reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

bertha laparo też miałam i jak mnie przyjęli na oddział to jeszcze mnie sobie uszykowali i cały szpital słyszał jak Pani pielęgniarka wołała mnie na .....lewatywke, myślałam że spalę się ze wstydu.... korytarz ludzi i ja ....masakra!! Każdy szpital pewnie inaczej... Ja miałam na następny dzień laparo.
 
reklama
Bertha nie zrobią Ci laparo w tym samym dniu. Będziesz na czczo i pobiora krew i zrobią RTG płuc przynajmniej w rzeszowie i Dębicy robili jak mialas niedawno robione to wez opis. Potem dostaniesz lekki obiad a potem płyn do picia na prze czyszczenie . Po laparo odpoczywaj trzymamy kciuki żebyś po wybudzeniu slyszala same dobre wieści :-*. Dzięki łaski za kciuki. Głowa pęka z nerwów.

Fondue wcale się nie dziwie że nie odbiera jak ty z każdym piknieciem i kilka dzwonisz. Daj mu leczyć inne pacjentki. Na pewno jest wszystko ok tylko macica się rozciąga bo rośnie i to jest normalne.
 
Bertha, zalezy od szpitala. Mi zawsze robili w 3 dobie pobytu w szpitalu. Pierwsza doba przyjecie, druga doba robia na czczo badania i wieczorem lewatywa. 3 dzien rano lewatywa i potem laparo.

A i tak jak Beatka pisze, jak mialas robione niedawno rtg pluc to wez zeby Cie nie naswietlali drugi raz. U mnie uznawali tylko rtg zrobione do roku.


Beatka, oczywiscie kciuki&&&&&&
Wiesz, ze ja Ci bardzo kibicuje, nawet jak czasem zapomne napisac ze trzymam kciuki. Za te wszystkie modlitwy za moje jajca i zarodki.
Los Ci sie niedlugo odwdzieczy dobra kobieto, za te wszystkie modlitwy za nas[emoji4]
Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
BeA ból jest na środku nie w bokach jakbym ktoś nożem jeździł po macicy to nie bóle rozciągania po bokach. Ja nie znam tego bólu ...z córa takich nie mialam
 
Bertha, zalezy od szpitala. Mi zawsze robili w 3 dobie pobytu w szpitalu. Pierwsza doba przyjecie, druga doba robia na czczo badania i wieczorem lewatywa. 3 dzien rano lewatywa i potem laparo.

A i tak jak Beatka pisze, jak mialas robione niedawno rtg pluc to wez zeby Cie nie naswietlali drugi raz. U mnie uznawali tylko rtg zrobione do roku.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Boże, rtg płuc, lewatywa??? Matko, ja w ogóle nie jestem psychicznie na to wszystko przygotowana. Nie wiedziałam ze tyle tego.
Pewnie mi zrobią w piątek zabieg.
Bede dawać znac co u mnie, bo pewnie mi bedzie nudno w szpitalu.
 
BeA ból jest na środku nie w bokach jakbym ktoś nożem jeździł po macicy to nie bóle rozciągania po bokach. Ja nie znam tego bólu ...z córa takich nie mialam
Fondie, moze dzidziolek gdzies uciska i do tego macica sie rozciaga. Jak sie martwisz to jedz ma ip, jak nie chcesz jechac do dzwon do gina. Co my Ci tu poradzimy wiecej, nic, zadna nie jest jasnowidzem[emoji6]


Bertha, nie sadze ze Ci zrobia zabieg w piatek. No chyba ze beda mieli luzy w szpitalu. No ale oni maja juz z gory grafiki tych wszystkich operacji. Wydaje mi sie ze jak cos to zrobia Ci w poniedzialek.

Heh...ja sie teraz nawet tak nie noje cc jak lewatywy, strasznie to upokarzajace. No ale trzeba dla Twojego dobra, zreszta dla nich w szpitalu to nic nowego[emoji6]
Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry