reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

porzeczka no to nie jest najorsze to wszystko zmiany odwracalne. musze dzis zadzwonic po wynik cytologi bo robilam w tamtym miesiacu ciekawe co u mnie z tym. Tylko ciekawe jak ma sie do tego ciaza.
Mam wazne pytanie! powiedzcie mi dziewczyny zwlaszcza DORIS bo chodizlas ciagle na usg. Ja ide w poniedzialek na 19:30 na usg na inny sprzet. Mialam juz dwa usg i kazde na innym sprzecie. Jesli teraz ide znow na inny tzn, że jak ostanio ciaza byla jeden dzien starsza to moze byc tak ze roznica w dniach bedzie na innym sprzecie? czy raczej zawsze taki sam czas wychodz
 
reklama
Asia ja jeszcze nie wiem kto mieszka w brzuszku. Podejrzewam dziewczynke :) ostatnio ja wybieralam imię teraz niech M się wykarze. Oczywiście jak wymyślił nie wiadomo co to mu nie pozwolę :p ma pewno na drugie będzie miała Rita. A jeśli chlopczyk to Piotr Dominik
 
kwiatuszek a ktory tydzien masz juz?
jutro ide na badania i beda sie pytac cyz mialam przetaczanie krwi albo czy bylam leczona krwia! i pytanie ktora to pani ciaza?
i wtedy mowicie te co po szczepieniach ze byliscie leczeni limfocytami meza? i mowicie ktora ciaza lacznie z poronieniami?
mam mocz, morfologie ulad krzepniecia, hiv, hcv, wb, odczym coombsa
i zawsze pytaja ktora ciaza i czy ylam leczona krwia. Drugi raz robie te badania raz w ciazy donoszonej i teraz nigdy wczensiej nie mialam zlecane bo juz poranialam obym na darmo ich nie robila jutro
 
Witaj Czajak. Do jakiej pani doktor chodzisz w Krakowie? Dzięki za informację o lekach na ryczałt. Czy trzeba mieć od genetyka to zaświadczenie, czy wystarczy prosić ginekologa prowadzącego o lek na ryczałt?

Ja wczoraj miałam konsultację z genetykiem, prywatnie. I jestem o wiele spokojniejsza, bo juz wiem, że wady cewy w rodzinie męża nie miały wpływu na poronienia (na wady cewy wpływa właśnie mutacja mthfr, ale u matki) i to że nasze babcie były kuzynkami też raczej nie. Mamy zrobić kariotypy i mutacje w kierunku trombofilii.
 
Fondie - nawet na tym samym usg moga byc rozbierznosci. Wystarczy ze gin kliknie o milimetr w ta cz w ta. Za bardzo analizujesz. Idz i zobacz ze serduszko bije i wszystko ok. A dzien dwa czy nawet tydzien w ta czy w ta to nie tragedia. Nie zawsze musi byc ksiazkowo. Ja biegalam na usg co tydz do 12 tyg. Sprawdzalam czy bije serduszko czy rosnie i czy kosmowka sie nie odkleja. Ale na boga nie analizowalam kazdego milimetra bo bym w psychiatryku wyladowala. Zluzuj troche bo taki stres szkodzi dzidzi s tego nie chcesz prawda
 
Fendi u nas 17tc.
Kitki ma racje, wystarczy ze ręka dr drgnie i jest różnica w wymiarach. Spokojnie. Mi np mój gen nie chce robić często USG. Na wizyty chodzę co 3 tyg. I przykłada głowice na chwilę tylko po to żebym się uspokoila.
 
asia plamisz jeszcze?

strawbelka w ktorym ty tyg jestes juz?macie juz jakies typy imion dla chlopczyka?
Fondie, koncze 21tc, ale wedlug usg 22tc.
Imion nie mamy, bo jak podoba mi sie zdrobnienie, to nie podoba mi sie normalnie brzmiace imie.
Narazie mowie do niego Junior, chcialam zeby mial imie po moim mezu, bo ja wpatrzona w meza jak w obraz jestem i fajnie jakby synek mial jego imie. No ale moj maz za bardzo nie chce[emoji53]
Jak nic nie znajdziemy to bedzie Franek.

Bez obrazy dla nikogo, duzo jest ladnych imion, ale mi sie wydaje ze do mojego synka nic nie pasuje[emoji15]

Maz chcial Antos, ale mi sie nie podoba Antek, a jak bedzie wiekszy to beda tak na niego wolac[emoji53]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
antoni, ladnie antek:)
mnie minie 2 tygodnie od wizyty wponiedzialek. najwazniejsze zeby bylo ok anie roznicedni. Oby wogole sie udalo eh...

gdzie jest reszta dziewczyn ostanio nikogo tu nie ma tylko ja:) chyba maja wszyscy mnie dosc:)
 
antoni, ladnie antek:)
mnie minie 2 tygodnie od wizyty wponiedzialek. najwazniejsze zeby bylo ok anie roznicedni. Oby wogole sie udalo eh...

gdzie jest reszta dziewczyn ostanio nikogo tu nie ma tylko ja:) chyba maja wszyscy mnie dosc:)
Dla dziewczynki mielismy Pola, mimo ze od poczatku wiedzialam ze bedzie chlopiec. No ale jakby intuicja zawiodla[emoji6]


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry