reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Tolu, jesteś bardzo silną kobietą, dla mnie to zawsze takie niesamowite, że matki mają w sobie tyle siły i życia :) Wszystkiego dobrego, cieszcie się sobą :))
Tolu, w październiku zaczęłam chodzić na różaniec, prawie codziennie. Wierzę, że moja modlitwa za Twoje maleństwa podziałała. Ależ kamień spadł z serca! Strasznie się cieszę, że dzieciaczki już z Tobą w domku!
Codziennie też modlę się za moje maleństwo i dzięki temu jestem spokojniejsza, bo wiem, że Dobry Bóg wysłucha moje modlitwy. Mam teraz spokojne sny, żadnych koszmarów. Czuję, że On nad nami czuwa.

Asiu, wiem co czujesz, ja jutro kończę nowennę pompejańską i czuję się pełna nadziei i wcale nie myślę o tym,że ta modlitwa zadziała jak talizman, ale wiem, że podbudowała moja wiarę w to,że wszystko dobrze się koniec końców ułoży, tylko muszę być cierpliwa i gotowa na różne scenariusze :))) I jeszcze jak spojrzałam w kalendarz,że właśnie jutro jest dzień dziecka utraconego, to pomyślałam, że tak pięknie się to złożyło. Jeśli te z was, które są wierzące zastanawiają się nad podjęciem odmawiania nowenny, to naprawdę warto. Bardzo z mężem zmieniły nas te dwa miesiące, bardzo duzo złych rzeczy się działo w tym czasie, ale chyba jeszcze nigdy tak się nie kochalismy i tyle sobie nie wybaczyliśmy.
 
reklama
Witajcie dziewczyny

ovli22 - ja podzielam zdanie dziewczyn, że ze względu na Twoje miejsce zamieszkania powinnaś wybrać Malinowskiego. Przy tylu straconych ciążach musisz być zabezpieczona lekami i to w porządnych dawkach, nie ma o czym mówić. Trzymam za Ciebie kciuki :)

Asia - cudowne wiadomości, ale musiałaś się na stresować. Ja ostatnio jak czekałam na wizytę pęcherzykową to o mało zawału nie dostałam pod tym gabinetem, a jeszcze były opóźnienia :wściekła/y: A gdzie tam dalsze wizyty :szok:

Riri - ale ten czas leci, Tobie jeszcze 2 miesiące zostały :szok: Kciukam za fikołki malutkiej

Jej, udało sie po tylu latach walki :) super :)
Piękny pecherzyk i drobinka!! :)
Jak mi sie jeszcze kilka miesięcy nie bedzie udawało to idę do tego waszego doktorka na invitro ;)

To nie tylko zasługa ginekologa ;) Do tego dołożyć zasługi endokrynologa, immunologa no i męża i moje :-D

Tola - nasze modlitwy zostały wysłuchane, dzięki Bogu :) Zamartwiałyśmy się strasznie, ale brak kontaktu został Ci wybaczony :) Gratuluję maluszków, życzę samych szczęśliwych chwil i wszystkiego dobrego. Niech maluszki rosną w siłę :)

Strawbelka - jeszcze raz dziękuję za przekazanie wiadomości :)

Miłego dnia :)
 
Lilia, ja siecwczoraj dowiedzialam ze w Provicie wsrod lekarzy tez krazy info, ze dr. Paliga ma szczesliwa reke do transferow. Teraz lekarz jednej dziewczynie bedzie pisal w karcie zeby transfer robila dr. Paliga[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tolu, jesteś bardzo silną kobietą, dla mnie to zawsze takie niesamowite, że matki mają w sobie tyle siły i życia :) Wszystkiego dobrego, cieszcie się sobą :))


Asiu, wiem co czujesz, ja jutro kończę nowennę pompejańską i czuję się pełna nadziei i wcale nie myślę o tym,że ta modlitwa zadziała jak talizman, ale wiem, że podbudowała moja wiarę w to,że wszystko dobrze się koniec końców ułoży, tylko muszę być cierpliwa i gotowa na różne scenariusze :))) I jeszcze jak spojrzałam w kalendarz,że właśnie jutro jest dzień dziecka utraconego, to pomyślałam, że tak pięknie się to złożyło. Jeśli te z was, które są wierzące zastanawiają się nad podjęciem odmawiania nowenny, to naprawdę warto. Bardzo z mężem zmieniły nas te dwa miesiące, bardzo duzo złych rzeczy się działo w tym czasie, ale chyba jeszcze nigdy tak się nie kochalismy i tyle sobie nie wybaczyliśmy.
Kas ja też jej dałam rady ♡ i mam zdrowy cud wiec głęboko wierz
Asiu podziałała! Dziękuje Ci bardzo.
Wam także.
Nawet nie wiedziałam że takie wsparcie tu było i tyle osób się modliło za moje maluchy. Dopiero teraz to czytam to płaczę :) Boże!!! dziękuję Wam. Dzieki Wam moje dzieci zebrały się szybko do życia

Nie wiedziałam :) Nie nadrobiłam forum. Lilia baaardzo się ciesze :)
Tola a w którym tc ostatecznie urodzilas? No właśnie i jakie imona? W razie potrzeby pytaj

Witam się z resztą i zmykam do swojego szpitala :/

Za Aniołeczki [*] pamiętamy i kochamy ♡
 
reklama
Ciezki ten dzien jednak. Z qielu wzgledow za 5 dni mialabym termin porodu. Momentami tak ciezko ze nikt z najblizszych o tym nie pamieta. Wg nich bylo i nie ma o czym myslec. Wczoraj zlapalam sie na mysli ze boje sie kolejnej ciazy, ze w glowie mam pytania o co jesli sytuacja aie powtorzy. Niby juz znam powod i wiem ale jednak...

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry