reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
a powiedz mi z olimpu ale forte czy zwykłe?
1476736056829.png


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1476736056829.png
    1476736056829.png
    86,9 KB · Wyświetleń: 471
Szanowne Panie, proszę mnie nie zjeść, że się tak nachalnie wtrącam ze swoimi sprawkami, ale sprawa jest myślę dosyć istotna.

Jestem studentką IV roku psychologii i szykuję się do pisania pracy magisterskiej. Promotorka prosiła, abym zorientowała się (wstępnie) czy znajdę wymaganą ilość zainteresowanych współpracą kobiet.

Moja praca będzie dotyczyła poronień nawracających u kobiet, którym została postawiona diagnoza - słowem, lekarze znaleźli przyczynę.

Jeśli znajdują się tu Panie, które spełniają te warunki, bardzo proszę o wiadomość prywatną. Ja ze swojej strony zapewniam 100% anonimowości i profesjonalizmu. W każdej chwili można się wycofać.

Być może również znacie Panie kogoś spełniającego te warunki, kto być może zgodzi się wziąć udział w badaniach. Myślę, że można zyskać dla siebie coś nowego, fajnego.

Na wszelkie dalsze pytania będę odpowiadać poprzez wiadomości prywatne - by właśnie zachować tę anonimowość.

Z góry dziękuję!
 
Cześć babeczki!
Nic nie pisałam bo czekałam na serduszko i dziś usłyszałam :)! Ale zaraz kazałam wyciszyć bo tak bardzo boję się cieszyć :( nic nie planuje i niczego sobie staram nie wyobrażać:(
Moja dzisiejsza wizyta u pani ginki od monitów to komedia. Oczywiście o tym całym arsenale leków od maliny nic jej nie powiedziałam. A wg niej nic mi nie trzeba tylko folik 0,4 luteiny też mi nie kazała tyle brać bo po co. Nieźle się nakombinowałam żeby mojego sinego brzucha nie zobaczyła! Ale muszę mieć pod ręką lekarza z usg dlatego do niej chodzę!!
Któraś pisała o bólku brzucha. Mnie też bolał i pobolewa nadal szczególnie wieczorem. Malina zwiększył mi dawkę luteiny 2x2 i dupka 2x2 teraz 2x1. Chyba to pomogło bo jest dużo lepiej!
Beatka fajnie że o mnie pamiętasz, ja o Tobie też i &&&&&;)
Bertha uda Ci się, po laparo w 1 cyklu zaciążysz:)
Tola śliczne te Twoje dzidziolki-nagroda za wszystko co przeszłaś
Susana :)
Nafoczka skąd Ty masz siły na to wszystko i jak to ogarniasz!!!?
Fondie a jak u Ciebie!? Kiedy jedziesz do Maliny!? Może w środe:)!?
Witam nowe koleżanki i pozdrawiam wszystkie które nie wymieniłam. :)
 
I ja się witam późnym wieczorem. Nie ogarniam niczego ostatnio, od piątku mam mały remont pokoju małolata, full spraw na głowie, zakatarzonego najmłodszego facecika w rodzinie, po drodze wizyty, szczepienia i dentystę.
Jutro jeszcze muszę skoczyć do pracy i do urzędu miejskiego i od środy już względny luzik :-)
Pozdrawiam Was wszystkie, myślę o Was, ciężarówki (Strawbelka, Fondie, Julia, Beri, Asia669, Lamia78, Gabiś, Avita, Kwiatuszek....) pogłaskajcie brzuszki, Tola - piękne bliźniaki, Avita, super że wreszcie się odezwałaś - gratuluję serduszka, AgnieszkaP, miałas nam pokazać Ulę, Bea, Sus nieustające kciuki za Was, za całą REsztę rónież (Bertha, Burczuś, Lilia, Czajak, Dżoł, Porzeczka, Gosia, MałaCzarna, Ovli22, Marzycielka, Kas90, Tęczowa i RESZTA)
Witam nowe koleżanki, Daktyl, co się stało, że straciłaś dzidzię na tak późnym etapie ciąży? Jak nie chcesz to nie pisz...
Lumia, gdzie zaginęłaś??? Kitki, pozdrawiam
Nafoczka, dla Ciebie specjalne wielkie buzikai, choć cisza, NIC nawet żadnego sms, no NIC
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jak idę do ubikacji czy po 1czy po 2mam.szczypanie macicy na środku na samym dole. Jak robiłam 2to jakby mi ktoś nożem.po.macicy jechał. Ruchy czasem czuje ale wiadomo 16t słabe mega ale.detektor tetno czuje . Jestem w stałym kontakcie z ginem kazał się nie martwić mówi że to.normlane ....czyżby ? Wyludzialam usg dziś do południa .Kojarzy mi się z zapaleniem jakimś:) znacie takie coś ?
 
reklama
Avita ją mam tylko wizytę 23.11 i 21.12 i koniec jazdy do maliny :) i jakoś zawsze się rozbiega że wszystkimi ta data:).
Przepraszam za post pod postem witam nowe koleżanki:)
16tc a ja dziś z rana nad kiblem bo jeszcze mam.dni jak mnie ciagniez z rana. Za cala ta ciążę zaczynały się wieczorne mdlenia ale jak widać nic nie przewidzisz w ciay;)
 
Do góry