reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Beatka jak ja się pozbyłam zespołu ashermana gdzie macica była w 80% zarośnięta to i ty dasz radę. Co prawda bylo tych zabiegów i trwało to dwa lata to i tak było warto się męczyć. Przybycen coś wymyśli. Też miałam chwilę zwątpienia ale cielam się do skutku. Bardzo bardzo trzymam za Ciebie kciuki.
 
reklama
Kwiatuszek ja biore za ile? Kiedy odstawulad b6 wlasnie b6mam tylko jedna ja biore na pewno. Odezwe sie wieczorem bo jade na wycieczke.
 
Jezu nafoczko atakuj chłopa jak Ty to wytrzymałaś ja bym chodziła po ścianach:-D

Beata trzymam kciuki za wizytę

Przepraszam że pod pos postem ale nie mogę wyjść z podziwu po wpisie nafoczki :biggrin2::biggrin2:
JA jak ja ale o chłopa się nawet martwię :D juz mieliśmy małe przedbiegi ale dopadl mnie ten szpital i tatuś spenial :p a gin dopiero 30.08 :/

witam dziewczynki,
Nafoczka za to teraz jak się dobierze do Ciebie mąż to jakbyście byli nastolatkami jak przed ślubem:Dwióra będą się sypać:p
ja ponawiam pytanie dziewczyny podpowiedzcie jak brać encorton podczas starań???Nafoczka Ty chyba brałaś? cały czas się bierze czy się odstawia na czas miesiaczki czy jak ?
Burczuś co u Ciebie?

Paula a ja ci nie pisałam czasem :D ? Brałam od 3dpo do @. Ja brałam 10mg encortonu lub 8mg metypredu.
Tak tak jak nastolatki, a ja zarośnięta jak dziewica :D
 
Ostatnia edycja:
JA jak ja ale o chłopa się nawet martwię :D juz mieliśmy małe przedbiegi ale dopadl mnie ten szpital i tatuś spenial :p a gin dopiero 30.08 :/



Paula a ja ci nie pisałam czasem :D ? Brałam od 3dpo do @. Ja brałam 10mg lub 8mg metypredu.
Tak tak jak nastolatki, a ja zarośnięta jak dziewica :D
Foczusiu wiem, że brałaś chyba 2 cykle ale nie pisałaś od kiedy a że ja jestem w tym zielona więc pytam bo myslę spróbować z encortonem jeszcze raz się żyje, jak to mówią na 2 uda;)albo się uda albo się nie udao_O
 
Fondi ja nadal biorę metale. Ale Pani która mi zamawiala zamowila mi 6xb6 a mi spokojnie 2 buteleczki do końca ciąży wystarczą. Wiec jak byś chciała napisz na priv. Muszę spr w mailu ile za nie zaplacilam i dam Ci znać.
 
Paula30 mnie malina kazał brać encorton 10 od pozytywnego testu!!
Porzeczka ja też mam dziś dziś dwie kreski na teście ovu:D:D
Póki co jadę na jure połazić po skałkach i oczyścić umysł bo tylko jedno mi w głowie:D
Aha i wypróbować buty bo w sobotę wybieram się na pielgrzymkę. To tylko 5 godz. marszu bo mieszkam blisko Cze-wy więc chyba dojdę:yes:
Tak sobie myśle że jak któraś chce to może mi na priva
napisać intencje a ja chętnie ją zaniosę :)

Strawbelka żebyś Ty widziała co ja wczoraj zrobiłam z Twoją szarlotką:o:szok::oo: suchara, że bez popicia się
nie dało:( i gdzieś te jabłka zginęły - chyba
wyparowały;):mad:
Podejmę wyzwanie jeszcze raz i może wtedy się uda!!
:yes:
Miłego popołudnia dla wszystkich!!
 
Cześć dziewczyny.
Nafoczka bidulo, jeszcze chwila i ziemia się zatrzęsie :D .
Avita priv :*
Bea i co powiedział ten lekarz? trzymam mocno kciuki za Ciebie
Pozdrawiam resztę dziewczyny. Nie piszę nic więcej bo mi się w głowie kręci :/. Dziś jest tak gorąco w Dublinie, że postanowiłam wyczyścić wykładzino-dywan u nas w pokoju. Najpierw plamy posypałam sodą oczyszczoną, zeszły, ale w około widać było brud więc musiałam pójść bo vanisha i teraz tak wali, że łeb pęka :/.

PS: dopiero teraz przypomniałam sobie, że dziś święto kościelne :/, bo tutaj normalny dzień.
 
Paula30 mnie malina kazał brać encorton 10 od pozytywnego testu!!
Porzeczka ja też mam dziś dziś dwie kreski na teście ovu:D:D
Póki co jadę na jure połazić po skałkach i oczyścić umysł bo tylko jedno mi w głowie:D
Aha i wypróbować buty bo w sobotę wybieram się na pielgrzymkę. To tylko 5 godz. marszu bo mieszkam blisko Cze-wy więc chyba dojdę:yes:
Tak sobie myśle że jak któraś chce to może mi na priva
napisać intencje a ja chętnie ją zaniosę :)

Strawbelka żebyś Ty widziała co ja wczoraj zrobiłam z Twoją szarlotką:o:szok::oo: suchara, że bez popicia się
nie dało:( i gdzieś te jabłka zginęły - chyba
wyparowały;):mad:
Podejmę wyzwanie jeszcze raz i może wtedy się uda!!
:yes:
Miłego popołudnia dla wszystkich!!
Avita, przeciez tej szarlotki nie da sie popsuc, nie wiem cos Ty z nia zrobila[emoji1]

Beatka, napiszesz co dzis gin Ci powiedzial?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry