reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Jest chyba clasic, 1 i 2.
Clasic ma zwykly kwas
1 ma dodatkowo metylowany
2 ma tez metylowany i dodatkowo chyba wiecej witamin i kwasy omega.
Ale nie jestem pewna. Zainteresowani niech sprawdza sklad przed zakupem[emoji6]

1 bierze sie w czasie staran i do konca 3 miesiaca chyba, 2 bierze sie po trzecim miesiacu.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Classic juz chyba nie jest juz w sprzedazy
 
reklama
Hej dziewczyny a ten femibion Natal? Bo chyba są różne?[/QUOTUT]



Ja biorę ten natan 1 chyba nie orientuję się w tej nazwie mówię w aptece ze fembion 1 i Panie wiedzą o co chodzi.

Strawberka poczytałam sklad to jest pregna plus tak? Różowe napisy białe opakowanie tam jest w miarę dobry skład zelazo, jod, dha,kwas foliany

Fondi gdzie jesteś?
 
Dziękuję dziewczyny za zainteresowanie ;)
Z góry przepraszam odpowiem ogólnorozwojowe, jeszcze nie ogarniam forum a tym bardziej z telefonu.
Jestem w 5 tygodniu, więc jeszcze nic nie wiadomo. Z moją córka też bardzo bolał mnie brzuch ale też podplamialam i podkrwawialam co troche ladowalam na IP,nigdy nie wykazało nie prawidlowosci . Lekarz cudowal, kombinował i nic nie dawało (rutinoscorbin, cyclo3forte, optima cc (?), jakieś inne cuda).
Mnie również przykro ze straciłas dziecko, aż serce mi zakrwawilo, jakie życie bywa źle., boję zapytać się co się stało :((((((
Jeśli chodzi o dr. Pasnika, pozytywnie go odebrałam razem z mężem, szczepień nie chciał żebyśmy robili a ja się uparłam że ma być wszystko zrobione skoro tyle jechaliśmy. Do dziś jak pisze mu maila, zawsze odpowiada, nie zadziera nosa i uczył się od mądrego profesora, więc zdaje się że wiedzę mieć powinien, choc ja byłam u niego dwa lata temu, nawet więcej. Mogło coś się zmienić.
Tak, jestem teraz na clexane 0,4, acardzie i Metypredzie.
Możecie mi napisać czy przy mutacji MTHFR macie clexane refundowane? Bo rozumiem że przy V-leiden jest napewno refundowany. Ale tu robił mi już wcześniej gin problem.
Miałam laparoskopie już dłuższy czas temu i ja zniósł ja super, zwolnienie dwa tygodnie, cały dzień po przespałam a na następny dzień byłam jak sarenka. Nie jest tak źle.
Przepraszam że tak ciężkiej :-(
 
Dziękuję dziewczyny za zainteresowanie ;)
Z góry przepraszam odpowiem ogólnorozwojowe, jeszcze nie ogarniam forum a tym bardziej z telefonu.
Jestem w 5 tygodniu, więc jeszcze nic nie wiadomo. Z moją córka też bardzo bolał mnie brzuch ale też podplamialam i podkrwawialam co troche ladowalam na IP,nigdy nie wykazało nie prawidlowosci . Lekarz cudowal, kombinował i nic nie dawało (rutinoscorbin, cyclo3forte, optima cc (?), jakieś inne cuda).
Mnie również przykro ze straciłas dziecko, aż serce mi zakrwawilo, jakie życie bywa źle., boję zapytać się co się stało :((((((
Jeśli chodzi o dr. Pasnika, pozytywnie go odebrałam razem z mężem, szczepień nie chciał żebyśmy robili a ja się uparłam że ma być wszystko zrobione skoro tyle jechaliśmy. Do dziś jak pisze mu maila, zawsze odpowiada, nie zadziera nosa i uczył się od mądrego profesora, więc zdaje się że wiedzę mieć powinien, choc ja byłam u niego dwa lata temu, nawet więcej. Mogło coś się zmienić.
Tak, jestem teraz na clexane 0,4, acardzie i Metypredzie.
Możecie mi napisać czy przy mutacji MTHFR macie clexane refundowane? Bo rozumiem że przy V-leiden jest napewno refundowany. Ale tu robił mi już wcześniej gin problem.
Miałam laparoskopie już dłuższy czas temu i ja zniósł ja super, zwolnienie dwa tygodnie, cały dzień po przespałam a na następny dzień byłam jak sarenka. Nie jest tak źle.
Przepraszam że tak ciężkiej :-(

Ja mam mthfr i mam clexan na ryczałt
 
Kto wam zlecił ten clexan? To konieczne? Ja mam tą lżejsza formę mthfr i mi mówili że kwas foliowy w większej dawce. Dzięki Strawbelka :). Porzeczka a tobie Malina zlecił ten clexan jestem zielona w temacie; (
 
reklama
Do góry