reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Wiecie, nie narzekam, nie marudzę...
tylko lekko(ale tak zdrowo) zazdroszczę :) Też chciałabym źle się czuć, wymiotować, itd itp... no ale która z nas na tym forum nie chciałaby tego:)
 
Kochane a pamiętacie ze nam też schodzilo? U mnie 5 lat leczenia a ostatnia ciaza w 9 cyklu?
Kochane pocwiczcie, pobiegajcie, popływajcie to podniesie się poziom endorfin i głowa do góry, cyc do przod a majtki w dol :D niech się dzieje co chce :*
Jestem z wami! I sumbolicznie świętuje rok bez @ :D

A żeby wam tak "ulżyć" to wam napisze ze ja w sobotę tez miałam dola, załamke, brak sił, w oczach łzy itp itd... no i krzaki :) jeden chory i tylko cyc albo placz i mama, drugi chory bez zdignozowania i tylko mama, M. ciagle gdzieś poza domem, tesciowa wpierdziela nos a ja latam jak cyborg żeby chłopców obskoczyć, posprzątać, ugotować, upiec,wyprać, od czasu do czasu przetwory/mycie okien/grzadki itp a na koniec słyszę "no czego on ci tak placze?! WTF?! :D i powiem wam jedno, na drugi dzień wszystko mija :*
 
Dziewczyny ja zaciążyłam to sam początek, pozytywny test ciążowy z wieczornego wymuszonego siusiu pokazał dwie kreski. Biorę acard, Clecxane 0,4, Metypred 4 x 2 .
Jajniki bolą mnie na zmianę i pobolewa brzuch, odrzuca mnie od zapachu palonego drewna nic więcej, czy zaciążone albo już mamusie miały jakieś wczesne dolegliwości ??
 
Daktyl a może idź na forum dla ciężarnych a nie starających się co??? Pozdrawiam bo chyba się zagubiłaś :*

A mój kalendarz ma chyba wyrwane środy :/

Ja wiem że masz je zakreślone na czerwone kółeczko i wykrzyknik i to prze Twojego M :p

Dzięki kwiatuszekk za kciuki . Przydadzą się . Na razie mam szczękościsk i tak już zostanie do środy. Dobrze że mój M nie chce mieć środy takiej jak u Czarnej bo z moim szczękościskiem.... :D

Avita odezwij się bo na prawdę zacznę się złościć ;)
 
Daktyl a może idź na forum dla ciężarnych a nie starających się co??? Pozdrawiam bo chyba się zagubiłaś :*



Ja wiem że masz je zakreślone na czerwone kółeczko i wykrzyknik i to prze Twojego M :p

Dzięki kwiatuszekk za kciuki . Przydadzą się . Na razie mam szczękościsk i tak już zostanie do środy. Dobrze że mój M nie chce mieć środy takiej jak u Czarnej bo z moim szczękościskiem.... :D

Avita odezwij się bo na prawdę zacznę się złościć ;)
Mój z tymi lodami nie wyhaczył :biggrin2: i środy chodzimy na lody...GAŁKOWE:-p

U mnie po staremu, z dnia na dzień. Jak chłopcy w szkole to trochę mi się nudzi a z drugiej strony coś porobię i padam. W środę i czwartek umowiona jestem z koleżankami, trochę czas leci. U mnie zamiast brzucha to tłuszcz wyszedł. Niby nic nie przytyłam a na brzuchu fałdki wyszły.:yes:
 
reklama
Do góry