reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
B6 i b12 kwas i aspiryna brałam po tym drugim poronieniu zmieniłam lekarka i ona powiedziała ze szczepienia muszą być a leki to może on mi przepisze u genetyka nie byłam a powinnam? Malinowski nam bardzo dużo badań zlecił wiec nie wiem co jeszcze pewnie trzeba czekać a ja taka niecierpliwy jestem
Clexan bez ryczałtu kosztuje ok 120 zl za 10 zastrzykow a całą ciążę strach pomyśleć więc ja poszłam do genetyka pokazałam wyniki i wypisala mi takie zaświadczenia dla lekarzy wszelkiej maść ze on nalezy mi się na ryczałt i płacę ok 12 zl takze moze warto iść sama oceń czy warto iść w tych całych kosztach chociaż to oszczedzisz ja tez przepraszam za post pod postem tez piszę z tel.
Fondi dam znać mam wizytę na 7:30 a później do pracy
 
Czajak często wycieka ale co wam powiem mnie mowino żeby nie dotykać a wszystkie dociskaja wacikiem ją czekam aż krew sama.zaschnie i odpadnie a te dociskaja nie wiem czemu.
Mąż.jadł śniadanie dwa razy bo pani co robi szczepionki kiedyś siedziała sobie i gadała w recepcji z ta babka i mówi do niej "poco tak glodzicie tych ludzi"w sensie że jak zje i zanim dijedzie się strawi a że po śniadaniu więcej limfocytów jest. I kiedyś pobiera krew i mówi "oo jak leci kawka była co" heehe ale żeby nie było że ja każe komuś jeść mówię tylko jak było:) ale na mrl nie można nic absolutnie.
Porzeczka koniecznie daj znać.
Tez tak zrobiłam nic nie dotykałalarm a pisze tak bo wykonuje mezoterapie iglowa i bardzo podobnie podaje się preparaty i ostatnim razem super było a teraz się przyjąłem i za szybko ona wyciąga igłę i troszkę szarpie do góry no ale może nie mam racji bo nie szczepienia choć też strzykawka podskornie:) zastanawia mnie też czy wysiłek na drugi dzień jest wskazany bo dużo pracuje rękami i ostatnim razem strasznie mi słuchy pytałam się jej ale powiedziała ze można wszystko robic
 
Tez tak zrobiłam nic nie dotykałalarm a pisze tak bo wykonuje mezoterapie iglowa i bardzo podobnie podaje się preparaty i ostatnim razem super było a teraz się przyjąłem i za szybko ona wyciąga igłę i troszkę szarpie do góry no ale może nie mam racji bo nie szczepienia choć też strzykawka podskornie:) zastanawia mnie też czy wysiłek na drugi dzień jest wskazany bo dużo pracuje rękami i ostatnim razem strasznie mi słuchy pytałam się jej ale powiedziała ze można wszystko robic
Sorki za błędy ale ja też z telefonu pisze i cały czas mi zmienia pisownie:))
 
Mnie mówiła żeby nie podnosić ale w ten sam dzień i nie smarowac i nie iść do solarium wszystko w 1 dzień
Czarną teraz tak myślę czy się nie pimylilam z mrl..
 
Clexan bez ryczałtu kosztuje ok 120 zl za 10 zastrzykow a całą ciążę strach pomyśleć więc ja poszłam do genetyka pokazałam wyniki i wypisala mi takie zaświadczenia dla lekarzy wszelkiej maść ze on nalezy mi się na ryczałt i płacę ok 12 zl takze moze warto iść sama oceń czy warto iść w tych całych kosztach chociaż to oszczedzisz ja tez przepraszam za post pod postem tez piszę z tel.
Fondi dam znać mam wizytę na 7:30 a później do pracy
Aha ok myślałam że coś innego ci zlecił genetyk my jeszcze pewnie trochę poczekamy na taki etap? A po ilu szczepionkach jesteś?
 
reklama
Do góry