reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Cholera bo ja już biorę garść tabletek witamine b6-12 kwas metyle + fembion witamine d, eutyrox,colostrum te od maliny 2 razy dziennie to na rozrzedzenie krwi i kwasy omega dużo tego mąż już patrzy na mnie podejrzanie co zmienic odrzucić. Malina karze brac inofem infolik a ja juz sama nie wiem co robic. Proszę o pojadę czy ten regulator homocysteiny to merylowa forma jaka jest tego cena? Dziękuję za informację
Porzeczka, ale to chyba nie ma znaczenia, ze bierzesz osobno te metyle, bo dawki masz pewnie podobne do modulatora homocysteiny. Ponoc osobno nawet lepiej bo lepiej sie wchlaniaja. Wazne tylko dawki, zeby nie przesadzic. Ja bym odrzucila femibion natal. No ale to ja. Asia byla np u Jerzak i pytala jeszcze o te witaminy i te dawki i jej dalej kazala brac, wiec widac nie szkodza.
Co do garsci tabletek to wszystkie tu tyle braly. Ja tez wczesniej bralam d3, inofem, omega3, i to duze dawki, do tego jeszcze co miesiac do zyly mi wala mleczko sojowe, ten intralipid. Euthyrox, acard i pewnie o kilku jeszcze zapomnialam napisac.

Modulator ma skladnik betaine czy jakos tak, ktory jest nosnikiem 3 form metylowych i jak lykasz ta tabletke to ta betaina sprawia ze wszystko Ci sie pieknie wchlania. Kiedys farmaceutka mi tlumaczyla dzialanie tej betainy i tych witamin w modulatorze, ale ja nie potrafie tego tak wytlumaczyc, bo zawsze tlumacze od dupy strony.
Tam jest 60 tabletek i kosztuje to cos kolo 55-65zl juz nie pamietam.
Zalecenie, brac 2 dziennie. Ja biore mniej i teraz coraz rzadziej bo juz jestem w 29tc.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Porzeczka, ale to chyba nie ma znaczenia, ze bierzesz osobno te metyle, bo dawki masz pewnie podobne do modulatora homocysteiny. Ponoc osobno nawet lepiej bo lepiej sie wchlaniaja. Wazne tylko dawki, zeby nie przesadzic. Ja bym odrzucila femibion natal. No ale to ja. Asia byla np u Jerzak i pytala jeszcze o te witaminy i te dawki i jej dalej kazala brac, wiec widac nie szkodza.
Co do garsci tabletek to wszystkie tu tyle braly. Ja tez wczesniej bralam d3, inofem, omega3, i to duze dawki, do tego jeszcze co miesiac do zyly mi wala mleczko sojowe, ten intralipid. Euthyrox, acard i pewnie o kilku jeszcze zapomnialam napisac.

Modulator ma skladnik betaine czy jakos tak, ktory jest nosnikiem 3 form metylowych i jak lykasz ta tabletke to ta betaina sprawia ze wszystko Ci sie pieknie wchlania. Kiedys farmaceutka mi tlumaczyla dzialanie tej betainy i tych witamin w modulatorze, ale ja nie potrafie tego tak wytlumaczyc, bo zawsze tlumacze od dupy strony.
Tam jest 60 tabletek i kosztuje to cos kolo 55-65zl juz nie pamietam.
Zalecenie, brac 2 dziennie. Ja biore mniej i teraz coraz rzadziej bo juz jestem w 29tc.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja ma 1mg tego kwasu foliowego po miesiaczce odrzucę ten fembion i kupię pregne czy ona ma kwas metylowy w sobie? I dorzucę ten inofem czy infolik bo on mi zawsze podkrecał owulacje a z tym nie zawsze jest dobrze.
Dziękuję za wszelkie informacje 29 tydzień super tak blisko trzymam kciuki za was
 
Ja ma 1mg tego kwasu foliowego po miesiaczce odrzucę ten fembion i kupię pregne czy ona ma kwas metylowy w sobie? I dorzucę ten inofem czy infolik bo on mi zawsze podkrecał owulacje a z tym nie zawsze jest dobrze.
Dziękuję za wszelkie informacje 29 tydzień super tak blisko trzymam kciuki za was
Pregna ma zwykly kwas i kwas metylowany, ale nie ma juz b6 i b12 tak jak femibion. Dlatego zmienialam, bo nie chcialam brac dodatkowo zwyklego b6 i b12.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kochane :)
Dzis po wizycie decyzja o koncu stymulacji i w srode punkcja takze prosze o kciuki :)

Bertha powodzenia na laparoskopi. Zwolnienie mozesz miec do 30 dni :)

Nafoczka jesli ma to pomoc w rozjasnieniu umyslu lekarzom to ja jestem za zeby ktos napisal o naszych przypadkach.
Dzis na wizycie wlasnie sie wkur... na lekarza cale szczescie tylko okazjonalnie do niego teafilam na ostatni podglad jak powiedzial ze taka mutacja to nie ma sie co przejmowac bo nie jest naukowo udowodnione ze moze miec wplyw na ciaze.

Steawbelko a ty bralas clexan na poczatku ??
 
Hej kochane :)
Dzis po wizycie decyzja o koncu stymulacji i w srode punkcja takze prosze o kciuki :)

Bertha powodzenia na laparoskopi. Zwolnienie mozesz miec do 30 dni :)

Nafoczka jesli ma to pomoc w rozjasnieniu umyslu lekarzom to ja jestem za zeby ktos napisal o naszych przypadkach.
Dzis na wizycie wlasnie sie wkur... na lekarza cale szczescie tylko okazjonalnie do niego teafilam na ostatni podglad jak powiedzial ze taka mutacja to nie ma sie co przejmowac bo nie jest naukowo udowodnione ze moze miec wplyw na ciaze.

Steawbelko a ty bralas clexan na poczatku ??
Gosia ja heparyne biore cala ciaze, od transferu. Do tego acard.
Tylko ja nie robilam badan na ta mutacje, ja poprostu wszystko bralam jak dziewczyny, tak jakbym miala mutacje.
A heparyne dostalam profilaktycznie, chociaz robilam uklad krzepniecia i mam krew bardzo gesta nawet teraz pomimo heparyny.
Dlatego Cie tu odeslalam, zeby dziewczyny pomogly[emoji6]


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny a ten femibion Natal? Bo chyba są różne?
Jest chyba clasic, 1 i 2.
Clasic ma zwykly kwas
1 ma dodatkowo metylowany
2 ma tez metylowany i dodatkowo chyba wiecej witamin i kwasy omega.
Ale nie jestem pewna. Zainteresowani niech sprawdza sklad przed zakupem[emoji6]

1 bierze sie w czasie staran i do konca 3 miesiaca chyba, 2 bierze sie po trzecim miesiacu.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry