reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Czajak byłaś dziś na szczepieniu ? Ja tak
Jakie masz wątpliwości z jakiegoś powodu się szczepisz? Musiałbyś coś więcej napisać bo trudno się odnieść
Dziewczyny czy komuś wyszła chu... cytolofgia ponawiam zapytanie
Ja miałam kiedyś 2 albo 3 ze względu na stan zapalny ;)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Czajak witaj, ja miałam histero w znieczuleniu ogólnym, nic nie bolało :)
 
reklama
Wiem ja czytam wszystko jak szalona mam kariotypy ok i mutacje mthfr 1283c jakoś tak ale brałam 5mg. Kwasu aspiryna i coś na podtrzymanie ale nie wyszło.troszkę badań mieliśmy ale są ok i czekamy na te od niego ale to dopiero 7.09. Coś tam mąż miał źle ale to kazał nam powtórzyć. OK to jestem spokojna bo juz nasiałam paniki ze ta szczepionka dzisiaj na marne poszła. Jestem taki nerwus sorki za natłok pytań.
Boje się ze zaraz w tych badaniach nam coś jeszcze źle wyjdzie i będzie jeszcze gorzej
To Cię kojarzę :-). Pomyśl tak ze jak coś wyjdzie to znasz wroga tez mam mutacje w 2 allegenach musisz brac b6 b12 i kwas w formie metylowej zbadaj homocysteine acard to za malo chyba wskazany clexan zastrzyki tak mowi moja genetyk.i takie mam zaświadczenie ze mam brać w ciąży resztę dopowie malina jeśli masz pytania pisz
 
To Cię kojarzę :-). Pomyśl tak ze jak coś wyjdzie to znasz wroga tez mam mutacje w 2 allegenach musisz brac b6 b12 i kwas w formie metylowej zbadaj homocysteine acard to za malo chyba wskazany clexan zastrzyki tak mowi moja genetyk.i takie mam zaświadczenie ze mam brać w ciąży resztę dopowie malina jeśli masz pytania pisz
B6 i b12 kwas i aspiryna brałam po tym drugim poronieniu zmieniłam lekarka i ona powiedziała ze szczepienia muszą być a leki to może on mi przepisze u genetyka nie byłam a powinnam? Malinowski nam bardzo dużo badań zlecił wiec nie wiem co jeszcze pewnie trzeba czekać a ja taka niecierpliwy jestem
 
Czajak często wycieka ale co wam powiem mnie mowino żeby nie dotykać a wszystkie dociskaja wacikiem ją czekam aż krew sama.zaschnie i odpadnie a te dociskaja nie wiem czemu.
Mąż.jadł śniadanie dwa razy bo pani co robi szczepionki kiedyś siedziała sobie i gadała w recepcji z ta babka i mówi do niej "poco tak glodzicie tych ludzi"w sensie że jak zje i zanim dijedzie się strawi a że po śniadaniu więcej limfocytów jest. I kiedyś pobiera krew i mówi "oo jak leci kawka była co" heehe ale żeby nie było że ja każe komuś jeść mówię tylko jak było:) ale na mrl nie można nic absolutnie.
Porzeczka koniecznie daj znać.
 
29.09? Jak tak to jak bóg wtedy mam prenatalne u maliny:)
Czajak ją miałam histero w łodzi spoko nic nie boli nic się nie dzieje będzie ok a ją miałam fajne towarzystwo.
 
reklama
Do góry