reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Daktyl witam ciebie u nas na codziennych spotkaniach ;) .

Ból brzucha może znaczyć dokładnie wszystko . !

Mnie Zawsze bolał i kończyło się to źle !!
Ale może świadczyć rowniez o rozciąganiu macicy , najlepiej jak skontaktujesz się z lekarzem żadnego bólu nie można lekceważyć nie wazne czy to jest wczesny etap ciąży czy póżny . Jak się martwisz to możesz wziasc nospe lub magnez I do lekarza .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki ;)

Ale zaskoczona jestem tym długim L4.. jutro dopytam mojego gina ile on zaleca.
Bea25ta, a ty miałaś/masz teraz laparo?
Bertha ja też miałam laparoskopię i miałam 2 tygodnie wolnego szczerze to mogłam iść do pracy po tygodniu bo dobrze się czułam ..... Fakt w dniu po laparoskopii wieczorem już chodziłam wykąpałam się ale strasznie miałam napompowany brzuch na drugi dzień już byłam w domu ale nie mogłam jeść kolo 1 dnia przed zabiegiem w dniu zabiegu i na drugi dzień dopiero w czwartej dobie mogłam jeść płatki z mlekiem a następny pół bułeczki i płatki albo lekka zupę na kaszy także schudłam trochę
Kochana bądź dobrej myśli ja miałam niedrożne 2 jajowody i plastykę i Bóg wie co jeszcze ledwo to poskładali po 12 miesiącach miałam hsg i wciąż drożne więc wszystko jest możliwe

Daktyl bardzo mi przykro z powodu twoich strat ja straciłam córkę w 26 tygodniu później znowu poronienie nie mam dzieci. Co do bólu ja nie miałam nigdy może lekki okresowy.

Nafoczko ja nie wiem niech się dziewczyny wypowiedzą dla mnie to nasze forum to taki private jeśli forum takie może być

Strawberka jakie ty witaminy metylowe bierzesz bo pamiętam że masz 1 tabletkę ja już ich tyle biorę że zaczynam się bać
 
Dziewczyny pytanko
Napisała do mnie jedna z dziewczyn wiadomość tresci:
"Dzień dobry,
Natrafiłam na forum nt. poronień nawykowych przygotowując się do pisania pracy magisterskiej z psychologii. Jestem studentką IV roku na UAM w Poznaniu. Piszę do Pani, ponieważ pełni Pani funkcję moderatorki, ale również "widac" Panią właśnie w w/w temacie na forum.
Chciałam się dowiedzieć, czy mogę umieścić w tymże właśnie temacie ogłoszenie dotyczące wstępnych poszukiwań osób do badań magisterskich? Moja promotorka prosiła bym zorientowała się czy znajdę odpowiednią ilość choćby wstępnie zainteresowanych kobiet. A myślę, że forum, gdzie każdy jest w stanie zachować anonimowość jest do tego dobrym miejscem. Rozumiem jednak, że takie ogłoszenie może zostać uznane za kryptoreklamę, albo zostać źle odebrane. A tego bym nie chciała.
Bardzo proszę o informację zwrotną.
Z wyrazami szacunku,...."

Chcecie aby zagościła u nas w wątku?

Czemu nie.
 
Witam,
Dziewczyny pytanko
Napisała do mnie jedna z dziewczyn wiadomość tresci:
"Dzień dobry,
Natrafiłam na forum nt. poronień nawykowych przygotowując się do pisania pracy magisterskiej z psychologii. Jestem studentką IV roku na UAM w Poznaniu. Piszę do Pani, ponieważ pełni Pani funkcję moderatorki, ale również "widac" Panią właśnie w w/w temacie na forum.
Chciałam się dowiedzieć, czy mogę umieścić w tymże właśnie temacie ogłoszenie dotyczące wstępnych poszukiwań osób do badań magisterskich? Moja promotorka prosiła bym zorientowała się czy znajdę odpowiednią ilość choćby wstępnie zainteresowanych kobiet. A myślę, że forum, gdzie każdy jest w stanie zachować anonimowość jest do tego dobrym miejscem. Rozumiem jednak, że takie ogłoszenie może zostać uznane za kryptoreklamę, albo zostać źle odebrane. A tego bym nie chciała.
Bardzo proszę o informację zwrotną.
Z wyrazami szacunku,...."

Chcecie aby zagościła u nas w wątku?
Ja tak na szybko. Ja jestem za. Chcę żeby polscy lekarze zaczęli wnikać w raczkującą u nas Immunologię. Jest mało lekarzy którzy wiedzą jak nas leczyć, więc jeśli ma być to wszystko anonimowe, to jestem za wprowadzeniem takiej osoby na nasze zacne forum :)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Bertha ja miałam laparo 2miesiace temu. I 5 miesięcy temu też ;-) Tym razem mam SHSG czyli takie prawie jak hsg ale z podgladwm rtg

Beatka ja też mam mieć to badanie , ale zastanawiam się czy to ma sens bo czytałam że te badanie jest dla kobiet ktore nie mogą zajść w ciaze a ja zachodzę tylko utrzymać nie mogę . Dla mnie to wszystko jest dziwne teraz jestm skierowana do kliniki niepłodności jak ja przeciez zachodzę tylko utrzymać nie mogę !!!

Co do postu od nafoczki to jestem za większością !! Mi obojętnie ale jak ma się świat dowiedzieć o takich problemach to może warto !!
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bertha ja też miałam laparoskopię i miałam 2 tygodnie wolnego szczerze to mogłam iść do pracy po tygodniu bo dobrze się czułam ..... Fakt w dniu po laparoskopii wieczorem już chodziłam wykąpałam się ale strasznie miałam napompowany brzuch na drugi dzień już byłam w domu ale nie mogłam jeść kolo 1 dnia przed zabiegiem w dniu zabiegu i na drugi dzień dopiero w czwartej dobie mogłam jeść płatki z mlekiem a następny pół bułeczki i płatki albo lekka zupę na kaszy także schudłam trochę
Kochana bądź dobrej myśli ja miałam niedrożne 2 jajowody i plastykę i Bóg wie co jeszcze ledwo to poskładali po 12 miesiącach miałam hsg i wciąż drożne więc wszystko jest możliwe

Daktyl bardzo mi przykro z powodu twoich strat ja straciłam córkę w 26 tygodniu później znowu poronienie nie mam dzieci. Co do bólu ja nie miałam nigdy może lekki okresowy.

Nafoczko ja nie wiem niech się dziewczyny wypowiedzą dla mnie to nasze forum to taki private jeśli forum takie może być

Strawberka jakie ty witaminy metylowe bierzesz bo pamiętam że masz 1 tabletkę ja już ich tyle biorę że zaczynam się bać
Porzeczka, wczesniej bralam 1×b6, 1×b12 i 800 mcg kwasu foliowego( wszystko metyle z iherb te co Nafoczka) do tego pregna plus.
Jak sie skonczylo to bralam i biore do teraz modulator homocysteiny z Solgara plus kwas metylowany z Solgara i ta Pregne Plus te witaminy dla ciezarnych.

Nafoczka, jak to ma pomoc i dzieki temu pomozemy choc jednej osobie ktora o tym forum i tym leczeniu nie ma pojecia, to jestem jak najbardziej za.
Moze mniej bedzie tych strat, a lekarze zaczna bardziej przejmowac sie naszymi przypadkami, a nie bagatelizowac je i kazac sie starac i liczac na cud.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny, pytam bo dostałam taka wiadomość a chce być grzeczna i w miarę kompetentna, jak ta pani :) i pytalam "guru" to mozna na forum takie sprawy promować wiec napisze do dziewczyny, zechce to się odezwie a póki co ma do dyspozycji mój dodatkowy wątek.
Dziekuje :*
 
Porzeczka, wczesniej bralam 1×b6, 1×b12 i 800 mcg kwasu foliowego( wszystko metyle z iherb te co Nafoczka) do tego pregna plus.
Jak sie skonczylo to bralam i biore do teraz modulator homocysteiny z Solgara plus kwas metylowany z Solgara i ta Pregne Plus te witaminy dla ciezarnych.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Cholera bo ja już biorę garść tabletek witamine b6-12 kwas metyle + fembion witamine d, eutyrox,colostrum te od maliny 2 razy dziennie to na rozrzedzenie krwi i kwasy omega dużo tego mąż już patrzy na mnie podejrzanie co zmienic odrzucić. Malina karze brac inofem infolik a ja juz sama nie wiem co robic. Proszę o pojadę czy ten regulator homocysteiny to merylowa forma jaka jest tego cena? Dziękuję za informację
 
reklama
Do góry