reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nie przejmuj się ją już raz przekładają termin bi z nerwow mi się okres przesunął a miałam zaplanowane na ten poniedziałek i miałam dzisiaj wyjść na szczepionkę żeby nie jeździć co tydzień to jak pech to pech i znów w poniedziałek wycieczka. Jak suchy to chyba dobrze mi już też puchna choć to tez przez nieudolność może wyjsc
 
reklama
Zastanawia mnie też to ze juz drugi raz pytałam o badania i nie chcą mi ich dać ze jeszcze nie wszystkie są a kukalam tam na ich notes i tylko chyba 3 jeszcze nie ma i ona mi mówi ze to najlepiej jak zaczęłam do wizyty troszkę to dziwne bo tyle za to zapłaciliśmy zd chyba mam prawo sobie to wziasc
 
Zastanawia mnie też to ze juz drugi raz pytałam o badania i nie chcą mi ich dać ze jeszcze nie wszystkie są a kukalam tam na ich notes i tylko chyba 3 jeszcze nie ma i ona mi mówi ze to najlepiej jak zaczęłam do wizyty troszkę to dziwne bo tyle za to zapłaciliśmy zd chyba mam prawo sobie to wziasc
Witam się dziewczyny z rana prawie nie spałam zaraz do.lekarza
Czajak badania wszystkie dostaniesz Malinowski sobie spisze wszystko w karcie a oryginały będą dla Ciebie
 
Witam się dziewczyny z rana prawie nie spałam zaraz do.lekarza
Czajak badania wszystkie dostaniesz Malinowski sobie spisze wszystko w karcie a oryginały będą dla Ciebie
To dobrze bo ja już mam obsesję i wszędzie podstęp czuje:) ja jak z tamtą wracam to zawsze jakaś zdolowana. Ja zaraz do pracy też się boje ze nam coś źle wyjdzie w tych badaniach ostatnio nam się nic nie udaje. Trzymam kciuki
 
reklama
Do góry