reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dzieki Dziewuszki za modlitwy :) Kciuki :) I wszystkie dobre słowa :)
Urodziłam w 33tc 6d ciąży
A o to moje Cuda :) Dopiero teraz gdy śpią w łóżeczkach uwierzyłam, że się udało :)
Pamietam też o moich Aniołkach w niebie...

Tomasz i Marta :)

FOTA.jpg
 

Załączniki

  • FOTA.jpg
    FOTA.jpg
    587,8 KB · Wyświetleń: 575
reklama
Dzieki Dziewuszki za modlitwy :) Kciuki :) I wszystkie dobre słowa :)
Urodziłam w 33tc 6d ciąży
A o to moje Cuda :) Dopiero teraz gdy śpią w łóżeczkach uwierzyłam, że się udało :)
Pamietam też o moich Aniołkach w niebie...

Tomasz i Marta :)

Zobacz załącznik 778504
Tola, ale cudne masz maluchy[emoji4]
W koncu je masz, doczekalas sie[emoji4]
Niech teraz pieknie i zdrowo rosna:*

A jak tam corcia, pewnie tez szczesliwa, ze ma upragnione rodzenstwo i pewnie Wam duzo pomaga przy maluchach[emoji6]

Wszystkiego dobrego Wam zycze i ciesze sie z Waszego szczescia[emoji4]

P.S. Tomki to super chlopaki[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tola - tosiam <3 .Uważaj na dzieci bo są słodkie do schrupania. Piękne imiona takie nasze :-)

Nowa sorry zapomniała nicka homocysteina najlepiej kolo 5 b6 metyl. 3x1 kwas 1x1 b12 1x1. Sorry za skleroze ;-)

AgnieszkaP nie karz się prosić pokarz Ule
Dzieki :) nie szkodzi za pamiec :)
Uuu to niska musi byc czyli u mnie za wysoko no ale coz przez tudzien cudow nie zdzialam bo w srode punkcja
Dzieki za dawkowanie lekow
Strasznie duzo b6
A kwas foliowy w jakiej dawce 400 czy 800
 
Madzia, poryczałam się na liście, a zaraz po tym....
Tola uśmiechnęłam się przez łzy do twoich cudów.
Samo życie - radość we łzach - tak często ono wygląda. Zapomniałam, że dziś taki dzień. Moje dzieci są zawsze przy mnie i rzadko mi smutno, że ich nie ma... bo są. Czasem przykro jak widzę kobietę z wózkiem... Ogólnie staram się ciągle cieszyć. Myślimy też w domu dużo o Hubercie, a bynajmniej ja. Dziś poproszono mnie bym była na rozprawie 8 listopada, kiedy będzie się ważył jego los. Natomiast w środę jedziemy na spotkanie z profesorem, który w znacznej mierze decyduje kto będzie w stanie zająć się Hubertem. Wtedy też go poznamy. My staramy się o maluszka... :) docelowo w adopcji. Muszę wam powiedzieć, że to równie emocjonujące.
 
reklama
Destino kochana pamiętam o Was i trzymamy kciuki. Te terminy do spotkań w sprawie adopcji to pewnie prawie jak czekanie na owulację i test z 2kreskami. Będziecie mieć jakieś spotkanie z maluszkiem czy dopiero po przejściu jakiegoś etapu??

Tęczowa jak sytuacja. Bertha a Ty coś taka milcząca?? Kurcze gdzie te dziewczyny starające, testujace?? Malo cos nas tutaj ze starszej gwardii co?? :-)
 
Do góry