reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Fondie dziewczyny ile razy pisały żebyś spróbowała lutke w drugą dziurkę, pewnie masz plamienia od podrażniania, przecież wiesz że twoje maleństwo prawidłowo się rozwija, wszystko jest o czasie, nie miałaś ani 1 usg gdzie lekarz powiedziałby ci że jest źle, wiem że się cały czas myśli, mnie piersi przestały boleć chwile temu, nie mam żadnych objawów-powtarzam żadnych, ale wierzę, muszę dać szansę maleństwu choć beta niska, brak objawów, i resztę wczoraj zapewne doczytałaś...będzie dobrze
 
reklama
Paula juz nie plamie 5 dzień .
Zawsze było na usg spoko a potem koniec. No nic nie będę marudzić idę w krzaczki. Jesli znacie kogoś kto ma pożyczyć oddać albo bardzo tanio sprzedać detektor to dajcie znać.
Doris ku na twój mnie narazie nie stać :(
 
Fondie, ok. ja mam taki lepszy detektor ale tak jak pisałam mogę Ci sprzedać. Na necie znajdziesz takie angelsound i one są tańsze o wiele.
Nafoczka, czy ty aby na pewność dentysty chodzisz? ;-) O tej porze??
Lamia78, jaka u Ciebie? Badalas jeszcze betę? Pamiętaj że przy tak dużych wartościach przerasta już mało
Mickey, super ze dzidzia jest i serduszko bije
AgnieszkaP, jak u Ciebie? Pewnie tulisz już Ulę.
Pozdrawiam Resztę ciężarówek
I dla Staraczek buziaki [emoji8], cały czas trzymam za Was mocno kciuki

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
Fondie, juz nie przesadzaj ze Cie na detektor nie stac.
Nie musisz kupowac nowego i wypasionego za kilka stow.
Na olx kupisz uzywane nawet za 70 i 90 zl.
Az tak splukana to chyba nie jestes[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzisz kochana Strawbelko przed 1 nic nie kupię gdyz prenatalne 250 + pappa u maliny 300+wizyta u maliny 300 i jeszcze impreza rodzinna w restauracji czyli jakieś 300 zł to wszystko mam wydać do końca mięsiaca a jeszcze musze jeść i wizyta kochana do maliny jeszcze po wyjściu zapisz pewnie jakieś badania no i zwykle badania ciążowe . A długi mamy po malinie ogromne wiec jak widzisz w tym miesiącu nie stać mnie na bóg wie co ale jak mi znajdziesz detektor za 70 zł to będę wdzięczna bo nie znalazłam.
Zresztą myślę ze nie musiałam tego pisać bo nie musze się tłumaczyć z moich wydatków i pieniążków. Wiec wracam w krzaczory i czarna czekam na info
 
Fondie, a czemu placisz za prenatalne? Nie dalo sie zalatwic na NFZ?
Moj lekarz, nawet jak jestes przed 35 r. zycia to wypisuje cos ze niby mu sie nie podoba zeby kobieta miala na NFZ.
Zawsze by Ci kilka stow w kieszeni zostalo.

Poszukaj detektora na olx, z angelosound widzialam po 70 zl uzywane, nie wiem czy nawet tansze nie byly, bo kiefys chcialam sama kupic ten uzywany.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czarna mała
Doris - dzięki ,że pytacie.
ostatnią betę robiłam w czwartek 38317 i nie wiem czy nie zrobić jeszcze w poniedziałek ,bo we wtorek wizyta i usg .zobaczę jak ogarnie mnie panika to zrobie jeszcze w poniedziałek.
Na tą chwię jestem spokojna ,ale nachodzą mnie czarne myśli :(
Objawy - tylko cyce bolesne ,podbrzusze i pachwiny zamilkły.
Do tego jeszcze przeziębienie mnie wzięło:crazy:
To czekanie jest okropne ,na niczym nie mogę się skupić:angry:
Clexan zaczynam odczuwać boleśnie ,jak wstrzykuje i do 15 min mnie piecze w srodku .Miałyście tak?
Nafoczka fajny ten kalkulator ,mi wychodzi idealnie co do dnia , biedna ty jesteś maleństw w domu ,a ty po nocach dentyste musisz odwiedzać !:sad:
Mickey ,gabiś -cały czas o was myślę i mam nadzieję ,że będziemy do porodu chwalić się ,zdjęciami i wzrstem naszych fasolek;)
Pozdrawiam Wszystkie serduszka.:)
 
Dziubki moje kochane biedna to ja dopiero teraz jestem. Obydwu chłopaków mam chorych. Starszy po kilku dniach w przedszkolu ma zapalenie oskrzeli i zaraził Wikusia, póki co ma katar i gardło ale meczymy się wszyscy :(
Juz nie wspomnę jak mnie dentystka zmasakrowala, robi mi już 4 kanaly+antybiotyk. Ponoć jestem mega odwapniona.

Lamia w tym kalkulatorze nawet dzień zapłodnia mi się zgadzał :)tak clexan czasem piekł. A jak bet tez juz nie robilam.

Mikey pamiętam o was i o Gabis tez i Asi :* no i o naszej Beatce :) o was to tak po znajomości

Edit.
Dziewczyny mam prośbę, jeśli podoba wam się nowy wątek to proszę polubcie go. Mi to naprawdę nic nie daje ale innym może pomóc patrząc na zainteresowanie. Poza tym "wątek bez zaposow" wyświetla się jako ostatni aż wpada do archiwum. Zatem do roboty :)
https://www.babyboom.pl/forum/temat/poronienia-nawykowe-przebieg-ciazy.80388/#post-14340056
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czarna mała
Doris - dzięki ,że pytacie.
ostatnią betę robiłam w czwartek 38317 i nie wiem czy nie zrobić jeszcze w poniedziałek ,bo we wtorek wizyta i usg .zobaczę jak ogarnie mnie panika to zrobie jeszcze w poniedziałek.
Na tą chwię jestem spokojna ,ale nachodzą mnie czarne myśli :(
Objawy - tylko cyce bolesne ,podbrzusze i pachwiny zamilkły.
Do tego jeszcze przeziębienie mnie wzięło:crazy:
To czekanie jest okropne ,na niczym nie mogę się skupić:angry:
Clexan zaczynam odczuwać boleśnie ,jak wstrzykuje i do 15 min mnie piecze w srodku .Miałyście tak?
Nafoczka fajny ten kalkulator ,mi wychodzi idealnie co do dnia , biedna ty jesteś maleństw w domu ,a ty po nocach dentyste musisz odwiedzać !:sad:
Mickey ,gabiś -cały czas o was myślę i mam nadzieję ,że będziemy do porodu chwalić się ,zdjęciami i wzrstem naszych fasolek;)
Pozdrawiam Wszystkie serduszka.:)
Lamia ja bym nie robiła. Ona teraz już wolniej przyrasta i będziesz się tylko niepotrzebnie stresować. I mnie Clexane też tak k*rewsko bolał :)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry