reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Boże, rtg płuc, lewatywa??? Matko, ja w ogóle nie jestem psychicznie na to wszystko przygotowana. Nie wiedziałam ze tyle tego.
Pewnie mi zrobią w piątek zabieg.
Bede dawać znac co u mnie, bo pewnie mi bedzie nudno w szpitalu.

Bertha ja miałam zrobiony zabieg w tym samym dniu w którym zostałam przyjęta do szpitala ok godz. 13 później a na drugi dzień wypad do domu pewnie to zależy od szpitala
Czajak to malina ustala czy od testu pozytywnego czy od staran czy od pierwszego dnia cyklu. Mnie powiedział ze przyjdzie na to czas także wiesz czekam na ten czas.

Fondi jak się stresujesz jedź na te usg

Daktyl super też bym chciała :-)
 
reklama
Daktyl , współczuję ci twoich strat , nawet nie wiem co czujesz. Wczoraj sobie tak pomyślałam, że to musi być cudowne nie martwić się ciążą, jak za pierwszym razem. Ale z drugiej strony pomyslalam, że każdy ma jakieś problemy i cierpienie.
 
Daktyl - witam Cie i tule mocno zarazem. Porzeczka, Avita i Was tez. Nie potrafie sobie nawet wyobrazic co przezylyscie. Taki bol, jestescie silne babki ze udalo Wam sie podniesc. Swiatelka dla Waszych dzieciatek (*)
 
Kitki- dziękuję
Porzeczka- to jest dla Nas wielkie zaskoczenie, po tylu latach naturals....

Na bete więcej nie idę, póki ne zacznę plamić lub krwawić zazwyczaj tak się moje poronienia zaczynały, mam jeszcze 10 sztuk clexane więc tak umawiam się do dok....mam nadzieję że jednak nic złego się nie wydarzy ....
 
Daktyl, piękna beta, typowo ciążowa, a ile Ty jestes dni po owu?
Jeśli chodzi o rozmowy to ja do tej pory nie mogę spokojnie rozmawiać nawet z przyjaciółką o moim Aniołku, przypomina mi się akcja serduszka a potem słowa lekarza jak wyrok :-(. Nie moge mówić, bo mi się głos załamuje, to był 8tc...Ale za to mogę i mogłam o tym pisać, wlaśnie tutaj mogłam się wygadać i powiedzieć co czułam i czuję. To forum bardzo pomaga, wspiera!
Fondie, na pewno wszystko jest dobrze! A jak się martwisz to wiesz co masz robić, jak to mówił mój gin lepiej dwa razy za dużo niż jeden raz za mało.
Strawbelka, ja przez 3 dni przed cc z wrażenia nie mogłąm się załatwić, lewatywa naprawdę byłą zbawieniem dla mnie tym bardziej że po porodzie to w ogóle jest ciężko. U nas położna pytała kto chce ale my wszystkie 3 z sali co szłyśmy na cc chciałyśmy :-)
Kas90, chyba po przejściach nie ma możliwości żeby się nie stresować. Ja byłam w szpitalu o trzy razy za dużo niż powinnam :-)
Lamia...GRATULACJE!!!!!

oj jak ja Wam zazdroszczę oczywiście bardzo pozytywnie tych ciąż, emocji, ruchów, wizyt, rosnących brzuszków!!!
 
W szpitalu zrobił na szybko usg
Nie mierzył mówi że wponiedziałek się xajmiemy na wizycie. Skupiał się na lozysku i szyjce szyjka długą zamknięta i wszysko ok. Łożysko też ok tetno 143. Leżał dzidziol tyłem do nas odworicl główkę w stronę usg i wrócił w tamtą ruszał leciutko raczkami i nozkami spokjniutkie to dzieciątko . A tersz czuje jak mnie delikatnie tyka hehe. Usg wlasviwe w poniedziałek:)
 
reklama
Do góry