ogólne czy narkoza ??

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Zgłupiałam - to narkoza i znieczulenie ogólne to nie to samo??
Edit. doczytalam, ze to przejęzyczenie :)

Na laparo mam sie stawic w czwartek o godz 8 w szpitalu. nie wiem czy od razu tego samego dnia wykonają, ale tak mam się stawić..
 
reklama
Zgłupiałam - to narkoza i znieczulenie ogólne to nie to samo??


Na laparo mam sie stawic w czwartek o godz 8 w szpitalu. nie wiem czy od razu tego samego dnia wykonają, ale tak mam się stawić..
To samo to samo tylko ja żem się zakrecila i źle napisała [emoji5]

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry