reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dzięki Porzeczka tłumaczył mi ze niby nie wyszedł ten zespół ale go chyba mam nic nie rozumiem juz mi głowa peka tyle mamy złych tych badań.

Czajak, doczytaj o tym zespole - on jest chyba dopiero stwierdzony jak sa co najmniej 2 pozytywne wyniki na 2 rożne przeciwciała czy antykoagulant, zaliczające sie do zespołu. A tobie wyszedł tylko ten jeden. Pewnie dlatego Malina ci powiedział ze go nie masz.

Edit. Znalazłam - jednak inaczej: Zespół antyfosfolipidowy rozpoznaje się, gdy jest spełnione co najmniej 1 kryterium kliniczne i 1 kryterium laboratoryjne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja się też tak na necie doczytałam ze wystarczy jedno źle. No cóż mam wizyte dopiero w grudniu wiec jak zawsze stres mnie zje do tego czasu.
 
Cześć Kochane :-)
Ja mam podobnie jak Lamia, do połowy dnia jakoś żyję ale potem mdli podwójnie, coś bym zjadła a oczywiście nie wiem co chce, jak otworzę lodówkę to nic mi nie pasuje....
Ja chyba mam zrost od heparyny. Mam taką wyczuwalna 3 cm "rurkę", zgrubienie pod skórą, jak dotykam to to kłuje. Mam nadzieję że to nic groźnego. I chyba będę musiała spróbować kluc się w uda ale się boję i nie wiem jak się za to zabrać.
Poza tym zaczynam gorzej spać. Nie wiem czy to normalne. Długo nie mogę zasnąć, a jak zasne to budzę się co chwilę, wierce, bardzo wcześnie się budzę i leżę a sen nie przychodzi... :-\
Pozdrawiam Was wszystkie, całuje dzieci forumowe, brzuszki i trzymam kciuki za staraczki. Destino - szacunek.
Pozdrawiam nowe koleżanki.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Witam nowe koleżanki
Tak jak Asia pisała, proponuje zapoznać się z naszą ściąga z leczenia
https://www.babyboom.pl/forum/temat/poronienia-nawykowe-przebieg-ciazy.80388/

Bry wieczór :)

Tola śliczne Kruszynki, nie mogę się napatrzeć, ucałuj je od forumowych cioć :)

Foczusia jak tam u Ciebie? Bo u mnie środa od 2. dni
emoji23.png


Czajak zaraz dostaniesz ochrzan od administratorek za post pod postem
emoji12.png
i to nawet potrójnie
emoji38.png


Strawbuś, Riri, Kwiatuszku jak tam u Was? Już bliżej jak dalej
emoji16.png
dajecie radę czy puchniecie już?

U mnie @ czai się za rogiem
emoji16.png
w tym cyklu robię monit endometrium
emoji4.png
jak będzie "nizinne", wręcz "depresyjne" to będę pytać o Foczusiowy magiczny żel
emoji38.png


Bea Ty wiesz, że ja trzymam kciuki za Ciebie
emoji170.png


Destinuś jesteś człowiekiem o wielkim sercu
emoji173.png
podziwiam takie pary jak wy
emoji8.png


Milego wieczorku, ja zmykam oglądać "Rolnika"
emoji6.png


Aaaaa no i witam NOWE KOLEŻANKI
emoji257.png
emoji257.png
emoji257.png


Gosia Encorton to steryd na przeciwciała ;)
Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

A mój kalendarz ma chyba wyrwane środy :/

Lamia Gosia Asia no i Avitka (odezwij sie) ♡♡♡

Kas choroba w owu to dobry znak :) mi się na grypie udalo i mam do tego swoją chorobowe teorie :)

Bea pupę w skorupę (jak to mówią slimaki) i do dzieła! :D

Tęczowa ty tez! :)

Aaaa ja też mdłości miałam w 97% wieczorem :D
 
reklama
Do góry