reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Bry wieczór :)

Tola śliczne Kruszynki, nie mogę się napatrzeć, ucałuj je od forumowych cioć :)

Foczusia jak tam u Ciebie? Bo u mnie środa od 2. dni [emoji23]

Czajak zaraz dostaniesz ochrzan od administratorek za post pod postem [emoji12] i to nawet potrójnie [emoji38]

Strawbuś, Riri, Kwiatuszku jak tam u Was? Już bliżej jak dalej [emoji16] dajecie radę czy puchniecie już?

U mnie @ czai się za rogiem[emoji16] w tym cyklu robię monit endometrium [emoji4] jak będzie "nizinne", wręcz "depresyjne" to będę pytać o Foczusiowy magiczny żel [emoji38]

Bea Ty wiesz, że ja trzymam kciuki za Ciebie [emoji170]

Destinuś jesteś człowiekiem o wielkim sercu [emoji173] podziwiam takie pary jak wy [emoji8]

Milego wieczorku, ja zmykam oglądać "Rolnika" [emoji6]

Aaaaa no i witam NOWE KOLEŻANKI [emoji257] [emoji257] [emoji257]

Gosia Encorton to steryd na przeciwciała ;)
Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Ok dzieki napewno go teraz o to zapytam:)
Czajak kochana ja nie wiem szczerze co te wyniki oznaczają mnie tylko albo az wyszedł ten test imk zle i ten stosunek th1/th2 po pierwszym szczepieniu imk mam juz w normie. Moj mąż tez ma przeciwciała/p plemnikowe w spermie ale malina mówił ze tym się zajmie przy staraniach.
Nie czytaj bo za dużo do głowy sobie bierzesz. Ja tylko powiem ze przy mthfr muszę brać acard do konca życia.

Gosia encorton przy przeciwciałach
 
A ja dzisiaj się kuruje mlekiem z czosnkiem. Normalnie czuje się po tym jak na kacu:p ale najważniejsze, że pomaga. Bo gardło mam potwornie zawalone.
 
Dzięki. A pisze tak bo mi do głowy nowe rzeczy przychodzą. Ale spoko juz nie mecze was pytaniami
Pewnie pytaj ja mam zaświadczenie od gebetyka i tak acard muszę brać codziennie w ciąży clexan i acard i podczas dlugich lotów bądź jazdy samochodem tez clexan tak mi się wydaje że przy zespole jest podobnie ale dopytaj maliny
 
Dzięki Porzeczka tłumaczył mi ze niby nie wyszedł ten zespół ale go chyba mam nic nie rozumiem juz mi głowa peka tyle mamy złych tych badań.
 
reklama
Witajcie dziewczyny

Tola - cudne te Twoje dzieciaczki. Ciotka foremkowa przesyła buziaki :biggrin2:

Czytam sobie w cieniu. U mnie czekanie, w piątek 9dc pęcherzyków wiodących jeszcze brak, jutro znowu podglądam i decyzja czy laparo czy starania (moze z IUI). Takze decydujący moment.

Trzymam kciuki za wizytę i z niecierpliwością oczekuję na informacje :tak:

teczowa - niestety pogoda nie nastraja do pozytywnego myślenia. Trzymam kciuki za powrót do formy, pozdrawiam

Witam nowe koleżanki

Gosia, Czajak - edytujcie posty!!
 
Do góry