reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Daktyl, ból brzucha na początku ciąży jest raczej normalny. Organizm przystosowuje się do zmian, macica się rozciąga.
Oczywiście każdy ból brzucha lepiej skonsultować z lekarzem, ale jak nie ma plamień, skurczy to wydaje mi się tylko formalność. Mnie co i rusz boli a to brzuch a to plecy a to pośladek kuje, bo jakiś nerw wchodzi i jak do tej pory to jest ok. Pewnie już stara jestem:sad:
 
:O poważnie?? matko... nie spodziewałam się ze az tyle.. myslalam, ze weekend w domu i do pracy...
Bertha, beda Cie bolaly barki, bo do brzucha pompuja gaz i potem po laparo resztki tego gazu sie uwalniaja. Bedziesz sie czula jakby Cie ktos obwiesil ceglami, albo bedzie Cie kluc jak przy kolce, raz pod zebrami, raz w klatce, to wlasnie uwalniajacy sie gaz. Raczej w pracy nie usiedzisz. Po laparo duzo chodz i ruszaj rekami to wtedy ten gaz szybciej wylazi.
Ogolnie to nie boli, tylko to takie upierdliwe jest[emoji6]

Oczywiscie kazdy przechodzi to inaczej, wiec moze Cie to ominie[emoji6]
Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bertha Ty wiesz, że ja za Ciebie trzymam kciuki :* będzie wszystko dobrze
Mnie chyba też coś bierze, bo czuję się jakby chorobowo, a jutro owu chyba..
zrobiłam miksturę z kurkumy, witaminy c, cytryny, miodu, imbiru i wody mam nadzieję, że zadziała :D
 
Bertha, to powodzenia, musi być dobrze:)
Daktyl, a który to tydzień? Mnie przy implantacji zawsze kłuje punktowo, jakby wwiercali mi ołówek:)
Nafoczka, jeszcze nie w tym miesiącu niestety, dalej czekamy na mutacje.
 
Strawbelka, moja ciąża jest ciąża po 8 latach starań, w tym czterech wczesnych poronieniach i pochowanym dziecku z 39 tc, więc jakoś "majówki" bądź "czerwcówki" mojego strachu i obaw nie zrozumieją. Byłam diagnozowana w Łodzi w APC u dr. Paśnika, wyszła mi mutacja MTHFR i przeciwciała APA. Od niego dowiedziałam się że jeśli ciąża to tylko na Clexane. Nie wiem czy męczą dziewczyny takie pytania, chyba jednak najlepiej mnie zrozumieją, bo same przez to przechodziły bądź przechodzą. Osoba z bagażem najlepiej osobe z bagażem zrozumie, a jednak frywolne cieszenie się ciążą mnie nie dotyczy.

tęczowa- dziękuję, za wcześnie żebym do niego leciała, a ból brzucha mam rozpierający, ciągnący nie ciągle ale często... wcześniej dawały mi jajniki do wiwatu teraz tylko się czasami oddzywają....
Od razu lepiej jak coś więcej wiemy o Tobie.
Jesteś zatem na clexane? Też diagnozuję się u Paśnika. Jak Twoje wrażenia na jego temat?
Co do bólu brzucha...po takich przejściach też bym radziła jechać do lekarza. Lepiej dmuchać na zimne. W którym jesteś tc?
 
Daktyl Milo mi poznać. Ja będąc w ciąży w 6tyg ledwo szlam taki miałam ciągnący brzuch. W innych nie miałam takiego napinania.

Dzol kariotyp robią po lekkim śniadaniu. Wiec jedz śmiało ale z umiarem. Dopchasz się po badaniu.

Bertha tak ja Strawbelka pisze po laparo najgorszy jest ten ból łopatek. Dużo chodź i machaj rękami to szybciej ucieknie ten gaz.Tak samo to działa w przypadku bąka -żarcik taki ;-) będzie dobrze.Kciukam
 
Daktyl Milo mi poznać. Ja będąc w ciąży w 6tyg ledwo szlam taki miałam ciągnący brzuch. W innych nie miałam takiego napinania.

Dzol kariotyp robią po lekkim śniadaniu. Wiec jedz śmiało ale z umiarem. Dopchasz się po badaniu.

Bertha tak ja Strawbelka pisze po laparo najgorszy jest ten ból łopatek. Dużo chodź i machaj rękami to szybciej ucieknie ten gaz.Tak samo to działa w przypadku bąka -żarcik taki ;-) będzie dobrze.Kciukam

Dzięki ;)

Ale zaskoczona jestem tym długim L4.. jutro dopytam mojego gina ile on zaleca.
Bea25ta, a ty miałaś/masz teraz laparo?
 
reklama
Dziewczyny pytanko
Napisała do mnie jedna z dziewczyn wiadomość tresci:
"Dzień dobry,
Natrafiłam na forum nt. poronień nawykowych przygotowując się do pisania pracy magisterskiej z psychologii. Jestem studentką IV roku na UAM w Poznaniu. Piszę do Pani, ponieważ pełni Pani funkcję moderatorki, ale również "widac" Panią właśnie w w/w temacie na forum.
Chciałam się dowiedzieć, czy mogę umieścić w tymże właśnie temacie ogłoszenie dotyczące wstępnych poszukiwań osób do badań magisterskich? Moja promotorka prosiła bym zorientowała się czy znajdę odpowiednią ilość choćby wstępnie zainteresowanych kobiet. A myślę, że forum, gdzie każdy jest w stanie zachować anonimowość jest do tego dobrym miejscem. Rozumiem jednak, że takie ogłoszenie może zostać uznane za kryptoreklamę, albo zostać źle odebrane. A tego bym nie chciała.
Bardzo proszę o informację zwrotną.
Z wyrazami szacunku,...."

Chcecie aby zagościła u nas w wątku?
 
Do góry