reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam :*
Dorisku wybaczysz?! :D
Ja obiad na 3 raty robie i czasem na 3 raty jem :p szkoda tylko że chociaż 3 rąk nie mam :p

Lilia dziękuję, dla mnie ważne jest ze mój M to widzi i stawia ją trochę do pionu. Bardzo trudna i oziebla osoba (nawet do wnukow) ale wczoraj zauważył ze jestem na skraju wybuchu :D zresztą do niego też taka jest.
Dam rady :)

Kciukamy za Beti. Wyrusza dziś w podróż :*

Lamia będzie dobrze &&&

Aramella trudno tu będzie znaleźć dziewczyny które jednoznacznie znalazły przyczynę. Fakt udało nam się ale to troche jak wróżenie z fusów
 
reklama
Dziśprzeszedł bólami czy 1 ani prz 2 nic nie boli jak chodzę tez nie boli ale nie wiem chyba się przejdę na wszelki wypadek ale boję się oczywiście każdego usg ze coś nie tak. Dziś się dowiedziałam ze koleżanka była w 16tc poszła na usg I serce nie bilo i juz i sie odechciało iść na usg
 
Pomyliłam Metypred biorę 1x 2
burczus - u siostry tez się odkleiło łożysko ?? podwójna?? Boże ....
Tak mam bardzo dobrego ginekologa
U siostry też był problem z krzepliwością i prawdopodobnie były jakiś zakrzep, który spowodował przedwczesną akcję porodową. Nie pamiętam czy doszło do odklejenia się łożyska. Nie rozmawiamy o tym.
 
burczuś- przykro mi, to ciężki i trudny temat i ja chowam głowę w piasek.... nie potrafię o tym mówić, a wiem że jest o czym.... to wszystko u Nas ma ciąg dalszy.... ale to nie temat na to forum....nawet z mężem nie rozmawiamy.... a na cmentarzu oboje płaczemy .....
 
Hej mam pytanie? Czy któraś z was leczyła Aid w Salve w Łodzi? Mam koleżankę co się tam wybiera i nie wiem czy tu kogoś znajdzie na forum żeby się o tym coś dowiedzieć.
 
reklama
Do góry