reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
dziewczyny możecie mi napisać czy bolał Was brzuch we wczesnej ciąży ??
Daktyl a Ty jestes po poronieniach i masz problemy z immunologia? My nic o Tobie nie wiemy. Nigdy sie tu nie udzielalas i teraz piszesz ze jestes w ciazy.
Najlepiej idz na watek ciezarowek, tam napewno dziewczyny Ci doradza bo sa na bierzaco z bolami i objawami wczesnej ciazy. Tutaj dziewczyny sie diagnozuja, lecza i staraja i chyba troche juz je mecza takie pytania, tym bardziej ze niektorym dlugo nie udaje sie zajsc.

Jak sie martwisz to najlepiej robic bete albo jechac na ip.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe koleżanki
Tak jak Asia pisała, proponuje zapoznać się z naszą ściąga z leczenia
https://www.babyboom.pl/forum/temat/poronienia-nawykowe-przebieg-ciazy.80388/



A mój kalendarz ma chyba wyrwane środy :/

Lamia Gosia Asia no i Avitka (odezwij sie) ♡♡♡

Kas choroba w owu to dobry znak :) mi się na grypie udalo i mam do tego swoją chorobowe teorie :)

Bea pupę w skorupę (jak to mówią slimaki) i do dzieła! :D

Tęczowa ty tez! :)

Aaaa ja też mdłości miałam w 97% wieczorem :D

He he he, ale już po chorobie:p na mnie ta mikstura z czosnku rewelacyjnie działa. dwie noce i zdrowa:)

P s. Moja siostra chyba jest w ciazy:) może i mnie się szybko uda i będzie parka:) bardzo bym chciała.
 
Ostatnia edycja:
w najblizsza sobote idziemy z m do poradni genetycznej do invicty. czy powinnam sie jakos przygotowac ? spis pytan zrobic? wiem tylko tyle ze mamy dostac skierowanie na kariotypy. nie wiecie czy od razu beda mogli nam pobrac krew czy znowu trzeba swoje odczekac w kolejce? i czy trzeba byc na czczo? bo jezeli od razu w sobote by nam pobrali krew, to glupio by bylo to zmarnowac przez zjedzenie sniadanka ;-)
 
Strawbelka, moja ciąża jest ciąża po 8 latach starań, w tym czterech wczesnych poronieniach i pochowanym dziecku z 39 tc, więc jakoś "majówki" bądź "czerwcówki" mojego strachu i obaw nie zrozumieją. Byłam diagnozowana w Łodzi w APC u dr. Paśnika, wyszła mi mutacja MTHFR i przeciwciała APA. Od niego dowiedziałam się że jeśli ciąża to tylko na Clexane. Nie wiem czy męczą dziewczyny takie pytania, chyba jednak najlepiej mnie zrozumieją, bo same przez to przechodziły bądź przechodzą. Osoba z bagażem najlepiej osobe z bagażem zrozumie, a jednak frywolne cieszenie się ciążą mnie nie dotyczy.

tęczowa- dziękuję, za wcześnie żebym do niego leciała, a ból brzucha mam rozpierający, ciągnący nie ciągle ale często... wcześniej dawały mi jajniki do wiwatu teraz tylko się czasami oddzywają....
 
Strawbelka, moja ciąża jest ciąża po 8 latach starań, w tym czterech wczesnych poronieniach i pochowanym dziecku z 39 tc, więc jakoś "majówki" bądź "czerwcówki" mojego strachu i obaw nie zrozumieją. Byłam diagnozowana w Łodzi w APC u dr. Paśnika, wyszła mi mutacja MTHFR i przeciwciała APA. Od niego dowiedziałam się że jeśli ciąża to tylko na Clexane. Nie wiem czy męczą dziewczyny takie pytania, chyba jednak najlepiej mnie zrozumieją, bo same przez to przechodziły bądź przechodzą. Osoba z bagażem najlepiej osobe z bagażem zrozumie, a jednak frywolne cieszenie się ciążą mnie nie dotyczy.

tęczowa- dziękuję, za wcześnie żebym do niego leciała, a ból brzucha mam rozpierający, ciągnący nie ciągle ale często... wcześniej dawały mi jajniki do wiwatu teraz tylko się czasami oddzywają....
Daktyl...po prostu przedstaw nam się.
Napisałaś pytanie nie pisząc swojej historii. Stąd odesłanie na inny wątek. Nikt tu nie chce Cię zbyć,ale warto najpierw się przedstawić, napisać coś o sobie, bo wtedy łatwiej jest sie komunikować, odpowiadać...podpowiadać, a tak...sama rozumiesz.

Przykro mi z powodu Twoich wcześniejszych przeżyć.
 
Strawbelka, moja ciąża jest ciąża po 8 latach starań, w tym czterech wczesnych poronieniach i pochowanym dziecku z 39 tc, więc jakoś "majówki" bądź "czerwcówki" mojego strachu i obaw nie zrozumieją. Byłam diagnozowana w Łodzi w APC u dr. Paśnika, wyszła mi mutacja MTHFR i przeciwciała APA. Od niego dowiedziałam się że jeśli ciąża to tylko na Clexane. Nie wiem czy męczą dziewczyny takie pytania, chyba jednak najlepiej mnie zrozumieją, bo same przez to przechodziły bądź przechodzą. Osoba z bagażem najlepiej osobe z bagażem zrozumie, a jednak frywolne cieszenie się ciążą mnie nie dotyczy.

tęczowa- dziękuję, za wcześnie żebym do niego leciała, a ból brzucha mam rozpierający, ciągnący nie ciągle ale często... wcześniej dawały mi jajniki do wiwatu teraz tylko się czasami oddzywają....
Daktyl i o to chodzilo, zebys napisala cos o sobie, bo wtedy napewno chetnie Ci tu kazda pomoze bo Cie zrozumie.

Przykro mi ze masz taka ciezka historie staran i strate w 39tc. Teraz mi glupio, bo pewnie przywolalam przykre wspomnienia. Przepraszam[emoji15]

Jesli chodzi o bol brzucha, to mnie nie bolal. Czasem tylko odzywaly sie jajniki.





Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, jestem po podglądaniu jajek. Gin w szoku bo nie mam w ogóle śluzu, susza.. ale nic to bo idę na zabieg - jajka urosły w lewym jajniku. W czwartek lub piątek bede miała zabieg.
 
reklama
Do góry