reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny proszę o interpretację : wyszło mi przeciwciala przeciw beta 2 glikoproteinie . Czytam ze to trombofilia ale na necie samo co najgorsze choroba która trzeba leczyć całe życie prowadzi do różnych powikłań. Niby nie mam objawów oprócz poronienie ale jak się naczytalam to coś tam mi czasami dolega. Ma to któraś z was ? Albo może coś o tym wiecie?
 
reklama
Tola - ciesze sie ze juz w domku jestes. Ten szpital to jakies nieporozumienie. Jak mozna tak straszyc. Teraz moja cesarka tez trwala ponad godzine. Pierwsza 20min. Teraz dlugo bo mialam podobno zrost na zroscie i to porzadkowali przy okazji. Ale nikt mnie nie straszyl takimi cudami. A dzieciaczki sliczne. Niwch sie zdrowo chowaja

U nas chorobowo wiec w domu sie kisimy. Synek konczy za 5 dni pol roczku. Jejku kiedy to zlecialo[emoji2]
Brzuchatki prosze pogladkac brzusie a za staraczki tezymam caly czas kciuki i pamietam w modlitwie
 
Cytrynka, my bierzemy metylowe formy kwasu foliowego 0,8, witamin b6 i b12. Można je najłatwiej nabyć na iherb.

Daktyl żelazny zestaw to Acard, Clexane i Encorton, dawki w zależności z jakim problemem się borykamy.

Polecam wam zestawienie stworzone przez naszą cudowną Nafoczkę. Napisane wszystko przejrzyście.


https://www.babyboom.pl/forum/temat/poronienia-nawykowe-przebieg-ciazy.80388/

Mam pytanie czy w aptece można kupić metylowe wersje kwasu foliowego b6 i b12. ??
 
Przepraszam pomyliłam się to zespół antyfosfolipidowy
Robiłaś to badanie na własną rękę. Kochana zespół to zvtego co się orientuję acard na codzień a w ciąży duze dawki clexan poprawcie mnie dziewczyny jeśli źle cos napisałam
Daktyl witaj asia juz napisała co to żelazny zestaw
Witaj cytryna niestety metylowe formy kupisz na iherb i na allegro ze swansona np i w niektórych aptekach ale ja u mnie nie znalazłam
 
Wyszły mi tylko te przeciwciala przeciw beta 2 glikoproteinie. I chcialam o tym sie cos dowiedziec? Ale oprócz tego mam przeciwciala przeciw łożyskowe. Przeciwciala przeciw plemnikowe. Mąż przeciwciala przeciw plemnikowe w nasieniu. A jeśli chodzi o trombofilie to tam mi wyszło wskaźnik IFN/IL 10 wynik 0.3 i wskaźnik TNF/IL 10 wynik 0,7
 
Nie badanie robiłam u Malinowskiego on mi to tłumaczył ale ja po wizycie zawsze sprawdzam na necie i się doczytuje jakichś dziwnych rzeczy a wy tu z taką wiedzą wiec chciałam tylko się dowiedzieć czy to jakaś choroba która trzeba leczyć całe życie tak jak pisza
 
Resztę tych wyników w miarę jego tłumaczeń zrozumiałam. Tylko właśnie ten acard w drugiej ciąży brałam . Ale teraz już nie wiec nie wiem musze go zapytać następnym razem. Tak mnie w weekend zawsze bierze na grzebanie w tych badaniach czytam i się potem martwię niby on tłumaczy ale jak wyjde to mi najwięcej pytań do głowy przychodzi. Kiepski weekend
 
reklama
Czajak , skoro jeden wynik zespołu masz podwyższony, to na pewno dostaniesz odpowiednie dawki leków na krzepliwosc,a czy to jest zespół to nie wiem , musisz już dopytac lekarza.
 
Do góry