reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dzieki Dziewuszki za modlitwy :) Kciuki :) I wszystkie dobre słowa :)
Urodziłam w 33tc 6d ciąży
A o to moje Cuda :) Dopiero teraz gdy śpią w łóżeczkach uwierzyłam, że się udało :)
Pamietam też o moich Aniołkach w niebie...

Tomasz i Marta :)

Zobacz załącznik 778504
Na tych zdjęciach pokazują "Siema ciotki!" :laugh2:
Słodkości z Twoich skarbów.
 
reklama
Tolusia super Maluszki. My wszystkie juz je kochamy.♡♡

Madzia ja też się popłakałam tym bardziej ze czytałam i karmiłam Wikusia (zawsze jestem z Wami przy karmieniu ;)
 
Bea w środę po rozmowie przedstawią nam Huberta i będziemy mogli spędzić z nim trochę czasu. Byle się nas nie wystraszył.
Mało starających, ale my też jesteśmy starający, bo pomimo Huberta nie odpuściliśmy starań, za kilka dni testuję, choć chyba niewiele z tego będzie a w przyszłym cyklu mam stymulację. Tak więc paro moja zabieg i do dzieła :D
 
Ostatnia edycja:
Dzieki :) nie szkodzi za pamiec :)
Uuu to niska musi byc czyli u mnie za wysoko no ale coz przez tudzien cudow nie zdzialam bo w srode punkcja
Dzieki za dawkowanie lekow
Strasznie duzo b6
A kwas foliowy w jakiej dawce 400 czy 800
Gosia kwas 800, a wit b6 musisz sprawdzić jak się będziesz czuła. Większość z nas brała 3x ale niektóre dziewczyny zmniejszamy bo chyba bolały ich mięśnie. W femibion ie jest za malo

Destino podziwiam i trzymam za wad kciuki :*
 
Tęczowa jak sytuacja. Bertha a Ty coś taka milcząca?? Kurcze gdzie te dziewczyny starające, testujace?? Malo cos nas tutaj ze starszej gwardii co?? :-)

Czytam sobie w cieniu. U mnie czekanie, w piątek 9dc pęcherzyków wiodących jeszcze brak, jutro znowu podglądam i decyzja czy laparo czy starania (moze z IUI). Takze decydujący moment.


Destino, kciuki za środowe spotkanie!!

Tola, cudne dzieciaczki!! :) dziękuje za to ze przedstawiłaś ich nam :)
 
Witam Was
Tola piękne dzieciaczki, życzę Wam samych pięknych chwil. Jesteś bardzo dzielną kobietą
Pozdrawiam wszystkie brzuchatki i czekam tylko na dobre wiadomości :)
Mamusiom życzę cierpliwości i jeszcze więcej miłości
Staraczkom życzę w końcu sukcesu w staraniach

Ja siedzę w ukryciu, czekam na lepszy czas. Jestem rozdarta wewnętrznie, smutek mnie ogarnął nie do opisania. Nie wiem czy to jesień, czy mam spadek formy. Staramy się, ale już bez mojej większej ekscytacji i pozytywnego myślenia. Do tego chyba miałam infekcję, ale mam nadzieję, że rozgoniłam francę..
Wczorajszy dzień tak jak dla Was był inny niż w cały roku, ale podwójnie oprócz tego Nas tutaj łączącego była też rocznica śmierci mojego Taty ;(
 
Witam Was
Tola piękne dzieciaczki, życzę Wam samych pięknych chwil. Jesteś bardzo dzielną kobietą
Pozdrawiam wszystkie brzuchatki i czekam tylko na dobre wiadomości :)
Mamusiom życzę cierpliwości i jeszcze więcej miłości
Staraczkom życzę w końcu sukcesu w staraniach

Ja siedzę w ukryciu, czekam na lepszy czas. Jestem rozdarta wewnętrznie, smutek mnie ogarnął nie do opisania. Nie wiem czy to jesień, czy mam spadek formy. Staramy się, ale już bez mojej większej ekscytacji i pozytywnego myślenia. Do tego chyba miałam infekcję, ale mam nadzieję, że rozgoniłam francę..
Wczorajszy dzień tak jak dla Was był inny niż w cały roku, ale podwójnie oprócz tego Nas tutaj łączącego była też rocznica śmierci mojego Taty ;(
Teczowa trzymaj się kochana przykro mi z powodu taty u mnie tez ciężko bylo wczoraj dziś nie lepiej pogoda nie nastraja pada i jest okropnie ściskam Cię
 
Dzien dobry wszystkim. Wasze forum poleciła mi Strawbelka. A mianowicie mam problem z homocysteina. Po badaniu mthfr zlecono abym zrobiła badanie homocysteine. Wynik wyszedł 14,3 zalecone mam brać femibion natal i acudocum folicum 5mg. Podobno jest to mało skuteczne , czy możecie mi polecić co mam robić bo troszkę zaczęłam się martwić i nie wiem co mam brać , a wspomnę że jestem w 9tygodniu ciazy. Dziękuję za pomoc
 
Cześć dziewczyny,podczytuję od kilku dni i mam ogromną prośbę, przyjmiecie mnie ???
Możecie mi napisać co znaczy "żelazny zestaw"?? W jakich dawkach zażywane są leki ??
Wszystkim bardzo kibicuję i gratuluję brzuchatką i mamą.
Tola, Twoja historia bardzo mnie wzruszyła, zaglądałam, denerwowałam się razem z dziewczynami,mój mąż co dzień o Tobie słyszał i myślał równie mocno jak ja. Cieszę się że wszystko skończyło się dobrze, ucałuj stópki córci i synka.
 
reklama
Cytrynka, my bierzemy metylowe formy kwasu foliowego 0,8, witamin b6 i b12. Można je najłatwiej nabyć na iherb.

Daktyl żelazny zestaw to Acard, Clexane i Encorton, dawki w zależności z jakim problemem się borykamy.

Polecam wam zestawienie stworzone przez naszą cudowną Nafoczkę. Napisane wszystko przejrzyście.

https://www.babyboom.pl/forum/temat/poronienia-nawykowe-przebieg-ciazy.80388/
 
Do góry